Szerző Téma: Kártyák, figurák, miegymás  (Megtekintve 511687 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1060 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 14:36:01 »
Majd ellopsz párat benyától amikor nem figyel oda.  ;D Majd leadom a listát, hogy mely kártyákat lopd el.  ;)

Venom75, megérkezett a levelem? Mert sajnos a tiéd még mindig nem.  :( Pedig elvileg már meg kellett volna jönnie.  :nemtudom:

Milyen edzőtábor?
Kung-Fu-t vagy mit tanít. Nagy sensei ő is. Most éppen a Tiszán üti-vágja a szúnyogokat.  :lol:

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1061 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 14:53:40 »
Majd ellopsz párat benyától amikor nem figyel oda.  ;D Majd leadom a listát, hogy mely kártyákat lopd el.  ;)
Na-na! :fatestapolo: Mondjuk a pókösztönömet még senki sem tudta becsapni, szóval... :spidey: ;D

Összevont üzenet ideje: 2009. Augusztus 04. - 14:56:24
A versenyen meg nem kötelező játszani, cserélni és üzletelni is lehet. Én még nem tudom, hogy eltudok-e szabadulni, de ha megyek, akkor sem hiszem, hogy játszani megyek. Max azért, hogy igyak valamit Meroval.  ;D
Dehogynem, fogsz játszani. :D Úgysem fogod kibírni, pláne hogy te csináltad a játék mezőt. :D
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 04. - 14:56:24 írta benya11 »

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1062 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 15:43:31 »
Sepi.A leveled már megjött,de azt én sem értem , hogy a tied miért nem,mivel elsőbségivel küldtem a megadott címedre.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1063 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 15:53:17 »
Remélem nem kavarta el a posta, és a postás sem gyűjti azokat a kártyákat. Bár majd ma még megnézem, mert egy levelem jött, az elvileg Merotól. Én is azért kezdek már gyanakodni, mert én is úgy emlékeztem, hogy elsőbbségivel küldted, mégsem jött meg.  :(
Ja, egyébként bocsi, de azóta kiderült, hogy a Stan Lee videó lekódolása közben valami hiba történt, ezért a videóról hiányzik az utolsó egy perc, így arról is amit neked küldtem el. Majd legközelebb kicserélem neked.  :-[

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1064 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 15:57:09 »
Észrevettem,de a kártyás dolog most valahogy jobban idegesít. Eddig mindenki megkapta.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1065 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 16:02:15 »
Majd ma este még áttúrom a lakást, mert sokszor nem én veszem ki a ládából a leveleket. Mert esetleg van rá esély, hogy bekeveredett a számlák közé, bár kicsi rá az esély. Főleg, hogy erre a levélre folyamatosan rákérdeztem a családban, hogy nem-e jött meg.

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1066 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 16:19:22 »
Kung-fuuuuuuuuuu? Jaj tényleg voltam anno wing tsun-on is :lol: Hát az se fogott meg különösebben. Bezzeg egy krav maga vagy egy tai-jutsu már jobban feküdne. Mero ez az iron-spider kép valami állati jó, viszont az ezékiel kép nem az igazi. Marslakoo elektra a marvel nemesis: rise of the imperfects játékban nézett ki nagyon jól. Szöges nyakörv+sötét tónusú szemek. nyamm :P. Az a rohadt bullseye kártya senkinek nincs meg? Dark avengers lázban vagyok 8)

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1067 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 16:50:16 »
Zen Bu Kan Kempo Karate.
Na bazzz............ :o Kaine meg Ju mellé még egy harcmüvész :uhoh: Ha nagy lesz a pofám nemhogy bannolnak,még a vesémet is lerugják a MKlubon ;D
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1068 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 16:52:28 »
Tom firehart is velük harcművészeskedik, nem?
This is a joke. A real practical Joke.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1069 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 17:35:53 »
marslakoo küldtem privit ;)
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1070 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 17:45:11 »
Venom75, ma megjött a 2. levél is, köszönöm szépen! ;)

Marslakoo

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 75
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1071 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 17:56:01 »
Bezzeg egy krav maga vagy egy tai-jutsu már jobban feküdne.
Nos, akkor lehet a kempo is feküdne. :)

Na bazzz............ :o Kaine meg Ju mellé még egy harcmüvész :uhoh: Ha nagy lesz a pofám nemhogy bannolnak,még a vesémet is lerugják a MKlubon ;D
Úgy ám. Vigyázzatok magatokra! Egyébként meg kikérem magamnak (magunknak), erőszakot csak akkor alkalmazunk, ha már az igazság és a józan ész nem tud felülkerekedni.  ;) (Benne van a vizsgaanyagomban a harcművész elveinél  :nezze:)

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1072 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 18:53:40 »
Sokminden feküdne, csak ebben a nyüvek "városban" ahol lakom nincs semmi csak karate. Én meg nem fogok katákat csinálni az biztos. Inkább verjenek össze :hehe: De azt hallottam h a kempo is eléggé az utcai balhékra van kihegyezve. Egyszer majdnem elmentem kendozni is kis bambuszbottal ;D Jaj a jövő év teljes anyagi csőd lesz ha igaz amit Mero mondott :'(

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1073 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 19:20:37 »
Jaj a jövő év teljes anyagi csőd lesz ha igaz amit Mero mondott :'(
Miért mit mondtam :headscratch: ??? :nemtudom:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1074 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 19:35:32 »
Bizonyos marvel figurákról beszéltél és arról hogy a dc is végigmegy :stupid: ;D

Összevont üzenet ideje: 2009. Augusztus 04. - 19:36:40
Látom visszatetted a az előző képed :lol: nem bírod a kritikát mi? :brow:

Predash

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 378
  • Babylon Bwoy
    • HálóZsák Képregények
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1075 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 19:57:04 »
Hát...nekem kártyaügyileg csak egy ilyen csomag van. majd egyszer bővítem. :D (80db)

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1076 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 20:04:06 »
Bizonyos marvel figurákról beszéltél és arról hogy a dc is végigmegy :stupid: ;D
Jaaaaaaaa :D azt hittem a fórumon mondtam valamit

Összevont üzenet ideje: 2009. Augusztus 04. - 20:05:02
Látom visszatetted a az előző képed :lol: nem bírod a kritikát mi? :brow:
Biza :D Vissza az alapokhoz 8)
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1077 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 20:05:15 »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1078 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 20:14:14 »
Predash, akkor neked mókus kártyákat gyűjtesz.  :hehe:

Venom75, átkutattam az egész lakást, így megtudom erősíteni azt, amit a család is mondott, hogy nem érkezett meg.  :( Így nem marad más hátra, hogy tovább várok, hátha egyszer megjön, de ha eddig nem érkezett meg, akkor ezután is kicsi az esélye. Rohadt posta.  :drying:

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1079 Dátum: 2009. Augusztus 05. - 07:17:01 »
Sepi .Azért is furcsállottam, mivel neked adtam fel legelsőnek a kártyákat.Ird meg melyek is kelletek, hátha van még.Ennyivel tartozom .