Szerző Téma: Csere-Bere - Adok-kaPÓK  (Megtekintve 477572 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

balumalu68

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 55
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3580 Dátum: 2015. Július 02. - 15:30:59 »
Igen , szerintem is teljesen irreális az egész!!!!
Persze , sokan darabra kérnék , de úgy meg nem adja, csak a másodpéldányokat ha van neki éppen.
Jaa, és azokat 6000-ért adja, és  hogy veszik is? Azt nem tudom, de 6000 egy pókemberért????!!!
 SUperman Batman 100.000. Ennyiért a haverom is odaadja , nem kell valakinek???:)))

waterhorse

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 14
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3581 Dátum: 2015. Július 02. - 16:32:18 »
Jelentősen módosult a listám. Kicsit feljebb a 178-adik oldalon megtekinthető.  :nezze:

balumalu68

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 55
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3582 Dátum: 2015. Július 02. - 19:39:29 »
Mármint a teljes sorozatért? Borzasztóan sok, tök irreális. Főleg annak tudatában, hogy jönnek az újranyomások - ilyenkor várható is, hogy páran gyorsan meg akarnak majd szabadulni a csak anyagi okokból vásárolt példányoktól.
A kérdésem az lenne hogy milyen újranyomás várható és mikor? Hol lehet majd kapni és mennyiért? Ugyan olyan lesz mitn az első verzió, gondolok a  címlapra, és egyebek .
Köszi.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 02. - 19:41:36 írta balumalu68 »

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3583 Dátum: 2015. Július 03. - 19:37:41 »
Először is, köszi szépen! :) Küldd el a Kingpin címére, a postaköltséget meg átutalom, ha adsz egy számlaszámot.
Ok, jövő héten megy.

balumalu68

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 55
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3584 Dátum: 2015. Július 06. - 12:44:19 »
Megkérdezném mégegyszer hogy  milyen újranyomás várható és mikor? Hol lehet majd kapni és mennyiért? Ugyan olyan lesz mint az első verzió, gondolok a  címlapra, és egyebek .
Köszi.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3585 Dátum: 2015. Július 06. - 14:58:50 »
balumalu68:
Idézetet írta: Kingpin Kiadó hírlevél
Szia!

Eldőlt, hogy augusztusban újranyomjuk a régóta nem kapható Marvel+ 1-4-et és a Hihetetlen Pókember 3-4-et.
A képregények kis példányszámban készülnek el, ami annyit jelent, hogy az eredeti áruknál mindenképpen drágábbak lesznek, de pontos árat még nem tudok mondani.
Augusztus felétől várható, hogy elkészülnek, hozzájutni csakis tőlünk lehet, vagyis postai rendeléssel, vagy az őszi Börzén.
Más képregények utánnyomása egyelőre nem lehetséges, kivéve a PPP sorozat 2-6. számait, de azokra később kerül sor (előtte feljavítjuk a 6-os szám minőségét).

Üdv!
Tomi

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3586 Dátum: 2015. Július 07. - 08:23:59 »
Sajnos helyhiányban szenvedek, ezért meg kell válnom a képeken szereplő dolgaimtól.
A pókkvarc működik, csak elem kell bele, a kitűző csomag bontatlan, és a pók zseblámpa is működik, de abban sincs elem.
A csomagért nem kérek semmit, csak a postaköltséget. Ha személyesen veszi át valaki, akkor postaköltség sincs.


« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 07. - 08:31:36 írta slider78 »

bupti

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3587 Dátum: 2015. Július 09. - 08:16:10 »
Sziasztok!

Eladnám

Marvel+ 2012/1 - 3500 Ft
Marvel+ 2012/2 - 10000 Ft
Marvel+ 2012/3 - 6000 Ft
Marvel+ 2012/4 - 2500 Ft
Marvel+ 2014/1 - 500 Ft

vagy egyben az 5 képregényt: 17.000 Ft-ért.
Mind kifogástalan állapotban vannak (nem gyűrött, nem szakadt, nem karcos)

Budapesti átvétellel.
Ha szükséges postázok is +650Ft-ért.
Érdeklődni - ajánlatot tenni - legyetek szívesek privátban!
Köszönöm!

Steelman

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 19
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3588 Dátum: 2015. Július 09. - 09:32:13 »
Sziasztok!

Eladó Mark Millar és Bryan Hitch ,,A különítmény - Több mint ember'' című 128 oldalas képregény könyve.
Vadonatúj állapotban, egyszer sem olvasott (ha kinyitod érzed a tinta szagát :D ), bolti minőségű gyűjtői darab. Eredeti ára 2995Ft volt.

Eladó 1500Ft-ért

Postázni is tudom.

Érdeklődni: luzsanka@gmail.com vagy 30/431-3668

balumalu68

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 55
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3589 Dátum: 2015. Július 09. - 14:38:52 »
Köszi a választ! Ezek szerint a Peter Parker nem lesz kiadva újból! Mintha erre cáloztatok volna a fenti hozzászólásban.
Egy kérdés még!
A nem rég megjelent ,Amerikában nagy sikerrel induló Új Marvel: Star Wars és  , és Darth Vader sorozatot, nem szándékoztok átvenni?
Vevők lennénk rá, pláne ha ugyan olyan formátumú lenne, mint az eredeti kiadás.
Jó lenne ha lenne :)))
balumalu68:
Idézetet írta: Kingpin Kiadó hírlevél
Szia!

Eldőlt, hogy augusztusban újranyomjuk a régóta nem kapható Marvel+ 1-4-et és a Hihetetlen Pókember 3-4-et.
A képregények kis példányszámban készülnek el, ami annyit jelent, hogy az eredeti áruknál mindenképpen drágábbak lesznek, de pontos árat még nem tudok mondani.
Augusztus felétől várható, hogy elkészülnek, hozzájutni csakis tőlünk lehet, vagyis postai rendeléssel, vagy az őszi Börzén.
Más képregények utánnyomása egyelőre nem lehetséges, kivéve a PPP sorozat 2-6. számait, de azokra később kerül sor (előtte feljavítjuk a 6-os szám minőségét).

Üdv!
Tomi

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3590 Dátum: 2015. Július 11. - 10:31:00 »
Bocs, hogy nem válaszoltam, de ez a csere topik, ezt ritkán nézem. Ha a kiadótól szeretnél kérdezni valamit, arra a Kingpin next topikot használd, azt látom minden nap.
Star Warst mi nem fogunk kiadni. Egyelőre semmi mást sem, mert teljesen fullon vagyunk, nem fér bele több. De a PPP-ből lesz az első díszdoboz még egyszer, csak az utána levők nem.

balumalu68

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 55
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3591 Dátum: 2015. Július 11. - 14:05:41 »
Díszdoboz??Mit kezdjek egy dobozzal ?? Mintha arról lett volna szó hogy a  képregény lesz újra  kiadva.
A Star Warsra térve, csodálkoztam is volna ha valami jó is történik , ha egyszer valami  nem évek múlva csonkítva kerül a magyar olvasók kezébe , hanem naprakész. De ebben az országban ez lehetetlen.Bocsánat nem, mert hál istennek a Szukits azért sokat tesz a kiadások terén.
Csak ők túlnyomórészt könyvekkel foglalkoznak, és elvétve képregénnyel.
Azt nem értem hogy ami máshol  üzlet , és sokan igényt tartanának rá, lásd Darth Vader , az miért nem üzlet nálunk?
Bár ebben az elb...országban olyan csóróság van, hogy 300-400forintal többet nem adnak ki az olvasok 2havonta!!!!egy normál méretű képregényért?! Ez egyszerűen annyira piti, nevetséges!! Mert ha még hetente jelenne meg akkor még megisértem,, de hogy kéthavonta??? Ez egyszerűen nagyon elszomorító és csak kifogás.. Kábé napi pár forintról beszélünk napi szinten. ha csak 20 forintot!!!! tesz félre naponta, akkor az már 1200FT két hónapra. Akkor most  mennyire is vágja földhöz az olvasót? Mindegy, de elszomorító hogy még mindig annél a csoró szemléletnél tartunk. DE sajnos nem csak ebben a műfajban. Naponta hallom más téren ezt a mentalitást, ami nem tudom kinek a hibája!
Egyébként köszi a válszt, nem csalódtam:(((

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3592 Dátum: 2015. Július 11. - 14:48:55 »
Ha ennyire elb@szott szerinted ez az ország,akkor miért nem mész el innen? Valami jobb és kevésbé elb@szott helyre.
Az üzlethez és a vállalkozáshoz mennyire értesz?Csak mert az elégedetlenkedő,duzzogó hozzászólásodból az jön le,hogy semennyire!


Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3593 Dátum: 2015. Július 11. - 15:31:27 »
balumalu68: díszdoboz alatt kaine az első díszdoboz tartalmazta számokat értette, vagyis a sorozat első 6 számát, gondolom én. És azért nem üzlet, mert a magyar egy kicsi piac, nem úgy, mint a német, francia, olasz, tudom is én, melyik nyugati piac, ahol van kereslet a képregényekre. Ha egy újságról van szó, akkor tényleg nem sok az az 1000 Ft kéthavonta, de 3+1 sorozat esetében azonban már igenis sok pénz.

Rockatansky: sajnos nem mindenki engedheti meg magának, hogy elhúzzon innen a vérbe. Megjegyzem, egy olyan országban, ahol az egyetemisták fele el akar menni, a 37%-uk meg vissza se jönne, talán nem így kéne reagálni arra, ha valaki szóvá teszi, hogy nincs minden rendben ezzel az országgal. ;)

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3594 Dátum: 2015. Július 11. - 16:21:25 »
Csak ők túlnyomórészt könyvekkel foglalkoznak, és elvétve képregénnyel.
Azt nem értem hogy ami máshol  üzlet , és sokan igényt tartanának rá, lásd Darth Vader , az miért nem üzlet nálunk?
Bár ebben az elb...országban olyan csóróság van, hogy 300-400forintal többet nem adnak ki az olvasok 2havonta!!!!egy normál méretű képregényért?! Ez egyszerűen annyira piti, nevetséges!! Mert ha még hetente jelenne meg akkor még megisértem,, de hogy kéthavonta??? Ez egyszerűen nagyon elszomorító és csak kifogás.. Kábé napi pár forintról beszélünk napi szinten. ha csak 20 forintot!!!! tesz félre naponta, akkor az már 1200FT két hónapra.

Egy nagyon jó megoldás ha megtanulsz angolul és akkor annyi mindenből válogathatsz hogy nem fogod győzni pénzzel  ;)

Sokszor még a minősége is durván jó a külföldi kiadványoknak. A DarkTower sorozatnál amikor levettem a borítót csak pislogtam. Mintha bőrbe kötötték volna  :P

Azt se felejtsük el hogy az anno sokak által védett semichez képest (én anno nagyon ellene voltam annak a retyópapír minőségnek) az amit a Kingpin művel a kiadványaival már már döbbenetsen igényes  :kingpin:

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3595 Dátum: 2015. Július 11. - 19:21:47 »
Ha ennyire elb@szott szerinted ez az ország,akkor miért nem mész el innen? Valami jobb és kevésbé elb@szott helyre.
Az üzlethez és a vállalkozáshoz mennyire értesz?Csak mert az elégedetlenkedő,duzzogó hozzászólásodból az jön le,hogy semennyire!

+1
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

balumalu68

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 55
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3596 Dátum: 2015. Július 11. - 20:13:22 »
Sajnos nem értettétek meg a lényeget:((
Nem fogok itt senkivel sem vitázni mert értelmetlen lenne .
Az hogy mindenbe beletörődünk, jó ez nekünk, mert nekünk csak ez jut szemlélet az mára teljesen elfogadott.
És ahogy említettem ez mindenre igaz!!!! És még csak fel sem tűnik mennyire le vagyunk szarva.
Az a szemlélet hogy "el lehet innét menni", jelzi azt a primitív hozzá állást, hyogy dehogy már valamit akarjunk változtatni, inkább menj el.
Na ja, így sokkal egyszerűbb:)) Csupa bologató jánosok kellenek az élet minden területére, így sokkal kényelmesebb:))
Angol nyelvtudáshoz csak annyit fűznék hozzá, hogy valszinű még csak tervbe sem voltál véve, mikor én már beszéltem angolul:)


Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3597 Dátum: 2015. Július 11. - 20:49:14 »
És ezzel legyen lezárva a vita, mert ez itt már Off téma. Bármi ami ezután jön ebben a témában azt törölni fogom.

balumalu68: ha bármi további kérdésed vagy észrevételed lenne az esetleges megjelenésekről azt például a Kingpin Next topikban teheted fel.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3598 Dátum: 2015. Július 17. - 18:57:28 »
Eladó játékok & képregények:























Érdeklődni, árlistát kérni privátban tessenek ^^

Steelman

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 19
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #3599 Dátum: 2015. Július 20. - 10:51:42 »
Sziasztok!

Eladóak a következő képregények, változó állapotban és árban.
Személyes átvétel Miskolcon, vagy postázás.

- Superman: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18

- Superman & Batman: 1, 2, 3, 5

- Batman: Batman - Kezdődik

- A Csodálatos Pókember v.1.: 4, 29, 32, 33, 100, Sikoly és a Csodálatos Pókember (különszám)

- A Csodálatos Pókember v.2.: 43, 45

- Transformers: 2, 3, 5, 6, 9, 13, 14, 18, 20, 21, 24, 25, 26

- Marvel Extra: 5, 7, 8, 9, 10 , 13, 21

- Spawn: 7, 8, 9, 11, 12

- Fantom: 16

Képregény könyvek (új, hibátlan állapotúak):

- A különítmény

- Aliens - Szemfényvesztés és Kísértet

- Aliens - Üvegfolyosó és egyéb történetek


Elérhetőség:

luzsanka@gmail.com

70/2790-140