Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 883373 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2380 Dátum: 2009. Március 25. - 20:36:21 »
Én kezdek úgy lenni vele, minél többet látok belőle, annál jobban félek tőle. :uhoh:
Én már ezért nem nézem meg az új előzeteseket. Majd megnézem a filmet és utána majd kiderül hogy milyen is lett a film.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2381 Dátum: 2009. Március 25. - 20:51:20 »
Hát ja, lassan össze lehet rakni belőle a filmet. :roll:
Én abban bízok, hogy Hugh csaknem bólintott rá egy kaki forgatókönyvre...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2382 Dátum: 2009. Március 25. - 20:52:37 »
A pénz nagy úr.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2383 Dátum: 2009. Március 25. - 20:54:18 »
Na ja, gondoltam, hogy ez lesz a válasz. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2384 Dátum: 2009. Március 25. - 20:59:22 »
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 25. - 21:01:38 írta Ben Reilly »

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2385 Dátum: 2009. Március 25. - 21:22:49 »
Én sokat várok a Rozsomák filmtől. Nem szeretnék csalódni. :D

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2386 Dátum: 2009. Március 25. - 22:20:41 »
Sikeresen eljutottam végre moziba a Watchmen megtekintésére. Egy ismerősömmel voltam aki semmit nem tudott arról miről szól ez a film, kb az előzetest látta, aljas módon és szánt szándékkal nem is homályosítottam fel mire is számítson és mi miért van a filmben úgy ahogy. Igazság szerint szerintem fel sem tűnt neki pk hogy Nixon hányadszor lett elnök stb...és ez a nagy bökkenő ezzel a filmmel. Aki nem tud semmit a film hinterlandjáról (pláne a 80-as évekbeli ameika történelméről) az nem is bírja megkarcolni sem ezt a már így is felhígitott filmet. Ismerősöm kb másfél óra után már percenként leste az óráját

Összességében nézve nálam erős 75% a film de ez a 75% is erősen képlékeny mivelhogy ezt a filmet (ahogy a képregényt sem) nem elég egyszer megnézni. Így ez az érték vagy lefele vagy felfele de úgy érzem el fog mozdulni, még meg kell rágcsálnom kicsit de szerintem majd csak itthon nézem meg újra és DVD-n.

A szereplőket nagyon telibetalálták a rendezők. Manhattan dokinak egyedül a hangját találtam valahogy idegesítőnek...nem tudom miért bár film közben nem zavart (és Zack bácsi lenyomott mindenki torkán egy digitális farkat,) . Jupiter elég dögös, bár testre nem igazán jött be ar arca és a szeme nagyon sexy.  :brow: Bagoly felturbózott szerkója nagyon mutatós lett és jó hogy meghagyták a civilben átlagos muksó figuráját, kicsit féltem hogy felturbózzák valahogy. Vitathatatlan hogy leginkább a Komédiást és Rorschach-ot játszó színészek lubickoltak a szerepükben. (Honnan rángatták elő őket?  :nemtudom: )

A zene. Hát maradjunk annyiban hogy érdekes, gyakran oda nem illő zenék amelyek azért mind klasszikusok és jellemzően 80-s zenék. Apropó magyarázza meg valaki hogy lehet hogy a filmben dübörög a 99 Luftballon de a soundtracken nincs rajata ?  :nemtudom: Bob Dylan zenéje az elején tényleg telitalálat, most is azt hallgatom  ;D

Tetszett pár nagyon frappáns kis "kikacsintás" is. Pl a híres Győzelem napi fotó "újragondolása". http://img.index.hu/cikkepek/0811//kult//lifemag.jpg

Ja, valaki vidítson fel és mondja azt hogy lehet valahonnan egy komédiás vérfoltos smiley-s kitűzőt rendelni  :D
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 25. - 22:23:12 írta Silver »

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2387 Dátum: 2009. Március 26. - 00:34:00 »
Én meg most értem haza a Watchmen-ről. Elég sokan voltak a moziban, igaz kisebb teremben volt , de az szinte tele volt. Nagyon bejött a film, hihetetlenül összetett és szatírikus, ami igazán tetszett benne. Rorschach hatalmas volt benne, a hangja, a játéka,a halála, minden! Igen a zenék elég furák lettek, volt amit nagyon eltaláltak, de volt olyan is amin az egész nézőközönség egyszerre röhögött fel, annyira nem odaillő, gagyi volt. Kiváncsi vagyok a rendezői változatára.  Meglepő volt, hogy kifelé menet a moziból mindenkitől azt hallottam, hogy tetszett nekik a film, és , hogy újra meg kell nézni. Még jó, hogy a börzén beszereztem a képregény mind 3 részét, már alig várom, hogy elolvashassam.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2388 Dátum: 2009. Március 26. - 00:36:35 »
Szerintem a második nézés ennél a filmnél tipikusan csak javít majd, a képregényt ismerőknél is, de az azt nem ismerőknél meg csak főleg, mivel elég tömény, Manhattan vékony hangaj szerintem nagyon el lett találva, érdekes kontrasztot nyújt egy isteni halatommal rendelkező lény jelentőségével, egy ilyen valaminek általában sokkal mélyebb és erőteljesebb hangot képelne el az ember. Kicsit érzelmesebb lett, mint vártam, de maga a karakter is érzelmesebb lett, szóval nincs vele baj, sőt. Nagyon is jó volt.

Amúgy ha a zeneválasztás nem lenen ilyen megosztós sokal jobb lenen a film megítélsée szerintem, ezzel nagyot hibáztak snyderék.

Akinek tetszett a film a képregény ismerete nélkül, az nagyon jól fog járni a képregény elolvasása után szerintem. :)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2389 Dátum: 2009. Március 26. - 08:19:26 »
Ja, valaki vidítson fel és mondja azt hogy lehet valahonnan egy komédiás vérfoltos smiley-s kitűzőt rendelni  :D

Mo.-n nem hiszem, de külföldön tonnájával nyomják:


Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2390 Dátum: 2009. Március 26. - 08:42:46 »
http://watchmen.gportal.hu/gindex.php?pg=29609068

Egy ilyet találtam de véres smiley-s nincs köztük...



Pedig tuti lenne rá kereslet, a héten a buszmegállóban láttam egy smiley-s kitűzős srácot, de neki más fajta volt és nem véres :D
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 26. - 08:57:08 írta Silver »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2391 Dátum: 2009. Március 26. - 09:46:54 »
Mi az, hogy Mo-n nem nyomják, nekünk már 3 darab is van.
A börze alatt is ott volt a táskámon, 1600-ért vettünk bátyámmal 2-t, egyet meg ajándékba kaptunk.
http://www.vatera.hu/watchmen_komedias_kituzo_140877387.html

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2392 Dátum: 2009. Március 26. - 10:11:12 »
1100 FT ?  ;D Nem sok érte M  :hehe:

Találtam egy ilyen megoldást is: http://www.beck-kituzo.hu/index.html Lehet megpróbálom, 10 db 32 mm-est csinálnak 1900-ért...

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2393 Dátum: 2009. Március 26. - 10:15:21 »
Szerintem is sok, de én csak 400 Ft-ot fizettem darabjáért. ;)
Ez a kitúzős oldal viszont jópofa, lehet, hogy csináltatok valamit.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2394 Dátum: 2009. Március 26. - 10:31:06 »
Kingpin kitüzőt.  ;D És kaine adhatna minden képregény mellé egyet a börzén.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2395 Dátum: 2009. Március 26. - 10:42:02 »
Jó ötlet, de csináltasson Pókembereset is, mert az enyémet elhagytam, és sehol se látok.
Vertigósom meg már amúgy is 2 van.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2396 Dátum: 2009. Március 26. - 10:52:57 »
Én erősen elgondolkodtam pár Watchmenes és egy fekete pók jeles valamint egy ZTE-s kitűzőn  ;D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2397 Dátum: 2009. Március 26. - 10:55:03 »
Mé szerinted lehet úgy, hogy 10 darab eltérő mintákkal?
Mert én úgy vettem észre, hogy 10 azonosat nyomnak ennyiért.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2398 Dátum: 2009. Március 26. - 11:00:46 »
Igen, ez az egyetlen hátránya. De még így is ez a legjobb oldal amit találtam, volt ahol 100 volt a minimum.  :roll: De max 2-t ha bevállalnék, viszont börzén egész jó boltot lehetett volna ebből csinálni...

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2399 Dátum: 2009. Március 26. - 11:10:56 »
Ha csináltatsz többet, kettőt megveszek tőled.  :brow: