Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 729340 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Jester

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 133
Re:Marvel +
« Válasz #3160 Dátum: 2013. Szeptember 16. - 16:07:17 »
Fura. Szamomra a Rinot abrazolo kepek onmagukban tobbet ernek, mint a masik ket sztori egyuttveve :) Azok baromi viccesek :)
Az X-faktort nagyon sajnalom :(

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Marvel +
« Válasz #3161 Dátum: 2013. Szeptember 16. - 16:19:24 »
Dettó, bár Hulk és az X-Faktor is folyamatos közlésért kiált, így X-Faktorból nem bírnék elviselni 2 részes nyálcsorgatót, csak hosszasan futó sorozatot ;) Innen nézve "nem bánkódom". (A fenéket nem...!)
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

ragatskynet

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 103
Re:Marvel +
« Válasz #3162 Dátum: 2013. Szeptember 16. - 16:34:45 »
Én személy szerint Cabel arca mellett látnék magyar szöveget  :)

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Marvel +
« Válasz #3163 Dátum: 2013. Szeptember 17. - 16:24:03 »
Elolvastam az M+-t, a Petrezselyem Lórántos vicc tetszett, meg az, ahogy DP hogy szórakozik a kis Rinóval. Végülis a legjobban Dp sztorija tetszett, a X-Men akciódús volt, míg a Thor csak simán jó. Thor karakterével nem tudok sehogy sem azonosulni. DP-nél, és az X-nél ilyen nincs, valahogy ők jobban közelebb állnak hozzám.
DP-t visszavárom a jövőben mindenképp valahogy.  :D
SD. EJC.

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Marvel +
« Válasz #3164 Dátum: 2013. Szeptember 20. - 22:39:47 »
Az új Marvel+ 2013/5-ről
X-Men: Sajnos nagyon kevés történik 1 számban, és 2 hónapot kell várni a folytatásra. Kb. 10 perc alatt végzek vele, pedig alaposan elolvasom, és a képeket is "kielemzem". Ettől függetlenül ügyes az író,   hogy ennyit ki bír hozni ilyen kis terjedelemben. Egybe elolvasva biztos jobb.Nekem 3/5.
Thor: Nekem teszik, szeretem a kozmikus történeteket, kicsit szintén kevés történik 1 részben, mivel 5 oldalon csak 1 kép van, szöveg alig. Ettől függetlenül nekem 4/5.
Deadpool: az előző rész nagyon tetszett, az 5/5 volt, ez viszont kevésbé tetszett 3/5 nálam.

Szerintem külön füzetet kellene adni az X-Men-nek, és a MArvel+ 48 oldalát ne "pocsékoljuk" egy cím egy történetével. Persze mivel a pénzügyi háttérről semmit se tudok, ez lehet csak álom kategória. Mint egy új Sandman kötet.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Marvel +
« Válasz #3165 Dátum: 2013. Szeptember 21. - 15:50:37 »
Korábban volt szó arról, hogy még egy  füzetet indítani, de az azért nem lehetséges -nyílván az anyagi okokon kívül- hogy sokaknak ez a 3 füzet az, amit még elbírnak havonta.
És spec én is ide tartozok. Jönne egy negyedik füzet, nem biztos, hogy csak azért mert X-Men van benne, megvenném.
SD. EJC.

Constant

  • Megtorló
  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 218
  • Pszichopata
Re:Marvel +
« Válasz #3166 Dátum: 2013. Szeptember 21. - 16:14:45 »
Ha előfordulna, hogy a mostanitól jóval akciódúsabb X-Men cím indulna (2 X történet 48 oldalon) ezáltal az M+ maradna 48 oldalas X-Men nélkül simán beválalnám a 4 füzetet (Hp, PPP, M+, X-Men).

Persze ez csak gondolatmenet.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Szeptember 21. - 16:23:03 írta Constant »
CONSTANT IN TRANCE:
-Arctic Moon
-Armin van Buuren
-Above and Beyond
-Sophie Sugar
-Tranquility Base

Lord Constant Level Complete! :)

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Marvel +
« Válasz #3167 Dátum: 2013. Október 09. - 11:06:46 »
Korábban olvastam, hogy annyira nem váltották be a hozzájuk fűzött reményeket a Marvel + eladások mióta újságoshoz kerültek, így lehet valamikor majd visszakerülnek csak webshopba, mint a PPP-k. Erről lehet valamit tudni, hogy mi lesz jövőre a sorsa?
És arra gondoltam, hogyha ez beigazolódik, akkor viszont meg lehetne próbálkozni egy külön X-men számmal az újságosoknál, mert egy X-men füzetre szerintem jobban felfigyelnének még azok is, akik amúgy nem annyira jártasak a képregényvilágban. És abban lehetne mondjuk a mostani X-men kötet mellett X-faktor, vagy egyéb sztorik, mint szóló történetek bizonyos X karakterektől, esetleg kevésbé ismert X sztorik, mint pl NYX, X-force, vagy egyéb csapat, mint az Avengers Academy. Szóval válogatni lenne mből :). Mert az  M+ba X-men mellé kissé túlzás lenne egy másik X sztori.
Végezetül még annyit, hogy szerintem számonként 3 rész 990 Ft-ért szerintem sokkal jobban megéri nekünk, mint 2 rész 790 Ft-ért, ezért remélem marad az M+ban is 3, és ezért örülnék, ha mondjuk a HP-ben is annyi lenne, mondjuk jövő évtől :).

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel +
« Válasz #3168 Dátum: 2013. Október 09. - 11:23:40 »
A legújabb HP végén kiderül minden, választ kapsz a kérdéseidre.  ;)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel +
« Válasz #3169 Dátum: 2013. Október 09. - 11:47:30 »
Nem tudom mi határozza az árképzést , de a MARVEL + 48 oldalával így is drágább lesz mint a HP.

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Marvel +
« Válasz #3170 Dátum: 2013. Október 09. - 11:49:37 »
Szóval így egy 3 részes történet az M+ban fél év alatt menne le. Akkor már én is a csak X-ment támogatnám, úgy normálisan haladhatna legalább egy történetszál a Pók mellett.

Jester

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 133
Re:Marvel +
« Válasz #3171 Dátum: 2013. Október 09. - 13:17:27 »
Nem tudom mi határozza az árképzést , de a MARVEL + 48 oldalával így is drágább lesz mint a HP.
Alacsonyabb peldanyszam -> magasabb fajlagos koltseg

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Marvel +
« Válasz #3172 Dátum: 2013. Október 09. - 13:51:25 »
A legújabb HP végén kiderül minden, választ kapsz a kérdéseidre.  ;)

Sajnos itt még nem lehet kapni az új HP-t, de most hogy ezt tudom, még jobban várom :).

Sajnos a
Nem tudom mi határozza az árképzést , de a MARVEL + 48 oldalával így is drágább lesz mint a HP.

Igaz, mert tavaly is annyi volt 2 résszel, viszont ha megérte nekik 3 részt tenni az M+ba ugyan azon az áron, akkor szerintem megérné 3 részesre bővíteni a HP-t 990 Ft-ra növelt árral :).

Nem tudom mi határozza az árképzést , de a MARVEL + 48 oldalával így is drágább lesz mint a HP.
Alacsonyabb peldanyszam -> magasabb fajlagos koltseg

Tudtommal a HP sikeresebb, mint az M+, legalábbis az újságosoknál árulva biztos, és ezért olcsóbb is, így valószínűleg megérné a 3 rész 990-ért.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3173 Dátum: 2013. Október 10. - 09:40:35 »
Nem hinném, hogy jobban felfigyelnének rá, ha csak X-Men lenne, hiszen az idei számok nagy része is nagybetűs X-Men volt, olyan borítóval. Kicsit el is dugják. Különben felmerült, hogy csak az lesz, mellette egy X-Faktorral, de utóbbihoz nincs digitális anyaga a Marvelnek.
A Pókember fixen megy most, ahogy van, nem fog változni - a M+-nak sem tett jót, minek kockáztassuk meg ezt is?

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel +
« Válasz #3174 Dátum: 2013. Október 10. - 20:25:49 »
Én nagyon boldog vagyok, hogy az X-MEN folytatódik tovább az M+ oldalain. X-ek kellenek--ennyi!
Emellett lesz mindig egy másik történet is és kettő különszám is várható! Nem tudom, ki hogy van vele, de én imádom a különszámokat! Nem egy füzet része, hanem önálló, egyszeri kiadvány. Valahogy varázsa van.  :)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel +
« Válasz #3175 Dátum: 2013. Október 11. - 06:17:07 »
Én is így vagyok vele, mindig jó ,újabb és újabb különszámot a kezembe venni és olvasni.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Marvel +
« Válasz #3176 Dátum: 2013. Október 11. - 09:01:08 »
Én is szeretni különszámok. Nem kell hozzá száz előzményfüzetet elolvasni.  :cavinton:
This is a joke. A real practical Joke.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #3177 Dátum: 2013. Október 11. - 19:13:09 »
Én nagyon boldog vagyok, hogy az X-MEN folytatódik tovább az M+ oldalain. X-ek kellenek--ennyi!
Emellett lesz mindig egy másik történet is és kettő különszám is várható! Nem tudom, ki hogy van vele, de én imádom a különszámokat! Nem egy füzet része, hanem önálló, egyszeri kiadvány. Valahogy varázsa van.  :)

A szívemből szóltál, remélem az egyik a Végtelen Hatalom lesz! ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3178 Dátum: 2013. Október 11. - 23:26:58 »
"Egyiknek" durva lenne, lévén, hogy 240 oldalas sztoriról írsz. :) Még két részbe sem férne bele. De legalább olyan jó lesz, ígérem.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel +
« Válasz #3179 Dátum: 2013. Október 12. - 05:54:32 »
Én bízok az ízlésedben , így tudom , hogy tutira olyat választasz ami tetszeni fog.  ;)