Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 439827 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Punkológus

• Fórum Tag
  • Puma
Re:Videojátékok
« Válasz #60 Dátum: 2007. Július 05. - 22:01:53 »
Kérem én egy érzelmes lény vagyok! San Andreas-ban ki tudom élni gyilkolási vágyaimat, bár néha a valóélet is generál érdekes dolgokat. Meséltem már, hogy mi történt, mikor utoljára jártam egy McDönci-be? 8) :hehe:
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

pepo05

• Pókfej
  • Felicia Hardy Lover
« Válasz #61 Dátum: 2007. Július 05. - 22:12:41 »
Nem. de ennke változnia kell! :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Punkológus

• Fórum Tag
  • Puma
« Válasz #62 Dátum: 2007. Július 05. - 22:22:19 »
Hát... én csak WC-n voltam bent, de a barátnőm rendelt valamit. Miután dolgomat elvégeztem, odaáltam mellé. A pultos meg egy hatalmas vigyorral a képén megkérdezte, hogy "hello! szia! mit adhatok!". Én erre úgy reagáltam, hogy "ha ez egy normális ország lenne, akkor már az összes McDonalds-ot felgyújtották volna". Ezt elégé emelthangon tettem, úgyhogy a helyiségben megfagyott a levegő. Azóta meg beszereztem egy ilyen pólót a miheztartás végett.
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

pepo05

• Pókfej
  • Felicia Hardy Lover
« Válasz #63 Dátum: 2007. Július 06. - 14:37:47 »
Szép volt....
nekem is van egy mekis rossz élményem. Rólam köztudott, hogy nem nagyon szeretem, ha az országomat elárasztják a más bőrszínűek...szóva lazán kajálunk Pesten haverral és meglátok egy 3 fős fekete bandát. Hastalmas fux, kosarasmez, gatyaüllete a földön...hányok ezektől. Valahogy kicsúszott a számon, hogy "Nézd má ezek meg hogy néznek ki"...és valahogy, hirtelen akkor pont csendesebb volt a hely...hát mondanom sme kell, hogy meghallották, nekünk meg gyorsan lépni kellett, mert felnk vették az irányt. :D
« Utoljára szerkesztve: 2007. Július 06. - 21:43:41 írta pepo05 »
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Daredevil

• Fekete Tarantula
  • **
  • Proctector os Hell"s Kitchen
« Válasz #64 Dátum: 2007. Július 06. - 23:38:31 »
Hát a San Andreasban én a getto-war rüheltem de kegyeltlenül.
A félelem nélküli

talgaby

• Pókfej
    • HálóZsák
« Válasz #65 Dátum: 2007. Július 06. - 23:42:25 »
Én is, de ha meg kell tenni, hát meg kell tenni. A gépágyú-lőszer egyébként is jobb helyen van a riválisokban. ;D

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #66 Dátum: 2007. Július 12. - 23:06:01 »

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #67 Dátum: 2007. Július 14. - 19:01:46 »
Megjelentek a legelső morzsák a Silent Hill 5-ről.

A híres pszichológiai horror-sorozat 2008-ban fog debütálni következő generációs konzolokra.
2007. július 11-én a Konami bejelentette, hogy készül a Silent Hill 5 (munkacím) X-Box 360-ra, és PlayStation 3-ra.
A játék a játékost egy árnyas káosszal teli és félelmetes világba csöppenti, olyan atmoszférával és magas szintű grafikával, illetve olyan eredeti történettel, amely új fényt kölcsönöz majd Silent Hill ködborított és elszigetelt világának.
A Silent Hill 5 egy olyan sorozat visszatérését jelenti, mely a legjobb horror-sorozatok egyikévé vált a világon, és amiből számtalan egyéb szórakoztató termék is készült, beleértve egy sikeres, és elismert mozifilmet is.

A játékban Alex Shepherd, egy háborús veterán hazatér a tengerentúli szolgálatból, hogy utánajárjon öccse, Joshua rejtélyes eltűnésének. Utazása során eljut egy kis elszigetelt közösségbe, Shepherd’s Glenbe, majd végül Silent Hill kísértetiesen üres utcáira.

A sorozat sajátosságait, továbbá a hangulat, kaland és sztori vezetés alapjait megtartva, a Silent Hill 5 egy ijesztően új élményt ígér a játékosnak. Amikor szembekerülünk a gonosz olyan perverz kivetüléseivel, melyek Silent Hillben és Shepherd’s Glenben kóborolnak, képesek leszünk nem csak egy fejlett harci rendszert használni, de számos támadó és védekező manővert is alkalmazhatunk a játék számtalan rémálomszerű szörnyei ellen. Továbbá a játék előrehaladtával meg kell oldanunk többféle rejtvényt is, a környezet adta nyomokat felhasználva, hogy rájöjjünk Silent Hill legsötétebb titkaira.

A sorozat kiváló zenei és hanghatásos hagyományait követve, a Silent Hill 5 zenéjét is Akira Yamaoka szerzi.

"A Silent Hill 5 egy nemzetközi, több kultúrát magába foglaló termék, melyet a világ legtehetségesebb készítői alkottak, hogy még magasabbra emeljék a hihetetlen sorozat nívóját" - mondta Brian Christian, a Konami fejlesztési elnöke. "A részletes grafikának és kiváló hangoknak köszönhetően, amelyek kísérteties atmoszférát teremtenek, bizsergető játék elemekkel kombinálva, a Silent Hill 5 igazán összefoglalja mindazt, amit egy új generációs konzolnak nyújtania kell egy igazi játékélményhez."

A Silent Hill 5 tervezett megjelenési dátuma 2008.
Két kép már látható belőle.

talgaby

• Pókfej
    • HálóZsák
« Válasz #68 Dátum: 2007. Július 14. - 19:17:09 »
Kíváncsi vagyok, mit hoznak ki a sztoriból... a harmadik részben már lelepleződött az egész sztori, ami a háttérben húzódik, tehát ezt már nagyon nem ragozhatják...
(Ebben mázlistább a resident Evil, elvégre egy multinacionális cég, ami nagyobb, mint a Microsoft, a General Motors és a general Electric együttesen, annyi biofegyver-kutatást végezhet annyi helyen, amennyit csak akar...)

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #69 Dátum: 2007. Július 15. - 21:59:06 »
Abban a városban még nagyon sok lehetőség van. A második résznek például a világon semmi köze nem volt az első történetéhez, és még jobb is lett nála. Ha azt az elgondolást viszik tovább, király lesz. Különben meg a kettő között megjelenik a Silent Hill: Origin című történet is.

------------------

http://www.123games.dk/game/funny/nexgame/nexgame_eng.shtml

Ha valaki túljut ebben a dupla jégfalon, az értesítsen.  ;D
Könnyítésként: 1, 1, 2, 1, 1, 3, 1, 2, MOST!  :D
Csak kattints a képernyőre a megfelelő időben. Az időzítés a lényege.

pepo05

• Pókfej
  • Felicia Hardy Lover
« Válasz #70 Dátum: 2007. Július 15. - 22:13:50 »
Én túljutottam két falon...a 3-ba megint megakadtam.

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #71 Dátum: 2007. Július 15. - 22:21:30 »
A 12. fal után jön egy dupla vastag, arra gondoltam.  :)

Tovima

• Rakéta Robi
  • *
« Válasz #72 Dátum: 2007. Július 16. - 10:13:05 »
Túljotottam! ;D

De ha van utánna még valami, akkor a gépem nem jó...
« Utoljára szerkesztve: 2007. Július 16. - 10:14:54 írta Tovima »
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #73 Dátum: 2007. Július 16. - 15:15:49 »
Mármint a duplafalún? Hogyan? Nekem azt mindig lefejeli, nem üti szét.

Ju

• Pókfej
« Válasz #74 Dátum: 2007. Július 16. - 15:29:48 »
Nincs utána semmi... :( :-\

Tovima

• Rakéta Robi
  • *
« Válasz #75 Dátum: 2007. Július 16. - 15:31:50 »
Mármint a duplafalún? Hogyan? Nekem azt mindig lefejeli, nem üti szét.

Hát ha jókor kattintsz akkor szétfejeli, letépi az öltönyét elrohan, a zene meg szól a végtelenségig...
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #76 Dátum: 2007. Július 16. - 17:06:53 »
A fene, nekem mindig csak belefejelt, aztán kiterült. De akkor nem adom fel.  :D

Daredevil

• Fekete Tarantula
  • **
  • Proctector os Hell"s Kitchen
« Válasz #77 Dátum: 2007. Július 18. - 15:23:30 »
Játszott mát valaki a Fahrenheittel? Nagyon jó kis játék, olyan, mint egy interaktív pszicho-thriller.
A félelem nélküli

Todd

• Pókfej
« Válasz #78 Dátum: 2007. Július 18. - 19:55:27 »
Hát persze, hogy a fenébe ne. Rohadt zsír játék, habár eddig csak kétszer nyomtam le, de még párszor le akarom.

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #79 Dátum: 2007. Július 18. - 20:09:58 »
Annyian dicsérték már, hogy egyszer biztos kipróbálom én is. Mi a játékmenet? Akció, lövöldöző, vagy bújkáló?