Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 654968 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Videojátékok
« Válasz #20 Dátum: 2007. Július 03. - 15:00:04 »
Hát én már nemtudom mi micsoda volt benne, de rémlik, hogy volt valami levegőben közlekedő bivalykemény jármű...na én azokkal árasztottam el mindent és senki sme tudott ellentállni nekem. ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:Videojátékok
« Válasz #21 Dátum: 2007. Július 03. - 15:07:14 »
BC, Battlecruiser, Csatacirkáló: igen azokkal is jókat lehetett lövöldözni, csak lassan készültek sajnos, meg pár dolgot ki kellett fejleszteni hozzá
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Videojátékok
« Válasz #22 Dátum: 2007. Július 03. - 15:09:28 »
Igen-igen. de utána csináltam egy jópárat és ledaráltam vele mindnekit. Imádtam mindig. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Videojátékok
« Válasz #23 Dátum: 2007. Július 03. - 15:12:45 »
Ilyen tipusú játékoknál leragadtam a Red Alert 1-nél. Nekem az annyira tetszett, hogy azóta nem is játszottam másmilyen hasonló kategóriájú játékkal. Igaz, annyira nem is vagyok nagy játékos.

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:Videojátékok
« Válasz #24 Dátum: 2007. Július 03. - 15:15:10 »
Hát az tény, hogy 12 BC-t igen nehéz kivédeni, bár volt rá példa, hogy a protos-szok ledarálták őket nálam. Azoknak mindig kis sunyi buznyák trükjeik voltak, amivel engem az őrületbe kergettek :D

+++

Red Alert egy meg maga az isten, főleg miután rájöttem, hogy egy egyszerű és közérthető dokumentumban minden átírható benne ;D
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Videojátékok
« Válasz #25 Dátum: 2007. Július 03. - 15:29:11 »
Én még nem gondoltam rá, hogy átírjam. Hallottam róla, hogy lehet, de úgy már talán túl egysíkú a játék. Én inkább csináltam egy jó nagy pályát, tele ammóval, aztán 8 player, hard fokozat és mehet az írtás. :twisted:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Videojátékok
« Válasz #26 Dátum: 2007. Július 03. - 15:38:18 »
Én meg az ilyen verekedős, értelmetlen zúzós, lövöldözős játékokat nem szerettem soha. Valami pluszank lenni kellett benne, hogy tetszen. A stratégiákat zabáltam viszont...most is egyetlen játék van a gépemen, egy remek stratégia: Rise of Nations Gold edition. Meghódítom vele az egész Földet. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #27 Dátum: 2007. Július 03. - 16:00:28 »
Idézetet írta: pepo
Én meg az ilyen verekedős, értelmetlen zúzós, lövöldözős játékokat nem szerettem soha
Néha az is jó. A Serious Sam első fejezete megvan, azzal remekül ki lehet kapcsolódni: csak menni kell és lőni mindenre, ami mozog, vagy ami piros a célkeresztben. ;D Vagy a Crimsonland, ahol tuti kinyifan az ember, de előtte lemészárolhat párezer idegent... semmi gondolkodás, néha kell az is.

RA... ó, igen... mindenki őrültnek nézett, hogy folyton a Szövetségesekkel voltam a ruszkik tank rushai ellen, de akkor is jobban szeretek mindeig a jófiúkkal menni. Szerencsére a következő két részben már kiegyenlítettebb volt a helyzet, a RA2 meg az egyik legkedvesebb stratégiai játékom, még az Age of sorozatot is veri nálam, igaz, csak éppenhogy.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Július 03. - 16:03:11 írta talgaby »

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Videojátékok
« Válasz #28 Dátum: 2007. Július 03. - 16:03:08 »
Hű, én ezekkel sosem tudtam kikapcsolódni. Mélységesen untam az összeset 20 perc után...egyedül talán, amit igazán szerettem az ilyne totál értelmetlen gyilkolós játékok közül, az a Carmageddon volt anno.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #29 Dátum: 2007. Július 03. - 16:03:58 »
Carmageddon... igen, az remek játék a vezetés megtanulására. Tükéletesen példázza, hogyan kellene menni valójában a városban. ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Videojátékok
« Válasz #30 Dátum: 2007. Július 03. - 16:18:16 »
A Red Alertnél én az Aftermatch-ben szerettem a szövetségesekkel lenni. Ott sokkal jobbak voltak az ő fegyvereik. Főleg a műhold meglétét szerettem bennük, így beláthattam az egész pályát. Aztán úgyis elfoglaltam a ruszkik bázisát, hogy legyen tesla tankom. :D

Egyébként nekem a kedvenc játékom a mai napig a GP3.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #31 Dátum: 2007. Július 03. - 16:27:05 »
Na ez az a hely srácok, ahol behozhatjátok, ha nagyon elhúzok hozzászólásokban.  :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Videojátékok
« Válasz #32 Dátum: 2007. Július 03. - 16:34:54 »
Idézet
Carmageddon... igen, az remek játék a vezetés megtanulására. Tükéletesen példázza, hogyan kellene menni valójában a városban.
De tényleg, micsoda élvezet volt virtuálisan elütni egy nagyit! :lol:

Idézet
Na ez az a hely srácok, ahol behozhatjátok, ha nagyon elhúzok hozzászólásokban
hát én régen voltam nagy játékos, már évek óta alig játszom csak...nem is vagyok képben a jelenlegi játékokkal. Egyébként, ha meg bejönne a Silent Hill, te húznál el a messzeségbe... :P
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Videojátékok
« Válasz #33 Dátum: 2007. Július 03. - 16:38:27 »
Sokat én sem fogok hozzászólni ehez a témához, mert mint mondtam nem vagyok nagy játékos. Talán ha három havonta elindítok egy játékot. Így aztán egyáltalán nem vagyok naprakész ebben a témában.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #34 Dátum: 2007. Július 03. - 16:50:58 »
Én alapvetően nem nagyon kedvelem a játékokat (ha az összképet nézzük), mert igazán nagyon kevés olyan van, ami tetszik. Életemben nincs 15 olyan játék, amit végigjátszottam volna.
Kezdtem a Pókemberrel, majd az Enter: Electro jött, aztán a Jackie Chan, az Alone In The Dark 4, Rózsaszín Párduc. Utána az Oddworld: Abe 1-2, majd a Silent Hill 1-4, Pókember: The Movie. Resident Evil 4 mostanában, plusz a God of War. Ennyi.
Próbáltam még a Resident Evil 1, 3-at, a Code: Veronica-t, A Hounting Ground-ot, azt az iskolás horrort (nem jut eszembe a neve), a Grand Theft Auto-t, azt a híres rejtőzködős játékot, egyik se jött be. Persze néhány autóversenyt, bunyós játékot azért szívesen játszom időnként.
Ezek közül magasan a Silent Hill vezet (főleg a 2, de az 1 és a 3 is), majd a két Oddworld: Abe. 

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #35 Dátum: 2007. Július 03. - 16:57:02 »
A sulis az Obscure lesz, az igazság szerint akkor lenne frenetikus, ha ketten játszanák, egy egérrel, egy gamepaddel. A Residentből sikeresen kihagytad a legjobbat, a második részt (amit csak egyetlen módban nem bírtam végigvinni, mikor egy szál késsel lehet csak menni). A híres rejtőzködős gondolom a Thief lesz, ahhoz kitartás kellene, a GTA meg a világ egyik legjobb sorozata, bár sajna a második rész nagyon elhülyülte a dolgot (ez a harmadik meleltt annyira nem vészes, de az első után, amikor az ötödik főnök egy laza "Helló, f*fej, mi a f*t akarsz"-szal indított ismerkedésképpen, igen vérszagény lett, sajna... :(
Látom, szerepjáték még véletlen sincs a palettán... pedig egy fallout vagy Baldur's Gate igazán klasszikus... :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #36 Dátum: 2007. Július 03. - 17:54:00 »
Igen, az Obscure volt az. Megvettem, aztán el is adtam. A másik nem a Thief volt, valami 3 betűs híres rövidítése van. Úgy indult, hogy egy kommandóssal bementem egy ellenséges területre. Aztán el kellett bújni a fények és őrök elöl.
Azt hallottam,, hogy a Resiből a 2 a legjobb, bár én a 4-et nagyon bírom, nem hinném, hogy jobb lenne nála.
A szerepjátékok kimaradtak az életemből, leszámítva a könyveket.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #37 Dátum: 2007. Július 03. - 17:58:19 »
IGI. Jesszus, az minden, csak nem lopakodós. Azt forszírozza, de ha az ember nekimegy Ramboként, gyorsabb. Halál komolyan. A második része meg kritikán aluli.
Resident Evilből pedig szerintem akkor is a második marad a legjobb. Ha kijön vha a 4 PC-re, nagyon meggyőzőnek kell lennie, hogy lenyomja. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #38 Dátum: 2007. Július 03. - 18:01:04 »
NAGYON meggyőző. :) Bár a Resi rajongóknak nem jön be, mert nagyon más, mint az előzőek.
Nem IGI. Olyan rövidítés, ami önmagában is ismert. Mint a GTA, vagy ilyesmi.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #39 Dátum: 2007. Július 03. - 18:05:32 »
Lopakodós, nem IGI (ami egyébként rövidítés - Institute for Geotactical Intelligence, vagy a másik az alcím, I'm Going In)... halvány lila gőzöm sincs, mi lehet az... :headscratch: