Szerző Téma: Képregényes események  (Megtekintve 736382 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Képregényes események
« Válasz #40 Dátum: 2007. Október 14. - 19:11:14 »
Voltam a börzén, nagyon jó volt! :D Sajnos csak a második felére értem ki, pedig hallottam, hogy volt spidertomos fotózkodás, meg azt is hogy kiderült: talgaby tényleg egy valós létező személy! ;D De kb. 3-órán át így is ott voltam, igaz, az első 10 percben kiköltekeztem magam. :D Megvettem a Bosszú Angyalai kötetet (gyönyörű szép lett), a Vertigo 4-et, a Hihetetlen Pókit, az Újvilág X-Ment, és a Vladi által kiadott Rozsomák kötetet. Amúgy nagyon nagy volt a választék, sokan és sokmindent árultak. Szóval nagyon jó volt, tényleg csak azt sajnálom, hogy a spidertomos találkozóról lemaradtam. Ezúttal is köszönet Kaine-nek a szervezésért! :taps:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Képregényes események
« Válasz #41 Dátum: 2007. Október 14. - 19:54:13 »
Király volt a börze!  :D :D :D Voltunk 600-an a kiadókon kívül, a Bosszú Angyalai nagyon jól fogyott, várakozáson felül, és még a Vertigo 4-ből is többet adtam el, mint eddig bármikor.  :D
A fotót várjuk!  :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Képregényes események
« Válasz #42 Dátum: 2007. Október 14. - 20:02:36 »
Én most ott voltam kezdéstől, kb. úgy 13-ig, tényleg nagyon zsír börze volt, de én kb, az első 10 percben leűrítettem a pénztárcámat. Bosszú Angyalaihoz, csak gratulálni tudok, és végre sikerült megszereznem a Tormentet is (tudom Kainenek nagy csalódás volt, de én imádom), meg persze pótoltam Csodálatos Pókember (még a régi) beli lemaradásaimat, meg pár Spawnot is beújítottam. A Fumax féle Rozsi még elmaradt, meg az új Dampyr is, de ezeket még mindenképpen pótolni fogom, ja és persze alig várom az új Kingpin féle könyveket is.
De az, hogy sokakkal találkoztam a fórumról, az nagy élmény volt, Talgaby, Sepi, Ben Reilly, és Kaine-re biztosan emlékszem, (ha valakit kifelejtettem, az csak a pocsék memóriám műve), és az, hogy veletek egy képen szerepelhetek, az már szó szerint megtiszteltetés nekem.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 14. - 20:35:34 írta Todd »

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re:Képregényes események
« Válasz #43 Dátum: 2007. Október 14. - 20:03:29 »
Fájdítsátok még a lelkem!Hát van nektek szívetek? ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Képregényes események
« Válasz #44 Dátum: 2007. Október 14. - 21:05:46 »
Kajak láttátok talgabyt?  :o Hihetetlen! :D
Majd a képet tényleg várjuk! Remélem gaby is rajta van :oh:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Képregényes események
« Válasz #45 Dátum: 2007. Október 14. - 22:19:56 »
Jó volt a börze, köszönet érte!
Hehhh, milyen szép rím, nem is firtatom tovább... :spidey:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Képregényes események
« Válasz #46 Dátum: 2007. Október 14. - 23:35:51 »
Igen, kinn voltam, bár javarészt csak a 'Tomosoknak mutatkoztam be, az idő döntő részét a HZs-sekkel töltöttem (és megismerkedtem már Mann-nal is :D). És igen, a közös fotón rajta vagyok, bár nem tudom, ez mennyire jó hír... :lol:
Részemről beruháztam a BA-ra, megfosztottam kaine-t ritka kegyetlen áron árult SMLMJ-jeitől (amitől szerintem még most se néz komplettnek ;D) és sikeresen elköltöttem spórolt pénzem háromnegyedét Carey-s X-Men v2-kre.
AZtán amjd kiderül, végül megérte-e ledönteni itt magamról a kialakult városi legendákat...

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Képregényes események
« Válasz #47 Dátum: 2007. Október 15. - 00:41:05 »
Én is várom a fotót! :D

Idézetet írta: talgaby
AZtán amjd kiderül, végül megérte-e ledönteni itt magamról a kialakult városi legendákat...
Legalább tudjuk, hogy nem valamiféle titokzatos földönkívüli mesterséges intelligencia rejtőzik a neved mögött. :hehe: Bár, attól, hogy a fotón rajta vagy, még lehetsz terminátor... vagy alakváltó. :lol:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #48 Dátum: 2007. Október 15. - 07:31:02 »
Tessék itt van a kép: Spidertom Group
Lehet találgatni, hogy ki kicsoda. ;D

Bár, attól, hogy a fotón rajta vagy, még lehetsz terminátor... vagy alakváltó. :lol:
Vagy skrull. ;D De amúgy tényleg jó volt találkozni azokkal akikkel nap mint nap beszélgetünk a fórumon. Főleg szinte mindenkivel találkoztam a HZs tagok közül, plussz én is megismerkedtem Mann-al, meg a Chronopolis pár tagjával.
Én képregényekből az új magyar kiadásokon kívül beszereztem egy-két régebbről hiányzó számot is, meg néhány amerikai Pókemberre és Hulkra tettem rá a kezem. :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Képregényes események
« Válasz #49 Dátum: 2007. Október 15. - 12:48:09 »
Idézet
Legalább tudjuk, hogy nem valamiféle titokzatos földönkívüli mesterséges intelligencia rejtőzik a neved mögött.
S ímé, bebizonyosodott ez is. ;D
Hát mégjobban sajnálom, hogy megint nem voltam. :(
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregényes események
« Válasz #50 Dátum: 2007. Október 15. - 15:22:36 »
Nekem minden szempontból szuper volt a börze. Vettem 84 db Avengers képregényt a vol 1. és vol 3.-ból vegyesen, és találkoztam Todd-al és Sepi-vel a csapatból, akiknek ezúton is üzenem hogy mind a ketten kiváló fickók. Az osztrák srác pultjánál ledózeroltam egy 10 éves srácot aki 15 percig képtelen volt dönteni egy Ultimate Team Up és egy hologrammos borítójú Sensational Spider-Man #0 között, de azóta már gyógyítják. Megszereztem mindent amit akartam (beleértve Kaine Káoszát) és még így is maradt pénzem. Alig várom a következőt.  ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #51 Dátum: 2007. Október 15. - 15:46:25 »
Az osztrák srác pultjánál ledózeroltam egy 10 éves srácot aki 15 percig képtelen volt dönteni egy Ultimate Team Up és egy hologrammos borítójú Sensational Spider-Man #0 között, de azóta már gyógyítják.
:lol: Pedig annyira nem is láttam volna, hogy odaugrottál volna egy standhoz. Amíg együtt mászkáltunk mindenhol kivártad a sorodat. :D
De én is örülök, hogy sikerült veled összefutnom, mert tényleg nagyon jól el tudtunk beszélgetni, de ez mindenkire igaz akikkel sikerült találkoznom. Többek között már ezért is nagyon várom a következő börzét. Kaine, decemberre is szervezz le egyet!! :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregényes események
« Válasz #52 Dátum: 2007. Október 15. - 16:32:56 »
A dózeros történetre még a börze nyitása után nem sokkal került sor. Nálam idegesebb csak a gyerek anyja volt, aki úgy hülyeségnek tartotta a kölyök nyálcsorgatását ahogy volt, de mivel a srác a boldogságom és egy limitált kiadású Avengers történet útjában állt (amire vetélytársam is akadt), nem volt más választásom, mint bevetni a különleges képességemet, és "finoman" odébbtessékelni őt, amíg döntésre nem jut.  ;D

molzo

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 127
    • CHRONOPOLIS
Re:Képregényes események
« Válasz #53 Dátum: 2007. Október 15. - 18:21:37 »
Én is jól éreztem magam, találkoztam egy rakás emberrel. És még a fotóra is felkerültem. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Képregényes események
« Válasz #54 Dátum: 2007. Október 15. - 20:27:55 »
Többek között már ezért is nagyon várom a következő börzét. Kaine, decemberre is szervezz le egyet!! :D
Régebben még csaináltunk olyanokat, hogy összejöttünk 10-15-en ugyanott, kibéreltünk egy tantermet, és videóztunk.  :D Aztán dumáltunk. Csak aztán ez elmaradozott. Még az elejefelé volt. De azóta már vannak más comics események is, decemberben megint összefuthatunk a Hungaron.  :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #55 Dátum: 2007. Október 15. - 20:39:21 »
decemberben megint összefuthatunk a Hungaron.  :D
Decemberben lesz a Hungaro?? :ohmy: Azt hittem, hogy az jövő hónapban lesz.
De ez a videozós összejövetel jó lehetett. :D
Meg amit kérdezni szerettem volna tőled a börzén is csak elfelejtettem, hogy te honnan szerzed be azokat a jó Marvel-es polókat?

És ha esetleg valaki nem járt volna a vendégfórumon és az oldalamon, annak most mondom, hogy felkerültek a börzés képek az oldalamra. Egyik-másik képen lehet látni, hogy Kaine keze alatt hogy pörgött a munka. Csak úgy kapkodták a BA könyvet. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Képregényes események
« Válasz #56 Dátum: 2007. Október 15. - 21:55:20 »
Decemberben lesz a Hungaro?? :ohmy: Azt hittem, hogy az jövő hónapban lesz.
December 2.
Idézet
te honnan szerzed be azokat a jó Marvel-es polókat?
A Pókosat Bécsben vettem Thomas kinti börzéjén, ezt a mostanit még tavasszal vettem a Trillian boltban Grifternél. Úgy terveztem, hogy a tavaszi börzére veszem fel, mert úgy volt, hogy addigra megjelenik a BA. De nagyot csúszott, így mostanra tettem át.  :D
A képeket köszi, már rajta vagyok!  :D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Képregényes események
« Válasz #57 Dátum: 2007. Október 16. - 15:04:55 »
A STomos taliról én is lemaradtam. :( Ehhez zais hozzájött, hogy iszonyat mennyiségű ember votl a folyosón és inkább nem próbáltam meg átugrálni felettük. :-\
A csoportképhez magyarázatot is kaphatunk? :D
Idézet
December 2.
Oké, a nyelvvizsgám után odaérek :)

Nagyon jól éreztem magam ezen a börzén is, bár nem sokat vásároltam. :) Beszereztem kaine Vertigóját és az Usagi Youjinbo-t.
Köszi a szervezést, kaine! :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #58 Dátum: 2007. Október 16. - 15:24:38 »
A csoportképhez magyarázatot is kaphatunk? :D
Igen, a börzén készült. ;D
Túl egyszerű volna elmondani, hogy kik vannak rajta, így egy kicsit játszunk, ki kell találni, hogy ki kicsoda. :D Maximum ha nagyon elakadtok, akkor kaptok egy kis segítséget.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Képregényes események
« Válasz #59 Dátum: 2007. Október 16. - 15:31:39 »
Oké. :D

kaine-t felismertem. ;D Sepi, neked látszik az avatarod, szóval megvagy. :D A többiek közül az egyik talgaby, a másik molzo, itt akadtam el. 8)