Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 883315 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10600 Dátum: 2019. Május 05. - 17:32:10 »
Most néztem a legújabb adatokat, és most már megvan a második hely.  :D Az első helyhez jelen állás szerint már "csak" 600 millió hiányzik. Úgy néz ki, hogy a hétvégi hajrá az ami a Végjáték stílusa.  :)

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10601 Dátum: 2019. Május 05. - 20:49:57 »
Úgy látom, az egyelőre becsült szám, szóval lehet, hogy még pont nincs meg, vagy hogy egy kicsit nagyobb különbséggel van meg. Mindenesetre megalapozottak szoktak lenni, szóval vehetjük úgy, hogy megvan. És akkor innentől agyalhatunk azon, hogy meglesz-e a 3 milliárd, és mennyivel megy fölé :D

Egyébként a nagyobb hétvégi bevételek nem filmfüggők, egyszerűen sokkal több ember szabad olyankor, úgyhogy többen mennek moziba.

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10602 Dátum: 2019. Május 07. - 19:03:46 »
Lényegében csak két színész/karakter szállt ki, Steve és Tony.

Ezután is lesz a libabőrös zene, mert Bosszúálló csapat ezután is lesz, csak kettőjük nélkül. Marad a Guardians is (bejelentették, hogy visszavették Gunnt, 2020-ban forgatják a 3-at, úgyhogy jó eséllyel 2021-ben ki is kerül), marad Strange is.

Black Panthert és Captain Marvelt nem emlegetted, de nyilván már ők is vannak, és talán még mások is. Az X-men még legalább 4-5 évre van, azt külön említették, de az F4-et nem, úgyhogy az talán előbb is odakeveredhet. Úgy néz ki, a  jövőben lesznek "valódi" MCU sorozatok, és az isten tudja, hogy még mi. Szóval hőshiány egyelőre nem lesz

Hogy jó lesz-e mindez, egy másik kérdés, de eddig jól csinálták, úgyhogy én nem félek.

Hát igen, két karakter, de igazából ők voltak a húzó nevek. Így egy hét emésztés után rájöttem, nem is az a bajom, hogy nem ők maradnak, hanem az, hogy mindkét szereplőnek szerintem adhattak volna jobb "búcsúzást"
Guardians, Strange ezek minden jók, és várom is őket, tuti mozis megtekintés, de Black Panther és Marvel Kapitány letöltős. Nekem személy szerint nem adott olyan nagy élményt. Marvel kapitány csak abból, hogy kicsit felidézte a 90-es éveket. X-Men nem nagyon hoz lázba, talán csak azért mert az eddigi filmek valahogy nem jöttek be. F4-ből az első kettő elment, de a 2015-ös... Ok, most a Marvel kezében lesz, de ugye az ember abból von le következtetéseket, amik mér megtörténtek.
Én, ha lehet így fogalmazni, "izgulok" egy kicsit, hogyan tovább. Főleg ha pocakos Thor és jópofáskodó Hulk-Banner visszatér Kíváncsi vagyok, mi lesz a következő nagy epikus csata, hova vezetik a szálakat, ami gondolom megint 10év múlva fog kicsúcsosodni.

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10603 Dátum: 2019. Május 07. - 19:06:20 »
Úgy látom, az egyelőre becsült szám, szóval lehet, hogy még pont nincs meg, vagy hogy egy kicsit nagyobb különbséggel van meg.
Hát szóval... több lett, mint becsülték...  :D
https://www.boxofficemojo.com/movies/?page=main&id=marvel2019.htm

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10604 Dátum: 2019. Május 07. - 20:01:30 »
Hát igen, két karakter, de igazából ők voltak a húzó nevek. Így egy hét emésztés után rájöttem, nem is az a bajom, hogy nem ők maradnak, hanem az, hogy mindkét szereplőnek szerintem adhattak volna jobb "búcsúzást"
Guardians, Strange ezek minden jók, és várom is őket, tuti mozis megtekintés, de Black Panther és Marvel Kapitány letöltős. Nekem személy szerint nem adott olyan nagy élményt. Marvel kapitány csak abból, hogy kicsit felidézte a 90-es éveket. X-Men nem nagyon hoz lázba, talán csak azért mert az eddigi filmek valahogy nem jöttek be. F4-ből az első kettő elment, de a 2015-ös... Ok, most a Marvel kezében lesz, de ugye az ember abból von le következtetéseket, amik mér megtörténtek.
Én, ha lehet így fogalmazni, "izgulok" egy kicsit, hogyan tovább. Főleg ha pocakos Thor és jópofáskodó Hulk-Banner visszatér Kíváncsi vagyok, mi lesz a következő nagy epikus csata, hova vezetik a szálakat, ami gondolom megint 10év múlva fog kicsúcsosodni.

Azért ez olyan dolog, hogy ha 15 éve azt mondod valakinek, hogy ők lesznek a Marvel filmek húzónevei, akkor nagyon csodálkozott volna, hogy mi a fene történhetett Pókemberrel és Rozsomákkal. Vannak tehetséges emberek a Marvel Studiosnál, és erre már rengeteg bizonyítékot mutattak. A jelen állás szerint nálam ez többet nyom a latba, mint a korszakváltás bizonytalansága. Soha nem gondoltam volna, hogy egy Ant-mant vagy egy Guardianst akár fanyalogva is megnéznék valaha, nemhogy várjam a következőt :D Az mindenesetre biztos, hogy egyáltalán nem világos, mi jön ezután.

Thor dagadtsága szerintem az Endgame-mel véget is ér, nincs értelme megtartani a továbbiakban. Kíváncsi leszek, Hulkkal mit kezdenek.

Mellesleg egy modern Secret Wars kinőhet abból, hogy most jól megkavarták az idővonalakat, és csináltak egy csomó másikat.

Hát szóval... több lett, mint becsülték...  :D
https://www.boxofficemojo.com/movies/?page=main&id=marvel2019.htm

Hát ennyi. Innentől kizártnak tartom, hogy a következő ~10 hétben ne tudna összekalapozni 600 misit, szóval az első hely szinte garantált. Szorítsunk a 3 milliárdért, nehogy bárkinek belátható időn belül eszébe jusson kidobni a képregényadaptációkat :D :D

Update: ez tök poén :D

« Utoljára szerkesztve: 2019. Május 08. - 01:22:00 írta coleman »

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10605 Dátum: 2019. Május 12. - 18:34:15 »
Azért ez olyan dolog, hogy ha 15 éve azt mondod valakinek, hogy ők lesznek a Marvel filmek húzónevei, akkor nagyon csodálkozott volna, hogy mi a fene történhetett Pókemberrel és Rozsomákkal. Vannak tehetséges emberek a Marvel Studiosnál, és erre már rengeteg bizonyítékot mutattak. A jelen állás szerint nálam ez többet nyom a latba, mint a korszakváltás bizonytalansága. Soha nem gondoltam volna, hogy egy Ant-mant vagy egy Guardianst akár fanyalogva is megnéznék valaha, nemhogy várjam a következőt :D Az mindenesetre biztos, hogy egyáltalán nem világos, mi jön ezután.

Thor dagadtsága szerintem az Endgame-mel véget is ér, nincs értelme megtartani a továbbiakban. Kíváncsi leszek, Hulkkal mit kezdenek.

Mellesleg egy modern Secret Wars kinőhet abból, hogy most jól megkavarták az idővonalakat, és csináltak egy csomó másikat.


Én is kíváncsi vagyok és hasonlóan, én is bízom azért a Marvel Studios-ban. :)
Ok, Thor dagadtságát szerintem sem tartják meg, viszont a Hulk-Banner párosra én is kíváncsi leszek, hova vezetik a történetét, ha egyáltalán megtartják, mármint fog valahogy még szerepelni és nem cameozni hozzák csak be.
Egy Secret Warsnak én örülnék, viszont a legújabb Pókember trailer alapján, a megkavart idővonal(ak) mellé bejön a Multiverzum, szóval igen, itt már minden lehetséges. Csak győzzük kivárni :)






grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10606 Dátum: 2019. Május 12. - 20:02:41 »
Egy Hulk Future imperfect jöhetne köv filmnek vele. :)
This is a joke. A real practical Joke.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10607 Dátum: 2019. Május 12. - 21:38:48 »
Egy Secret Warsnak én örülnék, viszont a legújabb Pókember trailer alapján, a megkavart idővonal(ak) mellé bejön a Multiverzum, szóval igen, itt már minden lehetséges. Csak győzzük kivárni :)

Nekem meggyőződésem, hogy Mysterio hazudik, mint a kaki, de attól még a multiverzumot behozhatják. Egyébként jópofa easter egg volt, hogy Mysterio Spider-UK világának számát emlegette, miközben Londonba utazik a mi pókunk :D

Egy Hulk Future imperfect jöhetne köv filmnek vele. :)

Úgy tudom, önálló filmet továbbra sem kaphat a jogi butáskodás miatt, szóval legfeljebb olyasmi szerepei lehetnek, mint a Ragnarokban.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10608 Dátum: 2019. Május 12. - 21:46:57 »
Nem hiszem, hogy hazudna, hisz Peter leveszi a maszkját előtte.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10609 Dátum: 2019. Május 12. - 22:44:52 »
Az igaz. Nem is tudom, hogyan oldják majd meg, hogy ne tudja már az egész világ, ki a Pókember (mert lassan itt tart szerencsétlen MCU Peter :D ), de nagyon meg lennék lepve, ha nem Mysterio lenne a boss a filmben.

Apró adalék a témához: szóba kerültek a következő Marvel filmek egy haverral a minap, és azt említette, hogy szeretne látni egy önálló Mysterio filmet. Először csak bambán néztem, hogy mi a fenét várna ettől, amikor leesett, hogy a trailerek tényleg jófiúnak és frankó mágusnak állították be. Bennem fel sem merült, hogy ezt el kéne hinnem, de aki nem ismeri a karaktert máshonnan, ennyiből hősnek gondolhatja. Szóval aki képregényes háttér nélkül ül be a moziba, annál nagyot üthet, amikor kiderül, hogy ő a rosszfiú. Márpedig azt hiszem, ők a közönség jelentősen nagyobb része, és simán lehet, hogy már a marketingben a 2. film keselyűapós pillanatát építgetik nekik.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10610 Dátum: 2019. Június 07. - 07:23:53 »
Helyzetjelentés a Végjátékkal kapcsolatban. A jó hír, hogy sikerült nagyon ráközelíteni az Avatarra, mert már csak 68 milla a lemaradása. A rossz hír viszont, hogy mostanra már annyira lelassult a menetelése (köszönhetően annak is, hogy most már sorban jönnek a látványos filmek a mozikban), hogy átlagban csak napi 1 millát termel. Tehát még legalább két hónap kellene neki, hogy meglegyen a trónfosztás, de nem valószínű, hogy addig minden mozi műsoron fogja tartani. Így nagyon úgy néz ki, hogy be kell érnie a második hellyel, ami persze így is szenzációs eredmény a filmtől.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10611 Dátum: 2019. Június 07. - 10:43:57 »
Á, pedig hogy drukkolt neki mindenki. :) Én 4x is láttam, szóval rajtam nem múlt. :)

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10612 Dátum: 2019. Június 07. - 18:16:17 »
Bíztam benne, hogy nagyobbat ugrik, amikor mindenhol updatelik a bevételeket múlt hétvégére, de nem. Azért várjuk ki a végét.


coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10613 Dátum: 2019. Június 30. - 00:10:38 »
Közel van a rekord, és dobálnak be post-credit sceneket, hogy bevonzzanak (vagy inkább visszahozzanak) még pár nézőt.

Jelenleg a hivatalos álláspont szerint 34 millió dollár hiányzik, de én 80% fölé tenném az esélyét, hogy igazából már az Endgame a #1, mert a kínai bevételeket egy bő hónapja nem frissítették. Ott az első 4 hét 612-et hozott, simán lehet, hogy azóta ~5 hét alatt bejött már a hiányzó 34.

Szóval a rekorddöntés nagyon valószínű. Kíváncsi leszek.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10614 Dátum: 2019. Június 30. - 13:13:25 »
Én megnézem újra a Börze után.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10615 Dátum: 2019. Július 02. - 17:52:26 »
Jön nemsokára a kibővített imaxos változat, az megdobja még annyival a bevételeket, hogy bőven vigyen mindent. hatalmas húzás.
This is a joke. A real practical Joke.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10616 Dátum: 2019. Július 03. - 06:46:50 »
Egyelőre nagyon lassan halad a kibővített verzióval. Júli 1-el bezárva még mindig 23 milla kell a rekorddöntéshez. Az adatokon az látszik, hogy Amerikában maximum a legnagyobb rajongók mennek el újra megnézni, az átlag nézők nem. De tudjuk, hogy nemzetközileg még nem startolt újra a film. Viszont szerintem ezt is maximum Kína mentené meg, ha ott is bemutatnák újra. Szóval elég nyögvenyelősen akarja elérni a rekordot a film.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10617 Dátum: 2019. Július 03. - 12:16:57 »
A kínai számok 05.26. óta nem frissültek, most 07.03. van. Akkor 614 volt, nagy eséllyel azóta bejött még 23. Szerintem a rekord már megvan, csak nincs hivatalos adat.

gabo04

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 32
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10618 Dátum: 2020. Január 06. - 18:06:45 »
Már el is feledkeztem róluk!  ;D


kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10619 Dátum: 2020. Január 06. - 21:35:18 »
Láttam, erős nyitás. :)