Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 638805 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Pókember
« Válasz #80 Dátum: 2007. Július 09. - 10:26:28 »
A "szokásos csaj" kicsit túlzás, tekintetbe véve, hogy szegény egyedül képviseli a női nemet itt... (Azért ilyenkor ötlik fel vhol agyam egyik zugában a kérdés, hogy a mangát leszámítva tényleg ilyen a nemek megoszlása a képregényolvasók terén nálunk? Na mindegy, megint túl sokat agyalok feleslegesen...)
Sportoló: Hát a sportolók nagy részével az a gond, hogy enm éppen kiemelkedő színészi tehetségek. Bár ha a Cicus szerepe tényleg annyi volna a filmben, hogy feszes ruciban mutassa be, mennyire hajlékony egy macska, akkor tökmindegy, hogy van-e színészi tehetsége vagy sem... ;D

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Pókember
« Válasz #81 Dátum: 2007. Július 09. - 12:30:43 »
Hát így gondolom én is,a hogy te. Én azt mondom, jelenleg olyan színésznő nincs, aki érdemes lenne rá külsőre...
Háááááát, lehet... :( Pedig szerintem tök jó lenne Pókember filmben egy Fekete Macska.
Kaine: Szvsz lehetne nyitni egy szavazást "ki lenne a legjobb Fekete Macska" címmel. Fel lennének sorolva színésznők, akikre lehetne szavazni. Azután meg lehetne dumálni. :spidey:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #82 Dátum: 2007. Július 09. - 13:46:17 »
Igen, d emég felsorolni is nehéz, hogy egyáltalán ki közül lehetne választani.
Idézet
elvégre eddig a Pókfilmes színészek közül mindenki csak iiiiigen nagy vonalakban felel meg külsőre a képregényesnek (jó, kivéve JJJ-t). Egyébként meg  afene se tudja, ki lehetne, gondolom magadban úgyis a saját ideálodat várnád oda.
Az ideálomat tuti nem, mert a poén, hogy nekem barnás bőr, barna haj-szem elsősroban a zsánerem. Ezért furcsa és különleges, hogy Macsiu ennyire tetszik...na mindegy. ;D
Egyébként már láttam színésznőt, aki jó lenne rá külsőre csak egy nevenincs nő volt, már a film címére sem emlékszem.
A Kenósorsolásból Zsíros Anna! Na ő jó Macsi lenne! :sweetheart:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Pókember
« Válasz #83 Dátum: 2007. Július 09. - 14:18:58 »
Nekem is az amúgy a véleményem, hogy biztos van a szerepre alkalmas jól kinéző színésznő, komlyan a stáb felad egy hírdetést, és milliószámra jönnének a playboy cicák, de tutira lenne közte pár a szerepre alkalmas színésznő is. Mint ahogy Eddie Brockot is a gyúrótermekben kellett volna vállogatni.
És véleményem szerint a filmek szerepplői közűl sokan (pl: Eddie, és sajnos Peter is) még csak nem is emlékeztetnek a képregénybelihez, perszezt nem követendő példaként említem meg.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #84 Dátum: 2007. Július 09. - 15:54:22 »
Hát, látva Topher színészi alakítsát, tényleg mindegy lett volna, ha egy fafejű, de legalább külsőre hiteles Eddie-t kerestek volna.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #85 Dátum: 2007. Július 09. - 18:34:33 »
Azért igen erős túlzással lehet Jessica Alba-t szépnek hívni... egy babaarcú szőke kislány, ezzel egy szánalmas sztereotípia mintája. :roll:
Szerintem nem. Én nagyon régóta ismerem őt, már a Kéz őrületben tiniként is nagyon tetszett, és ott barna volt a haja. Aztán jött a Sötét angyal sorozat, ahol meg fekete haja volt, és ott még jobban tetszett. Mindegy milyen színű a haja, az arca az ami nem a "szokásosan" szép.
Idézet
A Kenósorsolásból Zsíros Anna! Na ő jó Macsi lenne!

Te mondtad egyszer, hogy a Kenóban van egy jó!  ;D Elkezdtem figyelni, és érdekes, mert Zsíros Annát nem láttam jónak, de időnként helyettesíti egy másik lány, na ő már jobban hasonlít a Macsira!  :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #86 Dátum: 2007. Július 09. - 18:40:22 »
Te meg azt mondatd a csajra, hogy Zsíros Anna...akkor lehet rosszul mondtad és egyer gondolunk. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #87 Dátum: 2007. Július 09. - 18:47:53 »
Általában ő van ott, de talán valami Lili szokott beugrani helyette?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #88 Dátum: 2007. Július 09. - 19:00:51 »
Mostmár figyelni fogom őket akkor. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Pókember
« Válasz #89 Dátum: 2007. Július 09. - 19:14:10 »
Szinte látom magam előtt a következő hazai bulvár színest: "Szakemberek megfigyelték, hogy a Kenó-sorsolád nézettsége duplája annak, mint ahány szelvényt hetente eladnak." :lol:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #90 Dátum: 2007. Július 09. - 19:21:33 »
 :lol: :lol:
Hát na: ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:Pókember
« Válasz #91 Dátum: 2007. Július 09. - 20:02:47 »
Hát van a Sándor Orsolya, a Zsiros Anna, meg valami Lili (na Õ most nem ugrik be)
Az Orsi szerepelt még abban a Westend reklámban is, ahol vett valami rufát és nekiment valami pacáknak is. ;D
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #92 Dátum: 2007. Július 09. - 22:41:49 »
Jut eszembe, ennyiszer kellett megnéznem, hogy észrevegyem: szerepelt valaki a Pókember 3-ban, aki az 1-ben is ott volt, de a 2-ben nem! Kitaláljátok ki volt az?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Pókember
« Válasz #93 Dátum: 2007. Július 10. - 06:01:35 »
Ben bácsi. :D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Pókember
« Válasz #94 Dátum: 2007. Július 10. - 08:58:43 »
Szerintem nem. Én nagyon régóta ismerem őt, már a Kéz őrületben tiniként is nagyon tetszett, és ott barna volt a haja. Aztán jött a Sötét angyal sorozat, ahol meg fekete haja volt, és ott még jobban tetszett. Mindegy milyen színű a haja, az arca az ami nem a "szokásosan" szép.
Ízlések... a pofonokat hagyjuk. ;D
Szerintem a szőke a lehető legrosszabb hajszín neki... én még nem láttam más színnel, de így semmivel sem több, mint egy barbie. Az igaz, hogy nagyon kevés nőt tartok szépnek, mert minden téren magasak az elvárásaim. ;)

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Pókember
« Válasz #95 Dátum: 2007. Július 10. - 10:18:58 »
Vagy a tag aki kinyirta Ben Bacsit. (nem a Sandman)

A Keno-csajok szepek, sot nagyon szepek, de lehet, hogy nekik csak az arcuk a szep.
En meg mindig a sportolo csajok mellett vagyok. Bar az "erotikus-film" csajok is lehet, hogy tudnanak valamit. Nezzetek meg mi lett M.Wild-bol, teljesen jo szineszno. Es ott mar vannak formas idomok.

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:Pókember
« Válasz #96 Dátum: 2007. Július 10. - 13:08:30 »
Hát Ben bácsi volt a kettőben, de:
IMDB barátom szerint (a gyilkoson kívül) Flash Thompson volt az. De hogy hol????
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #97 Dátum: 2007. Július 10. - 14:05:30 »
Flash lett volna a 3. részben? :o
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #98 Dátum: 2007. Július 10. - 14:33:06 »
Ott volt a gyászolók között Harry temetésén.  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #99 Dátum: 2007. Július 10. - 20:20:47 »
Pontosan így van.  ;) Én is jól meglepődtem. IMDB-t pedig kéretik otthon hagyni!  :D