Szavazás

Melyik Pókember sztorit olvasnád legszívesebben magyarul könyvben?

Klasszikus Lee-Romita időszak
Jean DeWolff halála
Kozmikus kalandok
Klón sztori

Szerző Téma: Pókember (Kingpin-kötetek)  (Megtekintve 222846 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

ZoliZoltánRegi

• Gibbon
  • *
  • A Denevérember
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #20 Dátum: 2007. Július 13. - 20:27:07 »
Hihetetlen...a rohadt éjszakás műszak miatt még mindig nem tudtam megvenni...  >:( ( Hál' Isten vége - majd jövőhéten )

ZoliZoltánRegi

• Gibbon
  • *
  • A Denevérember
« Válasz #21 Dátum: 2007. Július 14. - 14:49:04 »
Na muter meghozta délelőtt...  :)
Az első történet...nem is tudom...lényegében annyi,hogy egy ügyészt azért akarnak megölni,mert tenni akar a bűnözők ellen...mint minden terültei ügyész...nem valami nagy történet.
Viszont tetszett benne a Venom tükörkép.  :D
Lény már megint... :)

a 2. történetet még tartalékolom.egyenlőre...

pepo05

• Pókfej
  • Felicia Hardy Lover
« Válasz #22 Dátum: 2007. Július 14. - 16:41:55 »
Inkább egy szabó az az ügyész nem?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

ZoliZoltánRegi

• Gibbon
  • *
  • A Denevérember
« Válasz #23 Dátum: 2007. Július 14. - 18:07:35 »
Nem...hát a mesterlövész akarja lelőni az ügyészt a tetőről...de,hogy pontosan miért azt nem értem...a szabó kukiit csak utána akrja megölni  ugyan ez a lövész,mert nem sikerült a dolog...és eldumálta a Pókinak...

Sepi

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #24 Dátum: 2007. Július 15. - 08:41:29 »
Most már elolvastam én is. Az első történet jó volt a maga nemében. A Lényen és a Pókbarlangos részen jót nevettem. :D Viszont ez a Lokis történet már most az elején unalmas. Remélem azért majd valami ki fog sülni belőle.

pepo05

• Pókfej
  • Felicia Hardy Lover
« Válasz #25 Dátum: 2007. Július 15. - 11:05:32 »
Megint valami misztikus hülyeség lesz belőle, tuti. >:(
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

ZoliZoltánRegi

• Gibbon
  • *
  • A Denevérember
« Válasz #26 Dátum: 2007. Július 15. - 13:34:15 »
Megint valami misztikus hülyeség lesz belőle, tuti. >:(

:lol: :lol: :lol:
látom Te is szereted ezeket...

benya11

• Thanos
    • fotolog
« Válasz #27 Dátum: 2007. Július 15. - 14:04:37 »
Ezt is a nyaralásra tartogatom. :D

talgaby

• Pókfej
    • HálóZsák
« Válasz #28 Dátum: 2007. Július 17. - 14:49:58 »
Elolvastam végre én is... a tölteléksztori tetszett, igaz, abszolút nem Amazingbe, hanem vami második/harmadik Pók-sorozatba illő dolog volt, ám attól még tetszett. Bár fura, hogy senkinek se tűnt fel egy dolog, ami elvileg nem lehetséges benne... a szabó azt mondta, hogy a hétfő, szerda és a szombat a szuperhősöké. Ez képtelenség, pláne két "mesügé"-zés után...
Az istenesről egyelőre nincs mit mondani, gonosz néni jött, Loki úgyszintén, mindketten beszélgettek Pókemberrel, folytköv. Majd meglátjuk, mi sül ki belőle, egyelőre még igazság szerint tetszik.

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #29 Dátum: 2007. Július 17. - 19:29:40 »
Micsoda meglátás!  :lol:

beigli69

• Grizzly
  • *
« Válasz #30 Dátum: 2007. Július 25. - 13:03:58 »
ha új fiúként szabad lenne egy kérdésem hátha valaki tudja rá a választ. elvileg már nem vagyunk fényévekre az The Other-től, vajon ez megjelenik egyben (valamennyi címben futó részek), vagy egy ez egyben kihagyják ? Ha nagyon nem illik ida kérdés bocsánat. :o

talgaby

• Pókfej
    • HálóZsák
« Válasz #31 Dátum: 2007. Július 25. - 13:15:01 »
Hát, hivatalosan semmit se tudni, de az eddigi felvetődéseinél arra tippeltünk, hogy mivel csak 2 hónappal lenne hosszabb nálunk, mint odakint, így valószínűleg csak kiadják az egészet. Legalábbis remélhetőleg. Jó volna. A kérdés csak az, hogy gondot okoz-e majd, hogy nem csak az Amazingben futott...

Sepi

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #32 Dátum: 2007. Július 25. - 13:51:18 »
Szerintem mivel a jogdíjak amúgy is a Panini-nál vannak, szerintem ki fogják adni. Azért elég jelentős egy történet ahoz, hogy kihagyják. Meg mintha az egyik lev.rov.-ban is benne lett volna. :headscratch:

talgaby

• Pókfej
    • HálóZsák
« Válasz #33 Dátum: 2007. Július 25. - 14:21:47 »
A levrovban is emlékeim szerint ködösítés volt. Azért ne feledd, hogy a megjelenésekkel kapcsolatos titkolózás dörzsölt vén rókája írja azt a levrovot... ;D

dr samson

• Venom
    • Samson Comics
« Válasz #34 Dátum: 2007. Július 25. - 14:53:38 »
Szerintem az lenne a legegyszerűbb, ha kiadnák az egészet két kötetben Paninis különszámként, de ha belegondoltok, a Morlunos sztori is 6 hónapig tartot és ha jól emlékszem ez is 12 részes, szóval 6 hónap alatt ez is lefutna. ;)

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #35 Dátum: 2007. Július 25. - 18:29:40 »
Most még csak tippelgetni lehet, de szerintem is leadjuk. 48 oldallal ez is csak 6 részes lesz, az meg kétévente egyszer biztos belefér. Inkább lesz problémás majd a Civil War. A House of M gondolom egy az egyben kimarad majd.

talgaby

• Pókfej
    • HálóZsák
« Válasz #36 Dátum: 2007. Július 25. - 18:35:05 »
A HoM-nak még utóhatása se volt ASM-ben, tehát felesleges. Bár ha egy egyoldalas összefoglaló belekerülne, hogy közben ilyen is volt, az lehet, hogy jó volna. A Civil Warral se kell sokat tökölni, más címekre talán háromszor ha utalnak, és mivel összesen emlékeim szerint 4+6 szám foglalkozott vele odakinn, így 5 füzet alatt csak össze lehet hozni egy épkézláb elbeszélést arról, hogy mi történt alatta és mik voltak a gyors és közvetlen utóhatásai (Iniciative, NA törvényenkívülisége, Peter álnéven dolgozik tovább stb.)...

Sepi

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #37 Dátum: 2007. Július 25. - 19:16:37 »
A Civil War-al kapcsolatban az volna jó, ha a Pókember mellett a Panini kiadná a Civil War sorozatot is. Mivel az hat részes, lehet, hogy azt a minit bevállalnák. Főleg, hogy azért a tengerentúlon (európai adatokat nem tudok) elég sikeres volt eladás szempontjából.

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #38 Dátum: 2007. Július 25. - 19:29:12 »
Azt hiszem nem 6 részes, hanem több. De ott van még mellette a Civil War Frontline is, további 9 résszel.

Sepi

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #39 Dátum: 2007. Július 25. - 20:30:13 »
Talán a CW megállná a helyét magában is, nem kellene mellé a Frontline.