Szerző Téma: Vampirella  (Megtekintve 50213 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Vampirella
« Válasz #160 Dátum: 2011. Január 19. - 21:46:53 »
Nah, elolvastam:
- végre egy képregény, amit kihajtva is lehet olvani :bravo:
- egyszerűen imádom az ilyen igényes kivitelezést :bravo:
- sajna a borítón és a füzetben is 1-2 helyen Vampirella arca nekem nagyon 80as évekbeli Zs-kategóriás filmek csajéra emlékeztet (ne kérdezzétek honnan, ez csak egy benyomás) :headscratch:
- Maga a képi világ (nekem) olyan Conan-os volt, ami nem annyira az én ízlésem
- voltak furcsa mondatok, amik kicsit megmosolyogtattak: Azt kétre az anyja, hogy ne gyűlölje, Vampirella ezzel egyetértett...Ezen nem tudom magam túltenni, bocs ;D
(- igazak a fogyásokról való jelentéseid és azon meglátásod, hogy katasztrofális bukta? Vagy már javult a helyzet?)
- Összességben: bár a sok "kritikát" írtam, ennek ellenére venném a folytatást is (csak hogy diverzifikálva legyen a portfólióm)
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vampirella
« Válasz #161 Dátum: 2011. Január 19. - 22:52:57 »
Idézet
igazak a fogyásokról való jelentéseid és azon meglátásod, hogy katasztrofális bukta? Vagy már javult a helyzet?
Az elmúlt fél órában? Könnyen lehet, bár erősen kétlem.  ;D

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Vampirella
« Válasz #162 Dátum: 2011. Január 20. - 09:04:48 »
öööö, ezt (majdnem) nem értem: dec 31-én írtál konkrét db számot, tegnap 18 h körül meg egy predikciót...honnan jön a fél óra? :headscratch:
Mindenesetre értem, nem túl jó a helyzet...kár. Alapvetően tényleg jó lenne, ha különböző stílusú képregények megélnének nálunk, és ebből a szempontból Vampirella unicum lehetne ;D
Bár tény, hogy én is javarészt a szuperhősös vonalat preferálom...bár, ha lenne sűrűbben pl. Y :roll:
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vampirella
« Válasz #163 Dátum: 2011. Január 20. - 09:10:31 »
Jó fél órával azelőtt írtam egy másik topikba, hogy elég rossz, azt hittem, arra válaszoltál. :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Vampirella
« Válasz #164 Dátum: 2011. Január 20. - 09:40:42 »
- sajna a borítón és a füzetben is 1-2 helyen Vampirella arca nekem nagyon 80as évekbeli Zs-kategóriás filmek csajéra emlékeztet (ne kérdezzétek honnan, ez csak egy benyomás) :headscratch:
Szerintem az egész képregényben arra emlékeztet, de ez még nem feltétlenül baj. ;D

minuteman

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re:Vampirella
« Válasz #165 Dátum: 2011. Január 23. - 18:53:03 »
Ajándékba kaptam meg, mert sosem szántam volna rá magam hogy megvegyem, de így az elolvasás után teljesen rendbe volt, és hogyha esetleg lesz folytatás megkockáztatom hogy megveszem, ha nem kapom meg azt is valakitől ;)
"I'm Claws-trophobic"- Deadpool

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vampirella
« Válasz #166 Dátum: 2011. Január 24. - 13:09:39 »
Nagyszerű. :)

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Vampirella
« Válasz #167 Dátum: 2011. Február 17. - 22:39:12 »
Beszereztem kíváncsiságból a börze után. Nekem a történet kicsit lassú folyású volt, de ha lesz folytatás  mindenképp megveszem.  ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vampirella
« Válasz #168 Dátum: 2011. Február 17. - 22:46:47 »
Igaz, hogy egy darabig csak mentek, de én nem éreztem lassúnak. Csak fokozatosan nyílt ki a sztori.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Vampirella
« Válasz #169 Dátum: 2011. Február 23. - 18:22:15 »
A minap mutattam meg barátnőmnek a Vampirella képregényemet...
Maga a festett képregény,hogy milyen élethű,szépek a képek--maga a könyv nagyon tetszett neki (igaz,nem olvasta).
Viszont maga,Vampirella kinézete nem nyerte el a tetszését.Szerinte kinn volt "mindene",kimondottan férfi olvasóknak szánt kötet.
Nos,ez az Ő véleménye,az enyém pedig az,hogy nekem tetszett,más volt,amit eddig olvastam.
Várom az esetleges folytatást.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Vampirella
« Válasz #170 Dátum: 2011. Február 23. - 18:41:02 »
kimondottan férfi olvasóknak szánt kötet.
Szerintem senki nem gondolta máshogy. :) ;)

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Vampirella
« Válasz #171 Dátum: 2011. Február 23. - 18:50:36 »
Szerintem is nyilvánvaló.Olyan...magával ragadó kisugárzású a hölgyemény. :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Vampirella
« Válasz #172 Dátum: 2011. Február 23. - 18:58:07 »
Szerinte kinn volt "mindene",kimondottan férfi olvasóknak szánt kötet.
Nos,ez az Ő véleménye,az enyém pedig az,hogy nekem tetszett,más volt,amit eddig olvastam.
De gondolom te kimondottan férfi vagy, úgyhogy a két vélemény nem zárja ki egymást. ;D
nekem is tetszett, azóta megvettem még egy Jusko kötetet, és az is tetszett.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Vampirella
« Válasz #173 Dátum: 2011. Február 23. - 18:59:05 »
Olyan...magával ragadó kisugárzású a hölgyemény. :)
Ha te mondod... :D én erről csak annyit tudok nyilatkozni, hogy nekem nem jön be... ;D

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Vampirella
« Válasz #174 Dátum: 2011. Február 23. - 19:25:04 »
Különbözőek vagyunk és ettől szép a világ  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vampirella
« Válasz #175 Dátum: 2011. Február 23. - 20:40:05 »
Olyan...magával ragadó kisugárzású a hölgyemény. :)
Ha te mondod... :D én erről csak annyit tudok nyilatkozni, hogy nekem nem jön be... ;D
Valójában nekem sem az esetem kifejezetten. A festmények benne gyönyörűek, de Vampirellára csak úgy gondoltam, mint esetleges "pluszra", inkább a Pokol festményekkel megjelenített világa volt az, ami miatt megtetszett ez a könyv.

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Vampirella
« Válasz #176 Dátum: 2011. Március 14. - 23:46:19 »
Szia Tomi,

minden tiszteletem ellenére, nagyra becsülve azt, hogy különböző stílusokat próbálsz kiadni és megismertetni,szerintem a Vampirella elcseszett választás.
Én személy szerint évente 4x rendelek képregényeket és könyveket, alkalmanként kb. 10.000-15.000 Ft értékben. Ennyi kerül rá ha az embernek családja van...., de amit te adtál ki mindent megvettem és nagyon örültem is nekik.
Hogy támogassam a munkásságod rendelni fogok Vampirellát is, de amúgy kicsit sem érdekel. Nem bírom az átharapott torkú szétszabott embereket, és a kurvának öltözött egyes képeken egyenesen elélvező istennőket sem. Szerintem gagyi. Bár maga a festett képregény biztosan szép.

Csak azt sajnálom, hogy adhattál volna ki valami jót ehelyett, amiből talán némi haszon is van.

Sajnálom, hogy ez a véleményem (csak ebben az egy esetben), remélem, ha elolvasom a képregényt újragondolom, és ha így lesz meg is fogom írni.

Ezenkívül ha a fórumon olvasott vélemények is befolyásolják azt, hogy mit adsz ki és mit nem, talán egy őszinte véleménnyel mész többre,  persze ez most már az utólag könnyű okosnak lenni kategóriába sorolható, mivel nem fogy elégséges mértékben.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vampirella
« Válasz #177 Dátum: 2011. Március 15. - 00:02:32 »
Mindenképpen köszönöm, hogy leírtad, mert minden véleményt komolyan veszek. Azt pedig külön is, hogy kétségeid ellenére megveszed a Vampirellát is.
Sajnos más kiadása nem jött szóba, mármint DC (aki akkor már 8-10 hónapja nem válaszolt) és Marvel, mert velük meg már le volt zsírozva a tavalyi szerződésem. 

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Vampirella
« Válasz #178 Dátum: 2011. Március 26. - 12:11:47 »
Teljesen elfelejtettem írni bármit is a Vampirelláról, pedig még a Marvel klub utáni nap elolvastam. :D Összességében a sztori nekem tetszett, az elején kicsit fura volt, meg ugye nem értettem mindent, de a végére minden kitisztult és értelmet nyert. :) A festett képek is jól néznek ki, bár szüleim nem voltak valami vidámak amikor látták, hogy ezt olvasom... ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vampirella
« Válasz #179 Dátum: 2011. Március 26. - 15:38:23 »
Persze, apád jól felháborodott anyád miatt, aztán éjjel nem tűnt fel, hogy kicsempészte a szobádból?  :hehe: