Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 726040 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Kr3nos

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Marvel +
« Válasz #5300 Dátum: 2017. Január 23. - 23:46:18 »
Érdeklődni szeretnék, hogy a Marvel+-ból lesz-e újranyomás, mert most kezdtem venni a sorozatot, de sajnos több szám se rendelhető.  A rendelő oldal nem jelzi azokat a számokat, amik már nem rendelhetők, de így nehéz beazonosítani melyek azok amik hiányoznak (pl: adott évben mennyi különszám jelent meg, hogy néz ki a címlap).

Ezek hiányoznak, van esetleg ötlet a beszerzésükhöz?

Marvel+
1 rész
5. rész
11
12
13
14
15
16
17
18

Különszám :
2014/1
2014/4
2016/4


kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #5301 Dátum: 2017. Január 24. - 00:17:21 »
Készül egy olyan oldalunk, ahol minden látható lesz, ami valaha megjelent tőlünk.
2014/3 volt az utolsó.
2016/4 kapható lesz holnaptól megint.
Börzén van esély a beszerzésükre.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Január 24. - 18:10:29 írta kaine »

fdani

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:Marvel +
« Válasz #5302 Dátum: 2017. Január 24. - 17:35:32 »
Érdeklődni szeretnék, hogy a Marvel+-ból lesz-e újranyomás, mert most kezdtem venni a sorozatot, de sajnos több szám se rendelhető.  A rendelő oldal nem jelzi azokat a számokat, amik már nem rendelhetők, de így nehéz beazonosítani melyek azok amik hiányoznak (pl: adott évben mennyi különszám jelent meg, hogy néz ki a címlap).


A képregénydb.hu-n megtudod nézni, mármint, hogy adott évben mennyi különszám jelent meg, meg hogy néz ki a címlap. (Egyébként itt az összes Mo-on megjelent képregény fent van.)
http://kepregenydb.hu/kiadok/kingpin-296/
« Utoljára szerkesztve: 2017. Január 24. - 17:44:50 írta fdani »

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Marvel +
« Válasz #5303 Dátum: 2017. Január 24. - 17:45:44 »
Az 5. nekem is nagyon kéne. :(
BATMAN,Spawn,Star Wars

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #5304 Dátum: 2017. Január 24. - 18:11:17 »
Ötödik mi? Marvel+ 5? Vagy a listán az ötödik? :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #5305 Dátum: 2017. Január 26. - 13:32:42 »
Marvel+ 30 előzetes odakinn.

Csigger

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 85
Re:Marvel +
« Válasz #5306 Dátum: 2017. Január 26. - 17:44:36 »
Készült valaha összefoglaló leírás a Marvel+ X-men sztoriairól? Én eddig még nem vettem, ezt az újságot, és kíváncsi lennék, hogyhol érdemes bekapcsolódni a sztoriba? A honlapon láttam, hogy 6 részes szériák vannak ( http://www.pokember.hu/index.php/component/content/article/5-statikus-menuek/fels-menuesor/276-kepregenyfuezetek-rendelese) Ezekről a sztorikról hol tudok olvasni, hogy miről szólnak?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #5307 Dátum: 2017. Január 26. - 17:48:24 »
Hamarosan lesz egy összesítő oldal hozzá.
Bekapcsolódni épp most érdemes, januártól jön az új sztori benne.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Marvel +
« Válasz #5308 Dátum: 2017. Január 27. - 12:25:24 »
Nem panaszkodni akarok, csak gondoltam ezt előre leírom, mert biztos idegesítő nektek hosszútávon, hogy mindenki megmondja, hogy is kellene kiadni a képregényeket, meg hogy miért nem több a HC, meg ilyenek :). Viszont az idei megjelenéseknél szerintem valamit egy kicsit másképp szervezve jobban jöttek volna ki a dolgok. És ezzel arra gondolok, hogyha az M+-béli ÚBA sztori került volna a Marvel Box-ba és az ottani X-men sztori került volna M+-ba. Mert így:
- Szerintem elég sok az X-men rajongó az M+-ban, mert mindig írogatják, hogy miért nincs benne több x-men, meg folytatódik-e (akár ez, akár más) X-men sztori a későbbiekben, meg ilyenek, és így ők jobban örültek volna.
- Tudom, hogy a Marvel Box-nak az a célja, hogy mindig más legyen benne, de ha épp úgy jönnek ki a dolgok, hogy valami hasonló legyen, mint korábban (tavaly BA, idén ÚBA) az nem feltétlenül hátrány, hanem inkább előny szerintem.
- A 10 részes X-men épp év végén ért volna véget, így egységesebb az évad, mert nem csúszott volna át a befejezés jövőre, mint az ÚBA esetében, vagy akár lehetett volna az eddigi X-men folytatása és szintén év végén (vagyis jövőre) ért volna véget. Így könnyebb megtartani az olyan rajongókat, akik főleg az x-men miatt veszik a sorozatot.
- És ami miatt én legjobban örültem volna, hogy így 12 rész kerül a Box-ba, vagyis idén 2-vel több sztori jött volna ki :).

De mint mondtam, nem panaszkodni akarok, csak gondoltam megosztom ezt a megfigyelésem/elképzelésem :).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #5309 Dátum: 2017. Január 27. - 16:09:18 »
- Szerintem elég sok az X-men rajongó az M+-ban, mert mindig írogatják, hogy miért nincs benne több x-men, meg folytatódik-e (akár ez, akár más) X-men sztori a későbbiekben, meg ilyenek, és így ők jobban örültek volna.
Nem biztos. Jól átgondoltam. Nem csak emiatt vettem ki az X-Ment a M+-ból, hanem azért is, hogy a Marvel ne kényszerítsen ránk olyan sztorikat, amiket nem igazán akarunk kiadni. Így most a M+ visszatért az eredeti koncepcióhoz, hogy mindig más van benne, az X-fanok pedig bőven kárpótolva vannak a Box és a két X-Faktor megjelenésével. Jövőre pedig visszakerül a M+-ba is.
Idézet
- Tudom, hogy a Marvel Box-nak az a célja, hogy mindig más legyen benne, de ha épp úgy jönnek ki a dolgok, hogy valami hasonló legyen, mint korábban (tavaly BA, idén ÚBA) az nem feltétlenül hátrány, hanem inkább előny szerintem.
Nem, ez nem feltétlenül van így. Például szerintem jövőre is X-Men kerül bele...
Idézet
- A 10 részes X-men épp év végén ért volna véget, így egységesebb az évad, mert nem csúszott volna át a befejezés jövőre, mint az ÚBA esetében, vagy akár lehetett volna az eddigi X-men folytatása és szintén év végén (vagyis jövőre) ért volna véget. Így könnyebb megtartani az olyan rajongókat, akik főleg az x-men miatt veszik a sorozatot.
Az átcsúszásnak viszont van egy olyan, általad nem ismert előnye, hogy így kevesebbet csúszik év elején a kiadás, mert legalább az év elejéről könnyű egyezkedni.


BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Marvel +
« Válasz #5310 Dátum: 2017. Január 27. - 16:34:34 »
És az elkövetkező húsz évben biztosan nem jubileumi számmal fogja indítani az évet az M+, amely még nagyobb előkészületeket igényel.  ;D
« Utoljára szerkesztve: 2017. Január 27. - 16:36:27 írta BlackArrow »

Csigger

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 85
Re:Marvel +
« Válasz #5311 Dátum: 2017. Január 28. - 13:48:46 »
Hamarosan lesz egy összesítő oldal hozzá.
Bekapcsolódni épp most érdemes, januártól jön az új sztori benne.

Az új számot beszereztem. Egyébként böngészve a honlapot arra jutottam, hogy a 2015/1-től lenne érdemes beszereznem, mivel onnantól lehet még folyamatosan kapni a számokat, az előtte lévőek már hiányosak nálatok (mivel elfogytak :( )

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #5312 Dátum: 2017. Január 28. - 13:54:45 »
Igen, az is igaz.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Marvel +
« Válasz #5313 Dátum: 2017. Január 28. - 14:14:23 »
Nem biztos. Jól átgondoltam. Nem csak emiatt vettem ki az X-Ment a M+-ból, hanem azért is, hogy a Marvel ne kényszerítsen ránk olyan sztorikat, amiket nem igazán akarunk kiadni. Így most a M+ visszatért az eredeti koncepcióhoz, hogy mindig más van benne, az X-fanok pedig bőven kárpótolva vannak a Box és a két X-Faktor megjelenésével. Jövőre pedig visszakerül a M+-ba is.
Nem, ez nem feltétlenül van így. Például szerintem jövőre is X-Men kerül bele...
Az átcsúszásnak viszont van egy olyan, általad nem ismert előnye, hogy így kevesebbet csúszik év elején a kiadás, mert legalább az év elejéről könnyű egyezkedni.

Értem. Gondoltam is, hogy vannak általam nem ismert faktorok, amik miatt logikus ez az elrendezés :).
De jól értelmezem, hogy jövőre a Boxban és az M+-ban is lesz X-men? Mert így az X-faktor mellett eléggé el lesznek kényeztetve az X- rajongók :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #5314 Dátum: 2017. Január 28. - 15:28:32 »
Szerintem is. :)

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Marvel +
« Válasz #5315 Dátum: 2017. Január 28. - 15:41:44 »
kaine! Nagyon jó ez a kis összesítő táblázat.
De a M+ különszámok hogyan is fognak alakulni? 2db összefüggő, egy X-faktor, egy Hulk, egy Fgy? Vagy a faktorból lesz kettő?


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Csigger

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 85
Re:Marvel +
« Válasz #5316 Dátum: 2017. Január 28. - 17:41:31 »
Az Új számot a Sötét korba kell időben elhelyezni? Ha igen, akkor Tony mit keres a Shieldben? Azt nem Normann vezeti?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #5317 Dátum: 2017. Január 28. - 17:45:49 »
Vagy a faktorból lesz kettő?
Igen.
Az Új számot a Sötét korba kell időben elhelyezni? Ha igen, akkor Tony mit keres a Shieldben? Azt nem Normann vezeti?
Nem, ez a Polgárháború után van.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Marvel +
« Válasz #5318 Dátum: 2017. Január 28. - 18:39:06 »


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Csigger

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 85
Re:Marvel +
« Válasz #5319 Dátum: 2017. Január 29. - 17:26:59 »
Én eddig nem ismertem az x-faktor szériát! Tudtam, hogy van, de eddig nem érdekelt. Ennek ellenére ma rászántam magam, és elolvastam a Madrox-minit. Nem tudom, hogy a sok reklám hatására, ami körüllengi az következő különszámot, de tetszett a sztori. Nagyon rákattantam :)