Szerző Téma: Mega Marvel  (Megtekintve 56172 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
Re:Mega Marvel
« Válasz #100 Dátum: 2017. Március 08. - 12:12:27 »
Nem mi küldjük...

talgaby

• Pókfej
    • HálóZsák
« Válasz #101 Dátum: 2017. Március 08. - 13:53:24 »
Jesszusom, remélem nem a Torment az…

Lizard

• Vízember
  • *
« Válasz #102 Dátum: 2017. Március 08. - 15:16:32 »
Imádom nagyon király, mikor a kezembe vettem nem hittem el milyen vastag( nem félre érteni ám) :D
Viszont az komoly hogy erről készült a film? Az hogy Logan öreg és hogy utaznia kell az az egyetlen egyező dolog az egészben :D
"May the force be with you"

RedSon

• Közönséges bűnöző
  • *
« Válasz #103 Dátum: 2017. Március 09. - 08:10:53 »
Elolvasva a füzetet, szöget ütött a fejembe a wolverine bio:
A legvégén írjátok zárojelben, hogy az adamantium fertőzi a testét. Ez csak a film miatt került bele? Vagy csak én nem hallottam még erről a képregényes univerzumban?

grey gargoyle

• Thanos
  • A Komédiás
« Válasz #104 Dátum: 2017. Március 09. - 08:30:39 »
Elolvasva a füzetet, szöget ütött a fejembe a wolverine bio:
A legvégén írjátok zárojelben, hogy az adamantium fertőzi a testét. Ez csak a film miatt került bele? Vagy csak én nem hallottam még erről a képregényes univerzumban?
Ez már vagy 20 éve ki lett találva, amikor egyszer kivonták a testéből az adamantiumot... De jobban belegondolva lehet hogy régebben, még a Claremontos időben volt egyszer olyan, hogy elvették a regenerálódós képességét, és akkor már előjött?
This is a joke. A real practical Joke.

talgaby

• Pókfej
    • HálóZsák
« Válasz #105 Dátum: 2017. Március 09. - 10:11:16 »
Teljesen random módon jön elő és tűnik el. Elvileg az adamantium mérgező, ettől függetlenül például Célpont gerincét is azzal vonták be, pedig ő tényleg átlagember.
De a kérdésedre a válasz: mivel a filmekben így volt és a többség onnan ismeri, így ezért döntöttem amellett, hogy említés szintjén beleteszem.

ragatskynet

• Tarantula
  • *
« Válasz #106 Dátum: 2017. Március 09. - 10:22:26 »
Ohj, Kaine, kevés példányt küldtetek hozzánk Vásárhelyre, bakker, lemaradtam róluk... elfogyott az összes mind 3-nál ahol voltam...  :'(

Én egyelőre Pesten is csak olyan helyeken jártam, ahol "azonnal elvitték mindet". Én amúgy nagyon örülök a sikerének, de már egy kósza példánynak örülnék. :D

grey gargoyle

• Thanos
  • A Komédiás
« Válasz #107 Dátum: 2017. Március 09. - 10:44:30 »
Teljesen random módon jön elő és tűnik el. Elvileg az adamantium mérgező, ettől függetlenül például Célpont gerincét is azzal vonták be, pedig ő tényleg átlagember.
Attól még valahol ki lett találva, hogy mérgező.
Az adamantiumnak meg vannak típusai erősség szerint, és célpont gerincét meg elvileg csak valamelyik gyengébbel fajtával vonták be.
This is a joke. A real practical Joke.

Sepi

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #108 Dátum: 2017. Március 09. - 11:35:04 »
Én egyelőre Pesten is csak olyan helyeken jártam, ahol "azonnal elvitték mindet".
Én ma voltam a gödöllői Tesco-ban, és ott volt belőle 4 példány még, bár az egyiknek a gerince már megsérült, gondolom szállítás közben.  :roll:

jst22

• Puma
  • **
  • rajongó
« Válasz #109 Dátum: 2017. Március 09. - 20:41:14 »
Én egyelőre Pesten is csak olyan helyeken jártam, ahol "azonnal elvitték mindet".
Én ma voltam a gödöllői Tesco-ban, és ott volt belőle 4 példány még, bár az egyiknek a gerince már megsérült, gondolom szállítás közben.  :roll:

Nálunk az első újságosnál ahol jártam mind elvitték. Egy másik boltban volt 2 db, abból az egyiknek sérült volt a gerince és a hátulja.

fdani

• Grizzly
  • *
« Válasz #110 Dátum: 2017. Március 10. - 09:04:46 »
Sikerült beszereznem, tetszik a kötet és a történet is. :)
Köszönöm az élményt és hálás vagyok a munkátokért!
 :kingpin:

kevinkain

• Kaméleon
  • **
    • KevinKain
« Válasz #111 Dátum: 2017. Március 10. - 19:58:48 »
én nem sokkal 6 után jutottam ki a TESCO-ból, az Inmedio meg 6-kor zárt. Én meg ott állok a rácsok mögött és bámulom a Mega Marvelt: szinte egy karnyújtásnyira volt, mégse vehettem meg... :)

Rebellis

• Vízember
  • *
« Válasz #112 Dátum: 2017. Március 12. - 16:41:11 »
Szegedi Árkád, tegnap d.e. benéztem az Inmedio-ba. 4 Mega Marvel sorakozott a polcon, viszont rengetegen voltak, így hát "majd visszanézek" jelszóval elmaradt a vásárlás. Ma 10:20kor megyek megint, az eladónő közli, hogy mindet elvitték. A kövi hét közepén próbáljam újra, hátha kap még belőle. (Mellesleg nem is érti, hogy mi ez a nagy hajcihő, mert az ára meg azért magas a többihez képest, mégis elkapkodták, mint a cukrot...  :D )

Lehet, hogy marad a börzés vásárlás.
Ha azt hiszed, túl kicsi vagy ahhoz, hogy nagy hatással lehess bármire, feküdj le este aludni úgy, hogy egy szúnyog van a szobádban.

Konicsiva

• Grizzly
  • *
« Válasz #113 Dátum: 2017. Március 12. - 23:58:29 »
Akkor ha jól látom szerencsére sikeres  lett ez a formátum is. Nem kell aggódnunk hogy jövőre is lesz-e. :P

coleman

• Homokember
  • **
« Válasz #114 Dátum: 2017. Március 13. - 08:48:40 »
Hát legalábbis sikeres az Old Man Logan :D A formátum sorsa majd a következő sztorikon múlik.

venom75

• Pókfej
« Válasz #115 Dátum: 2017. Március 13. - 10:40:28 »
Nem bírtam kivárni a börzét és mivel olyan jól mutatott az újságosnál én is megvettem már.
Nagyon jó kiadvány volt,de ez is megérdemelt volna egy kemény borítós kiadást.

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #116 Dátum: 2017. Március 13. - 11:36:03 »
Mennyiért?

venom75

• Pókfej
« Válasz #117 Dátum: 2017. Március 13. - 11:58:15 »
Nem tudom....te vagy a szaki.  ;)
Tudom, hogy drága lett volna,de álmodozni szabad.

Rebellis

• Vízember
  • *
« Válasz #118 Dátum: 2017. Március 14. - 15:03:40 »
Értem én, hogy mindenkinek van kedvence, amit a legmutatósabb és legtartósabb formában szeretne a polcán látni, de ilyen nagyszámú megjelenés mellett én örülök a pénztárcabarát megoldásoknak. Már a Kingpin kiadásai is önmagukban elegek lennének egy évre, de a többi megjelenéssel együtt nagyon durca kezd lenni az éves keret (Blacksad, Asterix, Walking Dead, Outcast stb). A különszámos megoldás és a Marvel Box hatalmas ötlet volt.

Megjegyzem megint kezdem úgy érezni mint 10 évvel ezelőtt, mikor a Adoc Semices aranykor után először voltunk elkényeztetve jobbnál jobb kiadványokkal.  :brow:
« Utoljára szerkesztve: 2017. Március 14. - 15:05:11 írta Rebellis »
Ha azt hiszed, túl kicsi vagy ahhoz, hogy nagy hatással lehess bármire, feküdj le este aludni úgy, hogy egy szúnyog van a szobádban.

Vorador

• Tarantula
  • *
« Válasz #119 Dátum: 2017. Március 14. - 15:47:43 »
De jobban belegondolva lehet hogy régebben, még a Claremontos időben volt egyszer olyan, hogy elvették a regenerálódós képességét, és akkor már előjött?

Amikor Claremontnál elvesztette a regenerálódó képességét (Genosha sztori), akkor nem volt szó adamantium mérgezésről, hanem azért kezdett haldokolni, mert a szervezete nem termel elég vörös vértestet.