Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 729329 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #4460 Dátum: 2015. április 11. - 23:24:50 »
Ez nem előfizetői darab, csak vásárolható lesz. Igen, lesz a HP-nek is.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Marvel +
« Válasz #4461 Dátum: 2015. április 11. - 23:39:17 »
Ez nem előfizetői darab, csak vásárolható lesz. Igen, lesz a HP-nek is.
hogyhogy nem jut az előfizetőknek? 500 ft lesz az ár?
ez csak alkalmi vagy innentől tervezett?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #4462 Dátum: 2015. április 12. - 00:10:56 »
Hogy érted azt, hogy nem jut? A Marvel+ nem díszdobozos kiadvány, nem "jár" hozzá a box, azt hittem, ez világos. Teljesen függetlenül attól készítünk egy díszdobozt, hogy aki akarja, ilyenben is tárolhatja a képregényeit. A PPP díszdobozos kiadvány, vagyis ha valaki kifizeti a teljes évadot, azt díszdobozzal együtt kapja, mert az olyan.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Marvel +
« Válasz #4463 Dátum: 2015. április 12. - 00:25:19 »
belátom kicsit bénán fogalmaztam, de most már minden világos

sziki

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 189
Re:Marvel +
« Válasz #4464 Dátum: 2015. április 12. - 09:38:09 »
Visszamenőlegesen lesz-e? Nagyjából hány szám fér el egy ilyenben? Csak azért kérdezem, mert az első év vékonyabb volt, aztán a második vastagabb. Plusz a különszámok...Jó lenne mindet bepakolni egy ilyen dobozba. :)

Edwest12

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 292
  • Vészmanó
Re:Marvel +
« Válasz #4465 Dátum: 2015. április 12. - 09:42:06 »
A (biztos) siker esetén várható lesz esetleg újabb doboz is alkalomadtán, vagy tankoljunk fel ebből? :)

rheinfuss

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 213
Re:Marvel +
« Válasz #4466 Dátum: 2015. április 12. - 18:27:00 »
Nagyon jó, hogy lesz doboz. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #4467 Dátum: 2015. április 12. - 21:07:45 »
Visszamenőlegesen lesz-e? Nagyjából hány szám fér el egy ilyenben? Csak azért kérdezem, mert az első év vékonyabb volt, aztán a második vastagabb. Plusz a különszámok...Jó lenne mindet bepakolni egy ilyen dobozba. :)
Nem évad-specifikus a box. Nem tudom, mennyi fér el benne azért, mert nem egyforma vastagok a Marvel+-ok - különösen, ha a különszámokat is belevesszük. Ez olyan vastag lesz, mint a PPP 3-as box.
A (biztos) siker esetén várható lesz esetleg újabb doboz is alkalomadtán, vagy tankoljunk fel ebből? :)
Idővel lehet, de nem lesz évente. Minimum 3-5 évente elképzelhető azért.

deadbeat7

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 142
  • Csatlós
Re:Marvel +
« Válasz #4468 Dátum: 2015. április 12. - 21:35:39 »
Nem évad-specifikus a box. Nem tudom, mennyi fér el benne azért, mert nem egyforma vastagok a Marvel+-ok - különösen, ha a különszámokat is belevesszük. Ez olyan vastag lesz, mint a PPP 3-as box.
Akkor ez gyakorlatilag az eddig kiadott 'végtelen történetek' egy helyen való tárolására szolgálna főként, ha jól értem. Hol lehet majd hozzájutni, mik a tervek?
Amúgy jó volt a befejező VH rész(ek). Színvonalas kiadvány, nem találtam benne hibát (illetve csak egyet, egy helyesírásit, egy pont helyett felkiáltó jel dukált volna, de ez nem vészes),
a karakterek adatlapjai is sokat dobtak rajta és a plusz oldalak is. Ilyen klasszikusabb sztori jöhetne még!:)


kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #4469 Dátum: 2015. április 12. - 22:33:06 »
Akkor ez gyakorlatilag az eddig kiadott 'végtelen történetek' egy helyen való tárolására szolgálna főként, ha jól értem.
Nem feltétlenül, csak az a legnépszerűbb, és a legjobban passzoló borítójú képregényünk, ezért azt választottam borítóra.
Idézet
Hol lehet majd hozzájutni, mik a tervek?
Ugyanaz, mint a PPP: börzék, Trillian = személyes, vagy posta itt.
Idézet
Amúgy jó volt a befejező VH rész(ek). Színvonalas kiadvány, nem találtam benne hibát (illetve csak egyet, egy helyesírásit, egy pont helyett felkiáltó jel dukált volna, de ez nem vészes),
Képregényekben sokszor előfordul, hogy bármelyiket lehet a mondat végére tenni. Függően attól, hogy a rajz szerint melyik mondanivaló a hangsúlyosabb.
Idézet
Ilyen klasszikusabb sztori jöhetne még!:)
Nem igazán van több ilyen globális, ami ennyire jó is lenne. Talán még a Marvels sorra kerülhet egyszer.

Angelus

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Marvel +
« Válasz #4470 Dátum: 2015. április 12. - 23:08:03 »
Nagyon jó ötletnek tartom mappát. Ahogy elkezdődött a sorozat még állítva tároltam őket a kötetes kiadások mellett, de ahogy több jelent meg sajnos nem álltak meg a lábukon, és el kellett fektetnem őket. Így mehetnének vissza a polcra. Azt kb. tudjuk, hogy egy mappába hány Marvel+ férne bele? (milyen jó is lenne évadonként 1-1 mappa, bár sajnos erre nem hiszem, hogy túl sok lehetőség volna)

Uh, majdnem elfelejtettem beköszönni. Már az első Marvel+ óta olvasgatom a fórumot, de a regisztációig csak most jutottam el. :) Tiszteletem mindenkinek. 

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #4471 Dátum: 2015. április 12. - 23:58:57 »
Üdv itt!
Nem tudom, mennyi fér bele, mert minden évad más vastagságú, plusz a különszámok. Olyan lesz, mint a 3. PPP box.

deadbeat7

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 142
  • Csatlós
Re:Marvel +
« Válasz #4472 Dátum: 2015. április 13. - 00:04:19 »
Képregényekben sokszor előfordul, hogy bármelyiket lehet a mondat végére tenni. Függően attól, hogy a rajz szerint melyik mondanivaló a hangsúlyosabb.
Nekem ez akkor is sántít: "Ha a hatalom nem lehet Kangé, ne legyen senkié." Tudom, hogy nem értek hozzá, de a helyesírást követve volna értelmesebb.
Különösebben nem gáz, csak egy pillanatra elgondolkodtatott az ilyesmi.

Idézet
Nem igazán van több ilyen globális, ami ennyire jó is lenne. Talán még a Marvels sorra kerülhet egyszer.
Nem globálisra gondoltam, '80-90-es évek marvel képregényein belül bármi, ami jó. Bár ez relatív.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #4473 Dátum: 2015. április 13. - 09:41:44 »
Talán még a Marvels sorra kerülhet egyszer.
Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne a Marvels Kingpin-méretben… pláne füzetben…
De ha ki tudnád adni HC vagy album méretben valahogy, annak örülnék. :D

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re:Marvel +
« Válasz #4474 Dátum: 2015. április 13. - 10:12:35 »
Képregényekben sokszor előfordul, hogy bármelyiket lehet a mondat végére tenni. Függően attól, hogy a rajz szerint melyik mondanivaló a hangsúlyosabb.
Nekem ez akkor is sántít: "Ha a hatalom nem lehet Kangé, ne legyen senkié." Tudom, hogy nem értek hozzá, de a helyesírást követve volna értelmesebb.
Különösebben nem gáz, csak egy pillanatra elgondolkodtatott az ilyesmi.
Igazad van, oda jobb lett volna a felkiáltójel, de NAGYON örülök, h csak ennyit találtál...  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #4475 Dátum: 2015. április 13. - 12:09:59 »
HC-re szerintem még sokat kell várni, a Marvels pedig füzetben jelent meg eredetileg is, sőt, utánnyomása is volt füzetben, teljesen rendben is van, nekem is úgy van meg.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #4476 Dátum: 2015. április 13. - 14:02:56 »
Na az lenne még egy kötelező, hazai kiadás, amit már régóta várok! :oh:

deadbeat7

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 142
  • Csatlós
Re:Marvel +
« Válasz #4477 Dátum: 2015. április 13. - 17:12:57 »
[...] NAGYON örülök, h csak ennyit találtál...  ;D
Igazából az utolsó előtti oldalon van egy olyan is, hogy 'időhurokokba'... De ekkora terjedelmű újságnál, tonnányi szöveggel ez kb. nulla hiba nekem. Én örülök, hogy ennyire színvonalas dolgot adtok ki a kezetek közül hónapról-hónapra!

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel +
« Válasz #4478 Dátum: 2015. április 13. - 17:25:02 »
Nagyon jó ötlet egy ilyen Marvel+-os doboz. Az eddigi különszámokat tartom majd benne. Egyet biztosan veszek majd az eddigieknek.

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re:Marvel +
« Válasz #4479 Dátum: 2015. április 13. - 18:32:38 »
[...] NAGYON örülök, h csak ennyit találtál...  ;D
Igazából az utolsó előtti oldalon van egy olyan is, hogy 'időhurokokba'... De ekkora terjedelmű újságnál, tonnányi szöveggel ez kb. nulla hiba nekem. Én örülök, hogy ennyire színvonalas dolgot adtok ki a kezetek közül hónapról-hónapra!
Ja, de az a doksi. Huh... a frászt hoztad rám. Azt is át szoktam olvasni, ezen átsiklottam, valszeg inkább a saját szövegemre koncentráltam.  8) Javítottam az InDesign-fájlban, ha esetleg egyszer...
köszi! Igyekszünk!  :webing: