Szerző Téma: Kingpin Képregények  (Megtekintve 258802 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Mr.Sinister

• Génmérnök
  • Vezér
Re:Marvel-mánia
« Válasz #80 Dátum: 2010. Október 26. - 18:27:36 »
Eddig még sosem kaptam tőlük nem 100%-os minőséget.
Khm... House Of M 1-es kötet...

Lehet csak én vagyok ilyen szerencsés,de nekem teljesen rendben volt minőségileg a Magnus Ház! Igaz a Marvel Könyvek Pókember közül az egyikben nagyon csúnya hibát találtam,de visszavittem az Alexandrába és azonnal ki is cserélték. Azóta se volt semmi gond a Kingpin kiadványokkal  :)

Parrosbajusz

• Rózsa
  • *
« Válasz #81 Dátum: 2010. Október 26. - 19:10:59 »
A Kingpin kiadványok tényleg minőségiek. Egyedül a Kitörés az, amelyik úgy néz ki, hogy előbb-utóbb ki fog belőle esni egy pár lap, ezért nem strapálom, meg az Ellenhatásnál volt olyan, hogy néhány lap összeragadt, de könnyen szét tudtam szedni őket, és még a festék is ott maradt, nem keletkezett ott üres folt.

Silver

• Zöld Manó
« Válasz #82 Dátum: 2010. Október 26. - 19:30:02 »
az Ellenhatásnál volt olyan, hogy néhány lap összeragadt, de könnyen szét tudtam szedni őket, és még a festék is ott maradt, nem keletkezett ott üres folt.

Ma olvastam újra a Mutánsvilágot és a 2. kötet 2 lapja összeragadt, már az első olvasásnál is de most másodszorra csak úgy tudtam kinyitni az oldalt hogy biza ott vírit most egy folt amiről eltűntek a színek, de szerencsére nem a laőközepén csak az alján egy másfél centi átmérőjű így csak Árnyék egyik karja veszett oda.

Amitől viszont nagyon parázok az a lap kiesés. A Fumaxos Snikt-em ami kemény egyszer volt eddig elolvasva már csak a fiókban tárolástól is a bomlás jeleit mutatja  :( A Kingpines köteteknél meg valahányszor kinyitom a kötetet recseg ropog&recseg a gerince és nem szeretném ha kiröpködnének a lapok de ami vicces hogy a Mutánsvilágnál a legjobb szerintem a ragasztás, semmi recsegés nem merült fel.

De ezek is nyúlfarknyi negatívumok, mindegyik cucc nagyon szépen van kivitelezve és remélem időt állónak bizonyulnak :bravo:

Mr.Sinister

• Génmérnök
  • Vezér
« Válasz #83 Dátum: 2010. Október 26. - 19:56:37 »
Örülök hogy így szóba került a hazai képregény kötetek minősége mert pl velem is előfordult sajnos hogy megvettem a Fumax féle Újvilág X-ment amit aztán a megvétel napján el is olvastam majd eltettem a gyűjteményem közé. Igen ám csak nemrég elővettem hogy újraolvassam és szörnyülködve tapasztaltam hogy a könyv közepénél az egymás utáni lapok sorra hullottak az ölembe  :o
Ez mondanom sem kell jó nagy szívás,de az még inkább hogy most ezzel a problémával én kihez forduljak? Kidobni nem akarom ahhoz túl értékes számomra, éppen ezért meg akarnám csináltatni csak nem tudom ki foglalkozik ilyenekkel...

killingjoke

• Kaméleon
  • **
« Válasz #84 Dátum: 2010. Október 26. - 20:48:00 »
Szerintem ha van rá lehetőséged, akkor valamelyik képregényes eseményen cseréltesd ki Vladival.
Az a legegyszerűbb.
"Live for nothing or die for something, your call."

Mr.Sinister

• Génmérnök
  • Vezér
« Válasz #85 Dátum: 2010. Október 26. - 20:57:40 »
Szerintem ha van rá lehetőséged, akkor valamelyik képregényes eseményen cseréltesd ki Vladival.
Az a legegyszerűbb.

Én is erre gondoltam,de tényleg lazán kicserélné nekem?

talgaby

• Pókfej
    • HálóZsák
« Válasz #86 Dátum: 2010. Október 26. - 21:08:25 »
Igen.

Mr.Sinister

• Génmérnök
  • Vezér
« Válasz #87 Dátum: 2010. Október 26. - 21:30:49 »
Nagyszerű!  :D

Wiccan

• Bűnölő
« Válasz #88 Dátum: 2010. Október 26. - 22:47:21 »
Anno már írtam, hogy nekem is szétesett, azt a kötetet elcseszte a nyomda, legalábbis egy részét. :-\

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #89 Dátum: 2010. Október 26. - 23:38:44 »
Eddig még sosem kaptam tőlük nem 100%-os minőséget.
Khm... House Of M 1-es kötet...
A minőséggel semmi baj nem volt, csak egy ív volt összecserélve némely kötetben.
Úgy hallom, hogy a Kingpin kötetek elég időtállóak. Talán ha 5-6 könyvet kellett csak kicserélnem az évek során.

Sepi

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #90 Dátum: 2010. Október 27. - 09:06:30 »
A minőséggel semmi baj nem volt, csak egy ív volt összecserélve némely kötetben.
De ez is minőségi hiba. ;)

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #91 Dátum: 2010. Október 27. - 11:30:14 »
Nem tudom, hogy technikailag "hivatalosan" annak számít-e, mindenesetre én a lapminőségre gondoltam. :)

Sepi

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #92 Dátum: 2010. Október 27. - 11:36:29 »
Hivatalosan lehet gyári hibának is minősíteni.

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #93 Dátum: 2010. November 08. - 21:30:29 »
Nos, így foszlik darabokra egy álom. Az olaszok engedik ugyan ezt a kiadványt, de maximum évente egyet. Ennyit a speckó Marvel Extráról.  :'(

Kanaszta

• Pókfej
« Válasz #94 Dátum: 2010. November 08. - 21:50:30 »
 Na neeeee :o

/Ehez nem tudok mit hozzáfűzni most .... elmegyek sírni   :'( /

Mr.Sinister

• Génmérnök
  • Vezér
« Válasz #95 Dátum: 2010. November 08. - 22:00:27 »
Mindig a szándék a fontos! És te megpróbáltad tényleg  ;)
Különben aggodalomra semmi ok hiszen hamarosan érkezik a Marvel Extra könyv ami majd kárpótol bennünket ^^

benya11

• Thanos
    • fotolog
« Válasz #96 Dátum: 2010. November 08. - 22:13:37 »
Kaine, akkor lemondasz erről a limitál kiadványról?

silo2

• Grizzly
  • *
« Válasz #97 Dátum: 2010. November 08. - 22:21:03 »
Hát, én évente egyet is megvennék, de azért sajnálom. Az olaszoknak meg nyáladdzon bele Venom (mármint nem a fórumozó, hanem a szimbionta) a pizzájukba.

csorbi

• Olvasztár
  • **
  • HUMANITY IS THE ENEMY!!!!
« Válasz #98 Dátum: 2010. November 08. - 22:23:49 »
Adtak erre valamilyen indoklást? Mármint amit mi is megtudhatunk. Ez egyébként annyira érthetetlen, ha engedik akkor .......áhhhhh  :stupid:

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #99 Dátum: 2010. November 08. - 22:48:55 »
Az indoklás szerint nem a nosztalgiára kéne alapoznom, hanem a jelenlegi Marvel-filmek felé kéne vennem az irányt, vagyis nyomni a Thort és a Kapitányt (meg az Új Angyalokat).