Szerző Téma: Képregényekről  (Megtekintve 163600 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Képregényekről
« Dátum: 2010. December 04. - 18:55:11 »
Élmények, vagy amit akartok. :)

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Képregényekről
« Válasz #1 Dátum: 2010. December 04. - 18:57:00 »
Tényleg,Kaine,nem indítanál egy,mondjuk,"Képregényekről" nevű fórum oldalt,ahol az olvasók kinyilváníthatnák véleményüket a képregényekről?
Igy legyen ötösöd a lottón ;D
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Képregényekről
« Válasz #2 Dátum: 2010. December 04. - 18:59:08 »
Oké, az első kérdés: ez a topic pontosan miben különbözik a "Pókember és egyéb Kingpin-kiadványok " alatt található témáktól?

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Képregényekről
« Válasz #3 Dátum: 2010. December 04. - 19:14:00 »
Én sem értem, mire való ez a téma.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Képregényekről
« Válasz #4 Dátum: 2010. December 04. - 19:39:52 »
De szerintem még a 'Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)' topic-ra is hajaz  :roll:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Képregényekről
« Válasz #5 Dátum: 2010. December 04. - 20:52:09 »
Oké, az első kérdés: ez a topic pontosan miben különbözik a "Pókember és egyéb Kingpin-kiadványok " alatt található témáktól?
Nos... ez nem Pókember... és semmi köze a Kingpin kiadványokhoz.
Alapvetően nem magukról a képregényekről szól, hanem az ahhoz fűződő élményekről. Hogy ismerkedtél meg velük, mi fogott meg bennük, vagy most, rendeltél valamit, kimentél külföldre, jártál egy képregényboltban... élmények.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregényekről
« Válasz #6 Dátum: 2010. December 04. - 21:16:52 »
A Pokol hercegnője uralkodása helyszínét átette a ködös albionba. Ezt kihasználva küldtem neki egy listát miket szerezzen be az Angliai képregényboltokból, és csináljon videót is róluk. Ha feltöltötte közzéteszem itt ha érdekel titeket.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Képregényekről
« Válasz #7 Dátum: 2010. December 04. - 21:45:59 »
Gyühet.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Képregényekről
« Válasz #8 Dátum: 2010. December 04. - 21:46:36 »
Hogyne. Te pedig küldtél nekem egy sms-t pár napja, amiben őt kerested, de mégis olyan volt, mintha anyukád küldte volna...

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Képregényekről
« Válasz #9 Dátum: 2010. December 04. - 21:48:02 »
Igen, ez Meróra vall. :lol:

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Képregényekről
« Válasz #10 Dátum: 2010. December 04. - 21:52:04 »
Igen, ez Meróra vall. :lol:
Mi vall rám  ??? :headscratch: :nemtudom:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Képregényekről
« Válasz #11 Dátum: 2010. December 04. - 21:52:22 »
Pedig Bennek írtam.  :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregényekről
« Válasz #12 Dátum: 2010. December 04. - 21:56:44 »
Hogyne. Te pedig küldtél nekem egy sms-t pár napja, amiben őt kerested, de mégis olyan volt, mintha anyukád küldte volna...

Bakter ez igaz? Anyám neked küldte azt az SMS-t amit húgom vőlegényének akart küldeni?  :lol: Na igen, te Harza vagy, a srác Heller, és egymás mellett vagytok a regiszteremben, Biztos elnézte.  :lol:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Képregényekről
« Válasz #13 Dátum: 2010. December 05. - 12:12:12 »
A srác meg azóta nem érti, anyád mit akar tőle.  ;D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Képregényekről
« Válasz #14 Dátum: 2010. December 05. - 19:23:43 »
Erről az a városi legenda jut eszembe, amikor az egyetemista srác elküldte a barátnőjének szánt levelet (sejthetitek, mit írt benne ;D) az egyetemi levlistára. :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Képregényekről
« Válasz #15 Dátum: 2010. December 05. - 19:33:45 »
Bakter ez igaz? Anyám neked küldte azt az SMS-t amit húgom vőlegényének akart küldeni?  :lol: Na igen, te Harza vagy, a srác Heller, és egymás mellett vagytok a regiszteremben, Biztos elnézte.  :lol:
Na azért az se semmi, hogy a pokol nagykövetét pont egy HELLer veszi el. :lol:

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Képregényekről
« Válasz #16 Dátum: 2010. December 07. - 19:47:20 »
Nem tudom,ki hogy van vele,de engem kisiskolás korom óta vonzanak a képregények.
Az egész a KOCKÁS cíművel kezdődött. Pif & Herkules történetei annyira tetszettek még,hogy időnként elmetróztam a déli pu.-ra az újságárushoz,ahol lehetett bezacskózott francia nyelvű Pif & Hercule képregényt kapni. Ezután jött a Pajtás újság,melyben szintén volt képregény.
Az Alfa című folyóirat a tudományos írások (olyan volt,mint egy mini IPM,és ez tetszett) mellett kiadott Asterix & Obelix képregényt és Villám Villt.
Közben voltak egyéb,akkoriban fekete-fehér kiadású Rejtő-regények is (Csülök,Tuskó Hopkins,stb), és Star Wars képregény. A jedi visszatér már nyugati minőségi színes képregénykönyvben jelent meg.
Az Alfa különszám --A Monolit bosszúja--című képregényben ismertem meg a Marvel hősöket.
Aztán jött a Marveles áttörés: Pókember megjelenik magyarul! Majd sorra X-men,Marvel Extra,Superman,Superman&Batman.
Sajnos,később meg kellett válnom az összes képregényemtől.
De idén úgy éreztem,hogy a képregények életem része,így sorra szerzem be a kiadványokat,amik megjelennek.
Nagyon tetszenek a felnőtt kiadványok is(Vertigo,jövőre folytatódó Y),az egyelőre még kevésbé ismert,de eléggé dekoratív Vampirella.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Képregényekről
« Válasz #17 Dátum: 2010. December 08. - 11:09:41 »
Hát jó, legyen, íme egy élmény, pontosabban annak az élménye, hogy "megintrjúúúvoltam" tungsramot, és hogy ez ma ki is került a Kulterre. Jó, gondolom, hogy nekünk nem sok újat mond az interjú, de azért büszké vagyok, mellveregető szmájli! :D :kingpin:
http://kulter.hu/2010/12/hungarocomix-es-animekaracsony/

Nyomtatásban mondjuk jobb a szöveg, mert azt egy olvasószerkesztő is kézbe vette, meg lehet nézni itt is, így néz ki kinyomtatva:
1. oldal: http://kepfeltoltes.hu/101208/7995511551_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
2. oldal: http://kepfeltoltes.hu/101208/12826316052_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregényekről
« Válasz #18 Dátum: 2010. December 08. - 11:15:25 »
Hát jó, legyen, íme egy élmény, pontosabban annak az élménye, hogy "megintrjúúúvoltam" tungsramot, és hogy ez ma ki is került a Kulterre.

Gratulálok az interjúhoz. Bár én eddig a tungsramot csak villanykörteként ismertem.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Képregényekről
« Válasz #19 Dátum: 2010. December 08. - 11:18:56 »
Dettó. Amúgy nem rossz. :D