Szerző Téma: Csere-Bere - Adok-kaPÓK  (Megtekintve 477572 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3080 Dátum: 2013. Augusztus 16. - 00:05:38 »
Én sem tudok semmit Peporól, de szerintem is a suli köti le. Az is lehet, hogy néha olvasgat minket, csak nem ad életjelet magáról.

Üdv itt, Zaj! :D Nem mintha én ismernélek, de a nickneved ismerős egy picit, bár én elég keveset fórumoztam a Zsákon. :D De ősatyákkal találkozni mindig megtisztelő. :)


Banyek, most már gondolkodom a Hihi Pók 27-em eladásában, úgy sincs meg a teljes sor.
Megbánnád később...
Jaja, várni kell 20-30 évet, addigra milliókat fog érni. ;D :hehe:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3081 Dátum: 2013. Augusztus 16. - 08:16:20 »
Szerintem a börze is nagyon necces ritkább példányok fellelésére. Emléxem, kb. 2 évvel ezelőtt láttam egy párt, akik megálltak egy árusnál, akinél sok HiHi volt, és a barátnő unszolta a pasiját, hogy kérdezze meg, van-e a 27-esből (tök' aranyos jelenet volt), de persze nem volt.
Biztos lesz olyan, hogy lejön egy új eladó a börzére, de ez az esemény évente 2szer van, és nem látok nagy javulást a felhozatalt illetően. Ha megjelenik egy új eladó újszerű portékával, azt az elején kifosztják, egyébként meg ugyanazok az árusok vannak, ugyanazzal a készlettel évek óta (ami a magyar kiadásokat illeti). Sokkal esélyesebb a Vatera, ott évente pár alkalommal bukkan fel teljes sorban, vagy önállóan a 27es, igaz (ezt már múltkor beszéltük is) 8-10 ezer  ft-os áron. És a vaterán is van olyan, hogy vki felteszi 400 ft-ért, de a "keselyük" ezt pár perc alatt észreveszik, és 1-2 hét múlva ugyanezt a példányt már 8000 ft-ért látod :(
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

Zaj

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3082 Dátum: 2013. Augusztus 16. - 14:48:31 »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3083 Dátum: 2013. Augusztus 16. - 14:52:39 »
Sokkal esélyesebb a Vatera, ott évente pár alkalommal bukkan fel teljes sorban, vagy önállóan a 27es, igaz (ezt már múltkor beszéltük is) 8-10 ezer  ft-os áron. És a vaterán is van olyan, hogy vki felteszi 400 ft-ért, de a "keselyük" ezt pár perc alatt észreveszik, és 1-2 hét múlva ugyanezt a példányt már 8000 ft-ért látod :(

Hát én nemrég adtam el egy teljes sort egy barátomnak 1-27-ig 20 ezerért majd kiváncsiságból a 27-esből egy másik példányt feltettem vaterára, ahol az az egy szám 9000 forintért elment. 2 nap alatt.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3084 Dátum: 2013. Augusztus 16. - 15:02:31 »
Oké, Zajnak eladhatod.  ;D

Zaj

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3085 Dátum: 2013. Augusztus 16. - 18:15:51 »
Sokkal esélyesebb a Vatera, ott évente pár alkalommal bukkan fel teljes sorban, vagy önállóan a 27es, igaz (ezt már múltkor beszéltük is) 8-10 ezer  ft-os áron. És a vaterán is van olyan, hogy vki felteszi 400 ft-ért, de a "keselyük" ezt pár perc alatt észreveszik, és 1-2 hét múlva ugyanezt a példányt már 8000 ft-ért látod :(

Hát én nemrég adtam el egy teljes sort egy barátomnak 1-27-ig 20 ezerért majd kiváncsiságból a 27-esből egy másik példányt feltettem vaterára, ahol az az egy szám 9000 forintért elment. 2 nap alatt.

Én is láttam két ppp1-et elmenni nemrég a vaterán 10.000 forintért, mégis, ezek után egy képregénygyűjtő bajtárs 4000,-ért adott el nekem egy példányt.

update: mármint úgy értsétek hogy nem egy barát, hanem egy vadidegen bajtárs
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 16. - 18:21:37 írta Zaj »

MarvelFan

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 330
  • igazságosztó
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3086 Dátum: 2013. Augusztus 16. - 19:05:51 »
Szerintem a börze is nagyon necces ritkább példányok fellelésére. Emléxem, kb. 2 évvel ezelőtt láttam egy párt, akik megálltak egy árusnál, akinél sok HiHi volt, és a barátnő unszolta a pasiját, hogy kérdezze meg, van-e a 27-esből (tök' aranyos jelenet volt), de persze nem volt.
Biztos lesz olyan, hogy lejön egy új eladó a börzére, de ez az esemény évente 2szer van, és nem látok nagy javulást a felhozatalt illetően. Ha megjelenik egy új eladó újszerű portékával, azt az elején kifosztják, egyébként meg ugyanazok az árusok vannak, ugyanazzal a készlettel évek óta (ami a magyar kiadásokat illeti). Sokkal esélyesebb a Vatera, ott évente pár alkalommal bukkan fel teljes sorban, vagy önállóan a 27es, igaz (ezt már múltkor beszéltük is) 8-10 ezer  ft-os áron. És a vaterán is van olyan, hogy vki felteszi 400 ft-ért, de a "keselyük" ezt pár perc alatt észreveszik, és 1-2 hét múlva ugyanezt a példányt már 8000 ft-ért látod :(

Sajnos ez tényleg így van. A múltkor láttam én is a Vaterán, hogy valaki vett egy CsP 1. 124-125-126-ot
csomagban azt hiszem 9000 Ft-ért (nem volt drága), másnap már egyesével volt felrakva ugyanattól a vevőtől eladásra(!) darabja 5000 Ft-ért (de arra is volt jelentkező).
Személy szerint (mint korábbi hsz.-ben írtam) nekem sikerült venni egy Hihi Pók 27.számot 800Ft-ért.
(az Apródon keresztül) Volt egy srác, akinek voltak fenn Pókjai, de nem ezek. Küldtem neki üzenetet, hogy engem mik érdekelnének, erre visszaírta, hoy megvan neki a teljes sor Hihi Pók, de nem volt ideje még felrakni. A következő üzenetváltáskor küldte az árat, én meg egyből rábólintottam (még jó hogy!).
Tehát megéri érdeklődni, kérdezősködni is, hátha szerencsénk van.
(Ja és én nem rakom fel a Vaterára még 5000 Ft-ért sem ...;))

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3087 Dátum: 2013. Augusztus 16. - 20:27:45 »
Sokkal esélyesebb a Vatera, ott évente pár alkalommal bukkan fel teljes sorban, vagy önállóan a 27es, igaz (ezt már múltkor beszéltük is) 8-10 ezer  ft-os áron. És a vaterán is van olyan, hogy vki felteszi 400 ft-ért, de a "keselyük" ezt pár perc alatt észreveszik, és 1-2 hét múlva ugyanezt a példányt már 8000 ft-ért látod :(

Hát én nemrég adtam el egy teljes sort egy barátomnak 1-27-ig 20 ezerért majd kiváncsiságból a 27-esből egy másik példányt feltettem vaterára, ahol az az egy szám 9000 forintért elment. 2 nap alatt.
Héló: és ide miért nem szóltál...mintha szóltam volna, hogy engem érdekel...brühühü, most mit fog olvasni a fiam :) a sajátomat csak nem adhaton neki oda
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3088 Dátum: 2013. Augusztus 16. - 20:29:01 »
a sajátomat csak nem adhaton neki oda

Ez!
 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3089 Dátum: 2013. Augusztus 16. - 20:34:46 »
És ha tudnád, hogy ez nálam "véresen" komoly. Egyszer elölhagytam az egyik képregényem, az asszony meg takarított, arrébb tette az újságot. Hazaérve realizáltam a szitut...Hulk, smash!  :twisted:
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3090 Dátum: 2013. Augusztus 16. - 21:53:01 »
a sajátomat csak nem adhaton neki oda

Ez!
 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nálam ez fordítva van, elkezdtem gyűjteni, aztán mostanra apám is rákattant.
Én meeg mondtam neki, hogy az egyetlen és legkedvencebb PPP1-emet csak távolról nézze ;D
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Zaj

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3091 Dátum: 2013. Augusztus 17. - 14:31:23 »



mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3092 Dátum: 2013. Augusztus 17. - 14:42:25 »
Árfolyam? Ha nem titok...
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

Zaj

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3093 Dátum: 2013. Augusztus 17. - 15:00:35 »
Árfolyam? Ha nem titok...
Nagyon-nagyon jófej ár, de részemről titok, hogy Fantomex ne kapjon itt mindenkitől, hogy elkótyavetyélte ennyiért. :)
Ha ő elárulja, a lelke rajta.
Arról nem beszélve, hogy a sorozatból hiányzó még másik számot is megkapom tőle.

Már csak ezek kellenek, és akkor minden-minden magyar pók meglesz:
CsPók v2. 84, 89

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3094 Dátum: 2013. Augusztus 17. - 15:05:43 »
Azok sem egyszerűek.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3095 Dátum: 2013. Augusztus 17. - 16:46:21 »

CsPók v2. 84, 89

Borítókat ezekről tud-e linkelni valaki?

Zaj

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3096 Dátum: 2013. Augusztus 17. - 17:06:43 »

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3097 Dátum: 2013. Augusztus 17. - 17:43:36 »
Az értéklista szerinti összeg alatt van. Nem vagyok mohó, pedig lenne mire költeni.  :spidey: Egyszer olvasott, minimálisan görbült sarkú példány.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 17. - 17:48:24 írta Fantomex »
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3098 Dátum: 2013. Augusztus 17. - 18:58:40 »


Eredeti Iron Man 3 póló, XL méretben, cimke még rajta van, egyszer volt csak felpróbálva. ;)

3000 pénz

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3099 Dátum: 2013. Augusztus 20. - 17:55:12 »
Zaj, nekem lehet megvan a 84 duplán. Megnézem neked jó?