Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 630985 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin next
« Válasz #4560 Dátum: 2017. Június 22. - 10:03:42 »
Melyik titkos háború?
This is a joke. A real practical Joke.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #4561 Dátum: 2017. Június 22. - 10:19:34 »
Na ja, van belőle négy plusz egy, és abból a Kingpin már kiadott egyet.

MarvelFan

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 330
  • igazságosztó
Re:Kingpin next
« Válasz #4562 Dátum: 2017. Június 22. - 10:28:54 »
Amit a Semic kiadott a 90-es években.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin next
« Válasz #4563 Dátum: 2017. Június 22. - 10:47:05 »
Miért akartok rendszeresen olyanokat, amik már ki lettek adva?  :nemtudom:
Annyi jó történet van, ami mehetne, az újrakiadások helyett. szerintem legalábbis.
This is a joke. A real practical Joke.

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kingpin next
« Válasz #4564 Dátum: 2017. Június 22. - 12:09:49 »
Tudom hogy az alábbi kérdésemmel nem nagyon leszek itt kedvelt, de azért rákérdezek:
Nem lehetne a későbbiekben bővíteni a kínálatot, elsősorban a régi motorosoknak kedvezve, egy klasszikus kiadvány sorozattal? A címe lehetne Marvel Klasszikusok, alatta a tárgy cím mely le lenne benne közölve. Évi egy, ismétlem, évi egy kötet?
Így nem venné el a helyett semmi újtól a Marvel+ környezetéből.
Benne a már említett Főnix Halála, Thor, Daredevil-Born Again, Marvel Kapitány élete és halála, stb...
Sokan örülnének szerintem, ha felrakhatnák ezeket igényes kivitelben a polcukra.
Tudom, hogy az alábbi válaszommal nem leszek kedvelt nálad, de azért reagálnék:
önkéntes(?) száműzetésedből csak azért jöttél vissza, hogy ugyanott folytasd, ahol abbahagytad?
Tomi leírta egyértelműen korábban is, és most is, hogy AD ki klasszikust is. Neked nem elegendő az a klasszikus mennyiség, ami jelenleg a "piacon" van (pl. 2hetente kapsz dc-klasszikust, amiben akár egy földönkívüli tengeri csillag támadja a földet - biztos sokakat érdekel)? Te meg tudsz venni minden Téged érdeklő kiadványt?
Nincs energiám összeszedni, hogy a kommentjeid alapján miket kértél, és abból mi valósult meg, de biztos vagyok benne, hogy rengeteg kívánságodat teljesített a Kingpin, ellenben úgy tapasztaltam, hogy egy-egy ilyen megjelenés után az "értékelésedet" követően már jött is a követező "kívánságod", anélkül, hogy egy picit megálltál volna és örültél volna a jelennek. Ugye látod, hogy most újra dömping van, azaz csomó kiadó csomó kiadványt ad ki. Nem mindenki olyan bátor, hogy csak azért, mert az általad végzett reprezentatív közvélemény-kutatás alapján bazi sikeres lenne egy klasszikus sorozat, tőkét rak be és kiadja. De ha Te ilyen bátor vagy, hajrá!
 
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

MarvelFan

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 330
  • igazságosztó
Re:Kingpin next
« Válasz #4565 Dátum: 2017. Június 22. - 12:43:05 »
Miért akartok rendszeresen olyanokat, amik már ki lettek adva?  :nemtudom:
Annyi jó történet van, ami mehetne, az újrakiadások helyett. szerintem legalábbis.
Persze, ebben igazad van. De szerintem sokan örülnénk neki, ha meglenne egyben, jobb minőségben kiadva. Én személy szerint sajnáltam már akkor is, hogy 13 részben adták ki annak idején, ráadásul 3 címben szétszórva. Persze ennek szerintem most nincs realitása, de épp ezért írtam, hogy ölni tudnék érte ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4566 Dátum: 2017. Június 22. - 13:54:03 »
Az én kérdésem az lenne,hogy várható-e esetleg webshop-akció valamikor a nyáron???
Igen, lesz.
Én egy Titkos Háború TPB-ért ölni tudnék :D
Hmm-khmm.

Vorador

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 95
Re:Kingpin next
« Válasz #4567 Dátum: 2017. Június 22. - 14:52:32 »
Miért akartok rendszeresen olyanokat, amik már ki lettek adva?  :nemtudom:
Annyi jó történet van, ami mehetne, az újrakiadások helyett. szerintem legalábbis.

De hány éve voltak kiadva? Pár évtized eltelte és néhány új generáció felnövése után évüljön már el, hogy "á, ez újrakiadás lenne, inkább hagyjuk". :) Másrészt a Kingpines HC Kraven kb. olcsóbb volt, mintha a 6 Semices Kraven füzet közül egyet be akarnék szerezni...

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin next
« Válasz #4568 Dátum: 2017. Június 22. - 15:19:54 »
Másrészt a Kingpines HC Kraven kb. olcsóbb volt, mintha a 6 Semices Kraven füzet közül egyet be akarnék szerezni...
Hát oké, ebben igazad van. Pro és kontra vannak érvek, mert pl sokan viszont lehet hogy azért nem vennék meg, mert megvan már egyszer.
This is a joke. A real practical Joke.

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Kingpin next
« Válasz #4569 Dátum: 2017. Június 22. - 16:20:53 »
Szerintem maradjunk annyiban, hogy minden hősnek, csapatnak, karakternek (stb-stb...) megvan a legendáriumában 2-3 olyan történet, ami a legismertebb, legkedveltebb, legklasszikusabb, kihagyhatatlan.
Pl. Pókembernél a Kraven, X-eknél a Főnix, Batmannél a Gyilkos Tréfa, és így tovább. Illetve a nagy kiadók nagy eseményei. Erre mindenki rá van izgulva általában.

Ezeket időről-időre (ez itthon reálisan nézve kb. 20-25 évente) ki lehet adni, hogy egy új generáció is megismerhesse. Illetve a kivitelezésük minősége felett is eljárt már az idő. A túlárazásukról meg már nem is beszélve.

De pl. egy teljes, csak klasszikusokat kiadó sorozatot én nem mernék indítani, mert arra nem lenne elég a kereslet, a fiatalabbak pl. ódzkodnak a régi grafikáktól általában, ők már a csili-vili színezést szokták meg.

Természetesen a magánvéleményemről van szó, ami nem feltétlenül egyezik mások véleményével, vagy akár a valósággal.  :D
« Utoljára szerkesztve: 2017. Június 23. - 11:54:02 írta petshop »

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kingpin next
« Válasz #4570 Dátum: 2017. Június 22. - 17:55:06 »
Az enyémmel egyezik, és szerintem a valósággal is nagy a korreláció :D

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Kingpin next
« Válasz #4571 Dátum: 2017. Június 22. - 18:29:07 »
Én régi motoros vagyok a képregényekben, de nem ragadok le a régmúltban. Akkor és ott olyan képregények voltak, szerettük is,  de haladjunk a korral és igen is jöjjenek az új történetek új rajzokkal. Hanyagoljuk az újra kiadásokat.

zoli1863

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 363
Re:Kingpin next
« Válasz #4572 Dátum: 2017. Június 22. - 20:10:07 »
Az én kérdésem az lenne,hogy várható-e esetleg webshop-akció valamikor a nyáron???
Igen, lesz.
Én egy Titkos Háború TPB-ért ölni tudnék :D
Hmm-khmm.

Köszönöm a választ! Várni fogom akkor!  :brow: ;D ;D


Én  személy szerint hanyagolnám az annyira régi történeteket, mert nekem nagyon "bárgyúak".  Nyissunk inkább az új dolgok felé! De nem vagyok az időnkénti újra kiadások ellen sem Titkos Háború, vagy Gyilkos Tréfa jöhetne, a Batman:Első év megvan és féltve őrzöm.  ;D ;D

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin next
« Válasz #4573 Dátum: 2017. Június 22. - 20:23:46 »
Én nem nevezném a Daredevil-Born Againt vagy mondjuk az Iron-man-Armor Wars-t bárgyúnak....
Kaine, köszönöm a választ, a "nem elvetélt ötlet" már ad némi bizakodásra okot, egyszer hátha mégis megtörténik! ;)

zoli1863

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 363
Re:Kingpin next
« Válasz #4574 Dátum: 2017. Június 22. - 20:34:02 »
Félreértesz! Én nem az általad felsoroltakat neveztem bárgyúnak, hanem az  Eaglemoss- kötetekben kiadott réges-régi történetekre! Azokra gondoltam.  ;) ;)

Vorador

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 95
Re:Kingpin next
« Válasz #4575 Dátum: 2017. Június 22. - 20:45:30 »
Félreértesz! Én nem az általad felsoroltakat neveztem bárgyúnak, hanem az  Eaglemoss- kötetekben kiadott réges-régi történetekre! Azokra gondoltam.  ;) ;)

Senki nem is akarta, hogy olyan régieket adjon ki a Kingpin. Az Eaglemoss kötetekben is csak egy extra poén/érdekesség szerepét töltik be a tényleges tartalom mellett.

zoli1863

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 363
Re:Kingpin next
« Válasz #4576 Dátum: 2017. Június 22. - 21:50:32 »
Jól van értjük egymást!  ;) Örülök, hogy azon a vonalon nem gondolkodik senki sem.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kingpin next
« Válasz #4577 Dátum: 2017. Június 22. - 22:22:13 »
És akkor mondhatnám, hogy azokat a DC történeteket látva alakította úgy 1963 körül Stan Lee a Marvel képregényeket, hogy közelebb kerüljenek az olvasókhoz, de ugyanakkor ne legyenek "bárgyúak" is egyben olyannyira. ;)

zoli1863

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 363
Re:Kingpin next
« Válasz #4578 Dátum: 2017. Június 23. - 13:13:03 »
És akkor mondhatnám, hogy azokat a DC történeteket látva alakította úgy 1963 körül Stan Lee a Marvel képregényeket, hogy közelebb kerüljenek az olvasókhoz, de ugyanakkor ne legyenek "bárgyúak" is egyben olyannyira. ;)
Milyen jól tette Lee Mester!  :kingpin:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #4579 Dátum: 2017. Június 23. - 14:12:22 »
A börzés újdonságok borítói mind kinn a főoldalon.