Szerző Téma: Peter Parker Pókember  (Megtekintve 409683 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

coleman

• Kaméleon
  • **
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #4820 Dátum: 2019. Június 23. - 21:24:02 »
De igen, azt mindig az aktuálisról szedjük le.

Ők? Az időszak stimmel.

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #4821 Dátum: 2019. Június 23. - 22:45:49 »
Nem stimmel, ezeket tavaly adtuk ki. De már mindegy különben, mert nyomdában van az anyag. Ha most változtatnánk, már csak augusztusra jelenhetne meg.

coleman

• Kaméleon
  • **
« Válasz #4822 Dátum: 2019. Június 24. - 00:11:25 »
Igen, ha ragaszkodunk az idén megjelent füzetekhez, akkor tényleg nem nagyon lehet válogatni, ráadásul késő is. Mindenesetre utálom, úgyhogy szóltam :D Lehetett volna holtversenyben a kedvenc dobozom az ötössel, de így nem lesz.

Csigger

• Grizzly
  • *
« Válasz #4823 Dátum: Tegnap - 13:13:08 »
Most jött meg a legújabb szám a díszdobozzal együtt. A postással eddig nem volt gondom, de most sikerül beerőszakolnia a levelet a postaládába, és a díszdoboz meggyűrődött.  :nemtudom:  Használható, de azért esztétikailag látszik (mellékelnék képet, csak nem tudom, hogy itt a fórumon hogyan lehet). Nem lehet olyan esetben, amikor ilyen vékony papír anyagot küldtök, mint a díszdoboz, valami merevítést beletenni, hogy ne roncsolódjon? :headscratch:

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #4824 Dátum: Tegnap - 13:27:12 »
Eddig sosem volt gond vele, nálad fordult elő először, és most is csak a postás miatt, szóval nem a módszerben van a hiba, hanem a postásban. 800 Ft a díszdoboz ára, én elkapnám vagy bemennék a postára, hogy kártérítést kérjek érte. Biztos nyári helyettesítő postás.

Csigger

• Grizzly
  • *
« Válasz #4825 Dátum: Tegnap - 13:31:21 »
Eddig sosem volt gond vele, nálad fordult elő először, és most is csak a postás miatt, szóval nem a módszerben van a hiba, hanem a postásban. 800 Ft a díszdoboz ára, én elkapnám vagy bemennék a postára, hogy kártérítést kérjek érte. Biztos nyári helyettesítő postás.
Facebookos képregényes csoportok tapasztalatai alapján külföldről hozott nagyobb értékű sérülésnél sem térít a posta, nemhogy egy 800 forintos díszdoboz esetében  :(