Üdvözlünk,
Vendég
. Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Főoldal
Súgó
Keresés
Naptár
Bejelentkezés
Regisztráció
Vissza a pokember.hu-ra
Kingpin kiadó
»
SpiderTom fórum
»
Egyéb
»
Teszt-topik
« előző
következő »
Nyomtatás
Oldalak:
1
...
118
119
[
120
]
121
122
...
223
Le
Szerző
Téma: Teszt-topik (Megtekintve 527368 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
zozi56
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 7415
Őrszem
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2380 Dátum:
2008. december 24. - 13:09:01 »
Erre emlékszem, fészket.
Naplózva
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?
Silver
Zöld Manó
Hozzászólások: 3338
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2381 Dátum:
2008. december 24. - 13:59:28 »
Így van
Your turn...
Naplózva
zozi56
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 7415
Őrszem
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2382 Dátum:
2008. december 24. - 14:01:44 »
Hol tűnik fel először Stan Lee az első Pókember-filmben és mit csinál épp?
Naplózva
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2383 Dátum:
2008. december 24. - 14:05:29 »
Az Egy Világ Fesztiválon, és éppen rémüldözik.
Naplózva
zozi56
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 7415
Őrszem
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2384 Dátum:
2008. december 24. - 14:08:30 »
Biztos, hogy csak rémüldözik?
Naplózva
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2385 Dátum:
2008. december 24. - 14:13:17 »
Nono, az már a második feltűnésénél van amikor odébb szuszakol egy kislányt.
Naplózva
zozi56
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 7415
Őrszem
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2386 Dátum:
2008. december 24. - 14:16:00 »
Csak teszteltelek.
Te jössz.
Naplózva
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2387 Dátum:
2008. december 24. - 14:19:38 »
Maradjunk a témánál: az első X-Men filmben hol látható Stan Lee?
Naplózva
Psycho
Fórum Tag Top
Zöld Manó
Hozzászólások: 3184
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2388 Dátum:
2008. december 24. - 14:20:47 »
Sehol.
( én legalábbis nem vettem észre)
Naplózva
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2389 Dátum:
2008. december 24. - 14:26:05 »
ÓÓÓriási tévedés. Próbálkozz újra.
Naplózva
Mike
Zöld Manó
Hozzászólások: 3463
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2390 Dátum:
2008. december 24. - 14:27:31 »
A tengerparton, mikor Kelly kijön a vízből.
Naplózva
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2391 Dátum:
2008. december 24. - 14:32:51 »
Talált sülyedt. Ott feszít piros gatyóban a bámészkodók között, de hogy ne higgyétek, hogy csak képzelődünk, íme (00:11-től):
Naplózva
Mike
Zöld Manó
Hozzászólások: 3463
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2392 Dátum:
2008. december 24. - 14:49:46 »
Jó, még egy filmes kérdés: Kivel keverik össze Stan Lee-t a Vasemberben?
Naplózva
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2393 Dátum:
2008. december 24. - 14:54:05 »
Hugh Heffner. Legalábbis remélem, hogy így kell írni.
Naplózva
Psycho
Fórum Tag Top
Zöld Manó
Hozzászólások: 3184
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2394 Dátum:
2008. december 24. - 15:27:40 »
Idézetet írta: Ben Reilly - 2008. december 24. - 14:26:05
ÓÓÓriási tévedés. Próbálkozz újra.
Ezt benéztem. Életemben nem gondoltam volna, hogy az X-Men első részében is szerepelt.
A többiről tudtam, de ez... meglepett.
Naplózva
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2395 Dátum:
2008. december 24. - 15:35:04 »
Ez is olyan rejtett cameo mint a Megtorló szerepeltetése a Pókember 2.-ben. Meg igazából nem is reklámozták ezt a cameo-t annyira.
Naplózva
Mike
Zöld Manó
Hozzászólások: 3463
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2396 Dátum:
2008. december 24. - 15:41:38 »
Sepi, te jössz.
Naplózva
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2397 Dátum:
2008. december 24. - 16:21:14 »
Ben lelőtte az összes Cameo-t amit kérdezhetnék a filmekből. Pedig pont a Megtorlósat akartam kérdezni, miután láttam, hogy az F4-es Stan cameo is benne van a kis klippben. Így melyik magyar képregény hányadik számában tünt fel először Mr Hyde?
Naplózva
Psycho
Fórum Tag Top
Zöld Manó
Hozzászólások: 3184
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2398 Dátum:
2008. december 24. - 17:20:27 »
Talán a Marvel Extra 2. száma volt az.
Naplózva
Sepi
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
«
Válasz #2399 Dátum:
2008. december 24. - 17:24:52 »
Nem.
Naplózva
Nyomtatás
Oldalak:
1
...
118
119
[
120
]
121
122
...
223
Fel
« előző
következő »
Kingpin kiadó
»
SpiderTom fórum
»
Egyéb
»
Teszt-topik