Szerző Téma: Nem Marvel képregényekről  (Megtekintve 488230 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #260 Dátum: 2008. Július 18. - 22:03:02 »
Idézet
doki: a nevek azért ilyenek, mert 70 éves karakterekről van szó. De egyébként ha ez megtetszik, akkor Straczynski Twelve-je is kötelező lesz.

Arról még nem is hallottam. Hasonlít a Book of lost souls-ra? Mert akkor jöhet... :D Most a nyáron úgy is kicsit több időm lesz olvasni, pótolok pár "hiányosságot". ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #261 Dátum: 2008. Július 18. - 23:35:58 »
najó...úgysem bírnám ki, hogy hiányozzon a hazai gyűjteményemből. ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #262 Dátum: 2008. Július 19. - 10:13:03 »
Nem, a Twelve igen vicces módon sokban hasonlít koncepcióra a Project Superpowersre. Aranykori Timely (a Marvel elődje)-hősöket integrál vissza a Marvelbe, de egy elég ponyvás, klasszikus hangulatban (poén, hogy van átfedés karakterekben a két sorozat között :D).

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #263 Dátum: 2008. Július 19. - 19:53:42 »
Hálózsákon vannak jó Batmanek?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #264 Dátum: 2008. Július 19. - 20:35:52 »
Nézz be, olvasd el, döntsd el. :)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #265 Dátum: 2008. Július 19. - 21:24:26 »
Szerezd meg hát mind! :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #266 Dátum: 2008. Július 19. - 22:02:44 »
Holdlovagot a Batman érdekli nem a Pokémon.

Szerezd meg hát mind! :D

Annak a sorozatnak volt ez a jelmondata.........legalábbis úgy halottam. :roll:

Gari

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 61
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #267 Dátum: 2008. Július 19. - 22:03:33 »
Ben, szerintem ez csak vicc volt.  :lol:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #268 Dátum: 2008. Július 19. - 22:08:02 »
Az jó mert eszembe jutatta a mondat azt a szőrös sárga villámszóró patkányt és kivert a víz. Jaj de nagyon. :drying: :)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #269 Dátum: 2008. Július 19. - 22:31:27 »
Én nem tudtam minke volt ez a jelmondata. De nagyon gáz volt, úgyhogy megjegyeztem.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #270 Dátum: 2008. Július 20. - 11:48:14 »
Batman és Pikachu ( a szőrös villámszóró patkány ), egy ilyen képregényt kéne csinálni.  ;D

++
Elolvastam a Spawn : Sötét középkor 2. számát Hálózsákon és nagyon teetszett.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 20. - 11:51:13 írta Sepi »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #271 Dátum: 2008. Július 20. - 11:51:56 »
Elolvastam a Spawn : Sötét középkor 2. számát Hálózsákon és nagyon teetszett.
Ezt nyugodtan írhattad volna a HálóZsák fórumára. A honosítója biztos örülne neki.  ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #272 Dátum: 2008. Július 20. - 12:25:47 »
Batman és Pikachu ( a szőrös villámszóró patkány ), egy ilyen képregényt kéne csinálni.  ;D

Bőven elég volt amikor mellérakták Bat-Mite-ot. A hideg kirázott megint.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #273 Dátum: 2008. Július 20. - 16:37:26 »
Na itt egy adg DC képregény vélemény:

Action Comics 866.
Letöltöttem és elolvastam a Brainiac sztori első felét is és nem okozott csalódást és így legalább sok mindent megértettem a második résszel kapcsolatban. Az elején azt látjuk, hogy vitte el magával Candort Brainiac, majd egy kis földi poén közjáték után az egyik robotja megérkezik a Földre, ahol összetalálkozik Szupival és mielőtt végleg kikapcsolna még elküld egy üzenetet Brainiacnak, hogy kryptonit talált…
10/5

Batgirl 01.
Kíváncsiságból letöltöttem, de tutira nem leszek rendszeres olvasója. Nem rossz, de nem is egy egetrengető sztori így az első rész alapján és tele van fölösleges jelenetekkel: Éjszárny megjelenése a barlangban, a bunyójuk Cassandrával, stb. Igazából nem teljesen olyan, mint egy klasszikus Batman képregény, de sokban hajaz rá. Aki akarja olvassa el.
10/4

Final Crisis: Rouges’ Revenge 01.
Hát nem tudom. Egyre inkább nem tetszik nekem az a Final Crisis. Ennek a sztorinak sem látom igazán értelmét, de hát ez van. Ha valaki tudja, mit akarnak ezzel, az jelezze már nekem is. Előre is köszi.
10/3

Trinity 07.
Újra egy jó szám. És kezd érdekes lenni a dolog. Batman már rájött valamire (vagy legalább is sejt valamit), aminek valami nagyon nagy dolognak kell lennie. És a végén megjelenik a 2-3 számmal ezelőtt már látott nő és a csávó a botjával. És a második sztori alapján úgy tűnik, ennek a galaktikus tojásnak vagy minek is lesz még szerepe. Egyre kíváncsibb vagyok...
10/6

És valaki legyen már olyan kedves és írjon egy hsz-t a Marvel topikba, mert nem akrom rögtön az én hsz után tenni az újabb összefoglalókat. ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #274 Dátum: 2008. Július 20. - 20:48:16 »
Köszi ezeket a rövideket Doki. ;)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #275 Dátum: 2008. Július 21. - 10:12:09 »
Nagyon szívesen. Hátha ezzel is sikerül rávennem, hogy vedd meg a Supergirl-t! ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #276 Dátum: 2008. Július 21. - 17:46:30 »
A Batgirl v2 #1 nem volt rossz, bár már most látszik (a címből is), hogy egy igen elnyújtott első sztorival lesz dolgunk, ami azzal fenyeget, hogy egy epikus kezdés után jön majd a visszaesés... Mindenesetre most hálás vagyok, hogy elolvastam Olórin cikkét a v1-ről, meg utánanéztem a karakternek, bár kapunk egy elég normális áttekintést a Bat-família többi tagjától. Mivel X-23 is részben Batgirl koppintása, és Laura nekem kedvelt karakterem, így a DC-s megfelelője is eddig még tetszik.
A Rogue's Revenge-et én értettem, és Geoff Johns hatalmasat alakít benne. Meg ez az első sztori - és szerintem az utolsó is - ami gyakorlatilag egy az egyben folytatja a Salvation Run eseményeit. A csapat érvei jók, a visszatekintés a harmadik/negyedik/rohadtsokadik Flash halálára jó volt, és nagy átlagban ígéretesen indul... de sajna egyre jobban úgy néz ki, hogy minden FC-s kötődése itt véget ér, legfeljebb Libra felbukkan, hogy kavarjon, de az meg már erősen tie-in szagú lesz. A mini egyértelműen a nemrég kissé érdekesen számozott Flash sorozat utolsó/első/furadik részének eseményeit akarja elvarrni, és erre, ahogy hallom, a DC-nél Johns a legjobb ember.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #277 Dátum: 2008. Július 21. - 18:01:11 »
Hmmm...lehet, hogy az gond, akkor, hogy még nem olvastam Salvation Run-t, és ezért volt furi a Rouge's Revenge. És ha már itt tartunk: nem tudsz valamit a Tiny Titans 06-ról? még délelőtt sem láttam sehol, pedig elvileg a héten kellett volna kijönnie. Remélem nem szünt meg... :(

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #278 Dátum: 2008. Július 21. - 18:07:26 »
Lehet, hogy mégsem a héten fog megjelenni. Néha előfordul, hogy nem akkor jelenik meg egy képregény, mint ahogy az a kiadó honlapjára ki van írva.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #279 Dátum: 2008. Július 21. - 18:16:05 »
Viccelsz, a Tiny Titans vezeti jelenleg a DC gyerekrészlegét, egyedül a két Marveles First Class sorozat veri. A szkennelők mostanság kicsit hektikusan dolgoznak. De DC-re és egyéb nem-Marvelre még mindig jó a kaskus, amire azért elég gyorsan kimennek a cuccok, szóval azt is figyelheted nyugodtan. ;)