Szavazás

Melyik Pókember sztorit olvasnád legszívesebben magyarul könyvben?

Klasszikus Lee-Romita időszak
Jean DeWolff halála
Kozmikus kalandok
Klón sztori

Szerző Téma: Pókember (Kingpin-kötetek)  (Megtekintve 321211 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #520 Dátum: 2008. Május 27. - 18:09:52 »
Nekem is hiányzik egy pár szám, főleg az elejéről.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #521 Dátum: 2008. Május 27. - 18:13:03 »
Nekem is. Olyan... meddig jelent meg egyesével?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #522 Dátum: 2008. Május 27. - 18:14:37 »
Pepo, akkor te is kapsz egy intőt. :twisted: Én egyébként 98 óta az összes nálunk megjelent Pókembert és Marvel képregényt megvettem. A korábbi évekből hiányzót pedig szépen apránként pótolgatom.
Tényleg, pepo, létrejött az üzlet a régi CsodaPók-os képregényekkel?

Nekem is. Olyan... meddig jelent meg egyesével?
Asszem a 13-as szám már dupla volt.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #523 Dátum: 2008. Május 27. - 18:22:39 »
Folyamatban van. ;)

Akkor adj egy intőt... a Morlunos sztoritól már hánytam 2 szám után, plusz Romita Jr is ugye...a Pókembert megmondom őszintén csak tisztességből vettem, utána is, de mondjuk amikor már dupla volt, kevésbé sajnáltam rá a pénzt. Meg az elején inkább Ultif4-et vettem, meg UltiX-Ment.
A Csodálatossal is kihagytam mostanság vagy 4 számot...az is a páratlan minősége miatt. Hálistennek most már van anniy tpb, hogy a pénzemből nem tudok mindent megvenni. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #524 Dátum: 2008. Május 27. - 18:26:38 »
Igen a 13 számtól dupla.
Amúgy én is a Spawntól kezdve minden szuperhősös képregényt megvettem\megvetettem. Előtte sajnos 1-2 kimaradt néha-néha, nagyrészt azért mert csak akkor tudtam h mikor jelent meg az új szám amikor körbefutottam egy újságosbódét és megnéztem . De lassanként beszerzem a régieket.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #525 Dátum: 2008. Május 27. - 18:29:27 »
Ez esetben az első 12 szám hiányzik a HiPókból, sőt, egyáltalán nem tervezem utólag beszerezni őket. De az ÚXM-et is csak a Király visszatértől kezdtem el venni, mert onnan érdekelt.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #526 Dátum: 2008. Május 27. - 19:26:55 »
hú, jó érzés hogy nem csak az én hihi póki gyüjteményem hiányos, de az enyém nemsokárra teljes lesz bibibííí :P
Sepi, én sajnos nem tudok segíteni, nekem is csak egyszer van meg, de azért őszinte részvétem, az ismerősödnek, kihagyni az utcsó számot.... :( eléggé peches

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #527 Dátum: 2008. Május 27. - 19:41:03 »
Hát, Mike, most csalódtam benned. :(
Én is magamban. De sajnos akkor még nem volt arra pénzem, hogy mindenből vegyek, ami érdekel, ezért havonta az UltiX-et meg Rozsomákot vettem, UF4-et minden rákövetkező börzén, Hihi Pókot haverom adta kölcsön meg a CsP-t is. Mire lett annyi pénzem, hogy vegyek (ez tavaly augusztus volt) addig megszünt az UF4 és Rozsi, rá négy hónapra az UXM és a HP, mostani Pókember meg már az 50-et taposta (előtte meg azt hittem, hogy nem fogok már ilyet olvasni, de jött az Első év :)). De apránként ezeket is begyűjtöm, majd a Marvel-klub előtt veszek pár Hihit, megjutalmazom magam a kisérettségiszóbeli után.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #528 Dátum: 2008. Május 27. - 20:23:33 »
Igen, ezt akartam mondani, Sepi. Az Eduárdban elvileg minden Hihetetlen Pókember számból vehetsz, nemrég még volt nekik mindegyikből.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #529 Dátum: 2008. Május 27. - 20:34:04 »
Köszi, ha el tudok menni a Marvel Klubba, akkor megnézem, hátha van még nekik.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #530 Dátum: 2008. Május 27. - 22:51:07 »
Az utolsóból nincs. Miután az újságosoktól visszakerül a képregény a Paninihez, vissza szokták küldeni egy részét utólagos eladásra. De az utolsót nem küldték, így abból tényleg annyira kevés van, amennyit januárban vettek az emberek. Nemsokára az egyik legnagyobb hiánycikk lesz, és sokat is fog érni.  :D Még nekem is csak 1 példány van belőle, pedig két teljes sorozatom van.

Jut eszembe, ha valakinek kell valami Kingpines cucc, és jön szombaton a klubba, most szóljon!

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #531 Dátum: 2008. Május 28. - 01:54:00 »
Nem gondoltam volna, hogy ilyen ritka az utolsó szám. Örülök, hogy ilyen értékes példányom van. Hab a tortán, hogy az egyik kedvenc sztorim.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #532 Dátum: 2008. Május 28. - 07:34:47 »
Azt hallottam már, hogy az utolsó számból eleve kevesebbet is nyomtak, és nagyon sok helyre nem is került belőle. Ez a barátom is miskolci, és ő mondta, hogy hozzájuk egyetlen egy példány sem került, ezért nem tudta megvenni. És a börzén sem lehetett sehol sem kapni. Szó mi szó, nagy szemétség volt ez a Panini részéről.

A Marvel Klubot pedig még mindig nem tudom 100%-ra mondani, de tudsz magaddal vinni egy MK:Pókember 3-at, Kaine? Gondolom azért egy könyv plusz nem nagy teher. :bociszem:
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 28. - 07:44:56 írta Sepi »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #533 Dátum: 2008. Május 28. - 09:23:25 »
Igen ez engem is érintett, Miskolcon szoktam megvenni a képregényeket, de egyszerűen sehová sem jött az utolsó számból. Röhej, hogy a Spectacular vol. 1. 1. részét minden gond nélkül be tudtam szerezni, de egy sima magyar kiadásra meg vadásznom kell. >:(

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #534 Dátum: 2008. Május 28. - 15:36:56 »
Húha én valamiért 3 példányt is vettem az utolsó hihiből.  8) Szal egyre többet fog érni ? Hmmm ?  :spidey:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #535 Dátum: 2008. Május 28. - 20:57:57 »
Persze Sepi, természetesen. Főleg egy ilyen aranyos kiscica után.  :D ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #536 Dátum: 2008. Május 28. - 21:40:49 »
Az inkább egy nyúl. :D
Áh, ha ezt tudod, kettőt veszek az uccsó számból. 5 év múlva elcserélhettem volna egy jó állapotú régi Csodapók egyesre. ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #537 Dátum: 2008. Május 29. - 15:54:36 »
hát nem biztos hogy ér annyit :D amúgy milyen cica/nyusziról van szó??? lemaradtam valamiről???
most már örömmel jelenthetem be, hogy megvan #1- #27 is az a komplett hihi póki sorozat :D ( köszi RON, köszi mama )
                     /
__________/
      :spidey5:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #538 Dátum: 2008. Május 29. - 15:56:52 »
Az egy cica. pepo, te nem láttad a Shreket?

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #539 Dátum: 2008. Május 29. - 16:01:06 »
jaah hogy az új szmájlira gondoltok?? az tényleg helyes, bár már túl nyálas és közkedveltnek tűnhet  :hehe: