Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 655416 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Atimen

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 111
    • Csodálatos Pókember
Re:Videojátékok
« Válasz #620 Dátum: 2008. Szeptember 12. - 15:34:32 »
Hogy lehet az Ultimate spiderman játékban új jelmezt szerezni?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #621 Dátum: 2008. Szeptember 12. - 15:51:06 »
Tudtommal sehogy, csak pár karakter lehet játszhatóvá tenni, de nem ártana elárulnod milyen konzolon/pc játszol vele, mert típusonként változó a cheat.

http://cheats.ign.com/ob2/068/694/694995.html

Beetle-t leverted?

Atimen

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 111
    • Csodálatos Pókember
Re:Videojátékok
« Válasz #622 Dátum: 2008. Szeptember 12. - 15:57:55 »
Aha kösz hogy segítettetek.
MA vittem végig a játékot!

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #623 Dátum: 2008. Szeptember 12. - 16:03:57 »
Írhattad volna a játékos topikba is.  ;)

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Videojátékok
« Válasz #624 Dátum: 2008. Szeptember 12. - 20:03:22 »
Pedig jó kis kosztümök vannak. Fekete pókruha, vmi bogárszerelés :D , PP civilben, PP civilben de kapucniban. Elvileg a pályán lévő kérdőjeleket kell hozzá összegyűjteni de annyi van hogy aki azt mind megtalálja gratulálok neki. Netről szedtem le egy cheatelt mentést ami csak a játék első jelenetét hagyja ki de már minden kosztüm választható. Lehet meg van még a gépen...

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #625 Dátum: 2008. Szeptember 13. - 14:13:07 »
Nekem gond nélkül sikerült, mikor játszottam vele. Annyira azért nincsenek eldugva a kérdőjelek. Vagy ti nem szoktatok csak úgy poénból hálóhintázni a városban, és benézni eldugott helyekre? :headscratch:
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #626 Dátum: 2008. Szeptember 13. - 14:47:40 »
Végigjátszottam a Silent Hill: Originst. Az elején még nem indult túl jól, de aztán bejött a nagybetűs hangulat és király lett. Itt tenném hozzá, hogy életem leghülyébb, legidiótább boss harcán vagyok túl.  ;D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #627 Dátum: 2008. Szeptember 13. - 16:37:41 »
Én már 3.-szorra vittem végig máma, most Ufo endingre, csak kézi fegyvereket hsználva, 2 óránál rövidebb idő alatt, és térkép használata nélkül. Már csak 3 díj hiányzik és kiveséztem a játékot totálra.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Videojátékok
« Válasz #628 Dátum: 2008. Szeptember 13. - 17:55:53 »
Nekem gond nélkül sikerült, mikor játszottam vele. Annyira azért nincsenek eldugva a kérdőjelek. Vagy ti nem szoktatok csak úgy poénból hálóhintázni a városban, és benézni eldugott helyekre? :headscratch:

Annyi időt nem szánnék rá :D Néha elég érdekes helyeken vannak eldugva a cuccok... A nevezetes helyszíneket viszont megkerestem. Dr Strange házát találtam meg vmiért a legnehezebben  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #629 Dátum: 2008. Szeptember 13. - 18:56:19 »
Én már 3.-szorra vittem végig máma, most Ufo endingre, csak kézi fegyvereket hsználva, 2 óránál rövidebb idő alatt, és térkép használata nélkül. Már csak 3 díj hiányzik és kiveséztem a játékot totálra.
Térkép nélkül?? Az szép! Éjjellátó megvan már?

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Videojátékok
« Válasz #630 Dátum: 2008. Szeptember 13. - 19:15:07 »
Vannak, emberek, akiknek kiváló tehetségük van a videojátékokhoz.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #631 Dátum: 2008. Szeptember 14. - 15:44:49 »
Térkép nélkül?? Az szép! Éjjellátó megvan már?
Ja, térkép nélkül, de nem olyan nehéz, mint hinnéd, először mindig felderítettem a terepet, hol hová kell menni, aztán beloadoztam, és csak odarohantam, ahol a továbbúthoz szükséges tárgy van.
Éjjellátó már megvan, elsőre a Collector (talán több, mint 300 tárgy), a talán felderítő asszem, ami a több, mint 25 km útért járó díj, és a Savior lett meg, az pedig a Good endingért.
Másodszorra a Butcher (Bad endig) Stalker (nuku zseblámpa, ezért ját az éjjellátó szemcsi), meg asszem a birkózós (ennek se jut eszembe az angol neve).
Most meg a CodeBreaker (ezt bevallom nem magam fejtettem meg), a Cartographer (ez a térkép nélküli), meg a Sprinter, ez meg a 2 óra alatti időért, ja meg a fegyverkovács, amiért mindenkit kézifegyverrel gyaptam, meg az Ufo-ért jró díj a tesla fegyverrel.
Még hiányzik a Daredevil (erre most biztos sokan felfigyelnek), ami a mentés nélküli vigégvitelért jön be, a mesterlövész, ha mindenkit lőfegyverrel nyírok ki (ez nagy buli lesz a Teslával), meg valami tűzóltós, ha az elején Alessát qrva hamar kimentem.
Most negyedszerre ezekre megyek rá.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Szeptember 14. - 15:53:32 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #632 Dátum: 2008. Szeptember 14. - 22:29:06 »
Ja, térkép nélkül, de nem olyan nehéz, mint hinnéd, először mindig felderítettem a terepet, hol hová kell menni, aztán beloadoztam, és csak odarohantam, ahol a továbbúthoz szükséges tárgy van.
Ja, így mindjárt más.  ;) Én másodszorra csak a Színházban eltöltöttem több, mint másfél órát.  :)
Idézet
Éjjellátó már megvan,

Milyen? Mesélj róla!
Idézet
elsőre a Collector (talán több, mint 300 tárgy), a talán felderítő asszem, ami a több, mint 25 km útért járó díj, és a Savior lett meg, az pedig a Good endingért.
Ugyanezeket kaptam meg én is elsőre.
Idézet
Most meg a CodeBreaker (ezt bevallom nem magam fejtettem meg)
Ez micsoda is?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #633 Dátum: 2008. Szeptember 15. - 08:28:09 »
Az éjjellátó igen hasznos kis szerkezet, főleg ha térkép nélkűl kivánod körbejárni a játékot.

A codebreaker a hagyományos Konamis kód (amúgy fingom sincs, milyen Konami játékokban van még benne, de állítólag szinte mindben  :headscratch:) játék közben bármikori beütéséért járó díj, amiért egy Vincent rucit kapsz ajándékba.
A kód a következő: fel, fel, le, le, <-, ->, <-, ->, X, O.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #634 Dátum: 2008. Szeptember 15. - 19:29:40 »
Miért hasznos, ha nincs térkép? A képről ítélve, alig lehet észrevenni mondjuk az italokat. Ezt is tudod különben le-föl venni?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #635 Dátum: 2008. Szeptember 16. - 13:12:08 »
Hát azért hasznos, mert mondjuk a korház, vagy a szanatórium folyosóin bolyongva legtöbbszőr azért használtam a térképet, hogy tudjam hol van egy ajtó. ;D
Amúgy igazán a tök sötét helyeken mutatkozik meg az ereje, csak sajnos nem találtam olyan képet.
Amúgy ugyanúgy ki be kapcsolgatható, mint mondjuk a rádió.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #636 Dátum: 2008. Szeptember 16. - 15:42:01 »
Na majd egyszer megszerzem én is. :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #638 Dátum: 2008. Szeptember 17. - 12:18:57 »
Teremtőm, ezek valami iszonyatosan néznek ki. Kitana feje olyan, mintha egy ötéves rajzolta volna, csak 3D-ben, Sonya meg 40 éves kora ellenére olyan, mintha egy kifehérített 20 éves überkommandós feka nő volna. De ez a Joker is inkább vmi eszelős szatírnak tűnik, pláne ezzel a beállással... ki a fene a grafikai felelős, és hol van az Armageddon és a Shaolin Monks remekül renderelt gárdája?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Videojátékok
« Válasz #639 Dátum: 2008. Szeptember 17. - 17:25:31 »
Az MK-s grafikáktól én sem vagyok elájulva, de a DC karakterek nagyon szépen néznek ki.
Scorpion és Shang-Tsung is tetszik.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"