Szerző Téma: Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)  (Megtekintve 593913 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #360 Dátum: 2008. Május 20. - 20:26:33 »
Mondhatnám úgy is. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #361 Dátum: 2008. Május 20. - 23:04:53 »
nekem most ez az utcsó pár rész igen is tetszett, főleg mikor fekete cicus lehányta póki övön alatti részét :D :hehe:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #362 Dátum: 2008. Május 20. - 23:33:25 »
A Vészmanó tényleg nagyon nulla volt, de ez a Harcosok már jobb, ami most megy. Majd jön Deadpool, plusz a Klón sztori.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #363 Dátum: 2008. Május 20. - 23:41:52 »
deadpoolt már én is várom, bár láttam rólla ultimate képet és az nekem nem tetszett, pedig azt írták CSAK kis változtatások lettek rajta...  :drying:

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #364 Dátum: 2008. Május 20. - 23:44:09 »
Nem tudom mennyire SPOILER!!!
Sajnos az Ulti Deadpool , nem az a vicces fazon, aki a 616-ban, de még így is kissé sokkoló...
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 20. - 23:46:13 írta Psycho »

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #365 Dátum: 2008. Május 20. - 23:46:08 »
nem poénkodik? ááhh akkor nem ér semmit  :drying:

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #366 Dátum: 2008. Május 20. - 23:47:22 »
De például az ő eredetére kiváncsi volnék az Ultiban.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #367 Dátum: 2008. Május 20. - 23:59:31 »
Idézet
Majd jön Deadpool, plusz a Klón sztori.
Na ezeket már egyáltalán nem olvastam, és mivel a Klón sztorikat dícsérték, megveszem majd őket.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #368 Dátum: 2008. Május 21. - 14:22:29 »
és pepo, ezekre a részekre, hol lehet számot tenni??? megvenni? antikváriumokban vagy képregény boltokban is van még? :headscratch:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #369 Dátum: 2008. Május 21. - 14:45:45 »
Szerintem mondd meg konkrétabban, hogy mit is akarsz így beszerezni, akkor biztosan könnyebben tudunk segíteni neked. ;)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #370 Dátum: 2008. Május 21. - 17:03:05 »
hát komolyabban semmit, csak úgy érdeklődnék a klón sztorik után  :roll:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #371 Dátum: 2008. Május 21. - 17:07:57 »
Az Ulti klón sztorikat? Mondjuk megveheted amcsiból, de börzéken is tuti vannak.
Vagy marad a "kikölcsönzés.." :D De úgyis megjeleni majd nálunk szóval... :roll:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #372 Dátum: 2008. Május 21. - 17:57:38 »
A fesztiválon megvettem az új Csoda Pókot.
A Vörös Omegás borító jó választás lett, nekem jobban tetszik, mint a Harcosos.
:spoiler:


Elektra jól elintézte Kalapácsfejet mert nem kapott fizut. De mondjuk érthető, ilyen esetben visszaáll a Vezérhez. Az Elektra-Fekete Macska harc számomra egyértelműnek tűnt, ugyanis Macs mindig jól kikapott Elektrától... Sőt, egyszer Macs majdnem meghalt miatta. De az utolsó pillanatban Holdlovag cselekedett. Eljött a nap vége, és Felicia rá akart mászni Peterre. Csak amikor levette a maszkját, akkor ráhányt Pókember gatyájára. :lol: Ez picit arra emlékeztetett, amikor a klasszikus Pókemberben fedte fel magát Peter Felicia előtt. Akkor is vlami ilyesmi történt... (persze, hányás ott nem volt :D ) Amikor továbblapoztam akkor valami nagyon váratlan dolog történt számomra: kiderült ugye, hogy DeWolfe kapitány, akiben Pókember megbízott ennyi ideig, az is a Vezérrel van!! Azt megnézném, hogy amikor Peter legközelebb lóg a suliból, akkor May néni kirúgja a házból. smile.gif De mindent egybevéve nekem tetszett a Harcosok.
Vicces ez a "Kárelhárítás" (klasszikus Univerzumban Roncsbrigád). Mármint az, hogy szuperhősök után takarítanak '99 óta. Viszont megtudhattuk, hogy Vörös Omega volt a kár okozója, és hogy alakult Pókemberrel a csatájuk. Szerintem ez a Mr. Roxxon kicsit felülbecsüli (vagy hogy mondjam smile.gif ) Pókembert. Ugye ő azt hiszi, hogy tudja, hogy tudja kik küldik a szuperbűnözőket. De nem csak ő, hanem ugye Macs is többet várt el tőle. Na mindegy. A következő oldalakon ugye próbálták meglelni Pókember tartózkodási helyét, és sikeresen rá is találtak: a Midtown High School képében. Szegény Flash Thompsont rabolták el helyette. Erre mondják azt, hogy rosszkor rossz helyen. smile.gif Bagley szvsz jól rajzoltam meg az újvilági Silver Sable-t, nekem bejön.
És ugye a következő a bűvös 60-as. Már várom.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 21. - 21:46:19 írta kaine »

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #373 Dátum: 2008. Május 21. - 18:25:41 »
Nekem ez a Harcosok mizéria alapvetően csalódás volt. Sok karaktert összezsúfolni egybe és vmi maszlagot kihozni belőle. A DeWolfffffos csattanó sem kápráztatott el de az legalább ígéretes.
Viszont a SilverSable-s story eddig telitalálat. Remélem nem is sikerült elszúrni.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #374 Dátum: 2008. Május 21. - 18:29:40 »
A Harcosok is így indult. :roll: Alapvetően csalódtam én is ebben a történetben. silver pontosan mondja, hiba volt ennyi szereplőt belezsúfolni egy történetbe. Ez már korábban is gyengén sült el, amikor például az X-Men szerepelt benne. Hiába, az Ultimateben nem adnak a részletekre, legalábbis ami fontos volna, arra nem. Egyébként én még nem olvastam előre, Fekete Macska vissza fog még térni?

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #375 Dátum: 2008. Május 21. - 19:55:31 »
Ahhoz képest, hogy Kaine dícsérte én is csalódtam a Harcosokban, de annyira nem volt rossz. DeWolfon meglepődtem, de nem szólt akkorát a csavar. A Sable is jó eddig, de annyira az sem fogott meg. A Roncsbrigád viszont tényleg jó ötlet volt, legalább tudjuk, hogyan takarítanak a nagy bunyók után. :)

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #376 Dátum: 2008. Május 21. - 20:01:09 »
Idézet
Majd jön Deadpool, plusz a Klón sztori.
Na ezeket már egyáltalán nem olvastam, és mivel a Klón sztorikat dícsérték, megveszem majd őket.
DicsértTÉK? Szerintem csak Kaine és Dannyman dícsérte. Nagyon nagyon jól indult szerintem, az első 3-4 rész fenomenális volt. A fórumon százasával gyártottuk az ötleteket, hogy valyon mi, ki hogyan. És aztán sajnos be kellett látnunk, hogy akármelyik ötletünk jobb lett volna, mint Bendisé. Nagy csalódás volt a vége. Annyira mondjuk nem rossz, de ahhoz képest, ahogy indult...
A 100. számnak például semmi értelme nem volt, mert meghalt az, akiről szólt...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #377 Dátum: 2008. Május 21. - 20:05:04 »
Hát azt tudom,hogy a Skorpiónagy hülyeség lett Ultiban, d eolvastam jó véleményeket is róla, majd meglátjuk.
A macsis leleplezés nagyon idiótára sikeredett...főleg a rajz miatt is. Eredetiben sokkal jobb volt. MOndjuk ez a Silver S-es sztori nem indult rosszul, de a Harcosok szerintem is gyenge volt, főleg a csattanó a végén...remek ötlet mondhatom. Nem tudom mi a fenét kaar kihozni ezzel Bendis, lehet, hogy megint direkt elszúr egy nagyon jó 616-os karaktert.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #378 Dátum: 2008. Május 21. - 20:23:28 »
Nem, vele semmi baj nem volt, azon kívül, hogy keveset szerepelt, és gyorsan elhasználták.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #379 Dátum: 2008. Május 21. - 20:40:19 »
Nekem pont elég volt, hogy egy Pók klón lett a Skoprió!
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"