Szerző Téma: Fantasztikus Négyes  (Megtekintve 130548 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #200 Dátum: 2009. Március 09. - 23:48:52 »
Biztos bejönnek a fekete-fehér nők.  ;D
:lol: Bár így belegondolva... Halle Berry fekete, Angelina Jolie fehér... Igazad lehet! ;D


Nekem nem tetszettek az F4 filmek, valszeg mert mást vártam tőlük. De a humor az nagyon jó volt bennük, elismerem. :D

Alapjában véve, a legtöbb képregényfilm nekem tetszett valamennyire. Mindegyikben találtam valamit, ami miatt jó volt legalább bizonyos részlete(i).
De azért nyugtass meg, hogy a Macskanő még neked sem tetszett! ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #201 Dátum: 2009. Március 09. - 23:57:15 »
:lol: Bár így belegondolva... Halle Berry fekete, Angelina Jolie fehér... Igazad lehet! ;D
Hehe.  ;D
Idézet
De azért nyugtass meg, hogy a Macskanő még neked sem tetszett! ;D
Valóban nem, ott csak Halle Berry tetszett, amíg még hosszú haja volt az elején.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #202 Dátum: 2009. Március 10. - 08:39:00 »
A Macskanő nem is volt képregényfilm. Így ha ezt vesszük, akkor egész jó film volt az is.  :D

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #203 Dátum: 2009. Március 10. - 09:06:54 »
Az F4 filmek nekem is tetszettek. Az elsőbe olyan poénok voltak, hogy némelyiken szét röhögtem magam, már majdnem egy vígjáték volt, csak aztán a végére nagyon komolyra vették. A második rész meg nagyon ütött látványra, abból a legjobb poén amikor Stan Lee-t nem engedik be az esküvőre, az felejthetetlen. :)
A lényt meg nem biztos hogy jő ötlet lenne csak cgi-vel ábrázolni, mert az "emberiségéből" nagyon sokat elvesztene, szerintem.
This is a joke. A real practical Joke.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #204 Dátum: 2009. Március 10. - 11:16:09 »
Reboot már is? Na ne... Pedig nekem is tetszettek azok... :(

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #205 Dátum: 2009. Március 10. - 13:24:18 »
Hát, nem volt rossz egyik f4 film sem, de a Fáklya, meg a Lény között poénokon kívül nem voltam vele egyáltalán elégedett.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #206 Dátum: 2009. Március 10. - 17:04:26 »
Nekem is tetszett mindkét F4 film, épp a minap gondolkoztam rajta, hogy vajon lesz-e folytatása.
Ehelyett megtudom, hogy reboot lesz. :drying: Remélem hamar meggondolják magukat! :-\

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #207 Dátum: 2009. Március 10. - 17:31:42 »
Nem. Ma vált hivatalossá a reboot, és a totalfilm.com oldalon megjelent egy szösszenet is:

A Marvel úgy döntött néhány éve, hogy nem adja el képregényeinek megfilmesítési jogát, inkább saját berkein belül valósítják meg a hősök vászonra vitelét, sőt az eddig értékesített jogokat is visszavásárolná. A Fox azonban ragaszkodik ahhoz, amit megvett és egyáltalán nem akar megválni tőle. A stúdió birtokolja többek között a Fenegyerek, Elektra, X-Men és a Fantasztikus négyes jogait és a mutánsok kivételével nem is nagyon halad semerre a többi projekt, ez pedig hátráltatja az Ezüst Utazó film létrejöttét is.  Régebben hallani lehetett, hogy a vak igazságosztó, a bérgyilkosnő és a szuper kvartett kalandjait újraindítaná a Fox, mivel nem volt megelégedve a filmek minőségével és bevételével.  Jelenleg úgy néz ki a helyzet, hogy a Fantasztikus négyest veszik előre és újrakezdik a legelejétől, új szereplőkkel, rendezővel. Az elképzelések szerint nem "rágógumi ízű" filmet képzelnek, olyasmi lebeg a fejesek szeme előtt, mint amilyen a Vasember is volt.

Az első F4 világszerte 330 millió dollárt hozott, a második már csak 290-et, elég sok kritika érte a készítőket. A Fenegyereknél ugyanez a helyzet, készül a reboot.

A totalfilm összeállított egy listát, hogy szerintük kik is lehetnének a szereplők.
http://www.totalfilm.com/features/8-cool-casting-choices-for-fantastic-four
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 10. - 17:33:45 írta Ben Reilly »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #208 Dátum: 2009. Március 10. - 17:37:04 »
Hát ez hülyeség. Mégis mit vártak, hány milliárdot akartak bekaszírozni a filmből?

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #209 Dátum: 2009. Március 10. - 17:48:40 »
Ron Pearlmen mint Thing. :) Hmm, nem is rossz ötlet.  :D
This is a joke. A real practical Joke.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #210 Dátum: 2009. Március 10. - 17:53:11 »
A végén ezzel is azt érik el, mint a Hulkkal, a másodikkal se váltották meg a világot... most már van két kevésbé sikeres hulk mozijuk...
És most egy olyan F4-től várnak majd nagy áttörést, amiben nincs Jessica Alba? He, persze... :hehe:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #211 Dátum: 2009. Március 10. - 18:29:25 »
Ron Pearlmen mint Thing. :) Hmm, nem is rossz ötlet.  :D

Hisz ő Hollywood szörnyetege.  :D Szegény Ron, pedig nagy színész.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #212 Dátum: 2009. Március 10. - 19:28:38 »
Ha Stifler lesz Fáklya én nem tudom komolyan venni azt a filmet. ;D Ezek hülyék?  :stupid:  Nem hiszem amúgy, hogy a mostaninál jobb Fenegyerek filmet tudna bárki is készíteni. Az egyik legjobb képregényfilm volt, szerintem.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #213 Dátum: 2009. Március 10. - 20:12:29 »
Nekem az a véleményem, hogy ez a sok reboot nem vezet sehova, még az is lehet hogy a bevétel nem több, hanem kevesebb lesz ezeknél. :-\

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #214 Dátum: 2009. Március 10. - 20:15:22 »
Főleg ha megint az eredettel akarják kezdeni. Laikusként engem sem érdekelne ugyanaz a történet egy kicsit másképpen más szereplőkkel.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #215 Dátum: 2009. Március 10. - 20:20:46 »
A lényeg, hogy a Fox és a Sony nem azért készíti el az F4 rebootját, és a Pókember folytatását stb, hogy mi jól szórakozzunk ezeken a filmeken, hanem azért, hogy amíg még nálunk vannak a jogok és nem a Marvelnél, kétségbeesetten igyekeznek még egy kis plussz pénzt kifacsarni ezekből a projectekből új filmek és újabb kapcsolt árúk piacra dobásával. És pontosan azért, mert a Marvel csak meghatározott karakterek jogát adta el, a Sony és a Fox is korlátok között kénytelen dolgozni. Vagyis egy F4 rebootban nem fogunk találkozni a Molekulaemberrel, vagy Thanos-al, mert ezeknek a karaktereknek a jogait nem vette meg a stúdió a Marveltől.
Konklúzió, az új F4 filmben megint csak a jó öreg Fátum doki lesz a genya, vagy az Utazó és Galactus, és/vagy egy Isteni csoda folytán a skrullok, mert őket a videójátékhoz megvették. Nem tudom ez így mennyire volt világos. :headscratch:  

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #216 Dátum: 2009. Március 10. - 20:23:33 »
Hát, ez max akkor sülne el jól, ha (mint már Sepi is mondta) nem lenne az F4 filmben eredettörténet, esetleg 1-2 utalás.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #217 Dátum: 2009. Március 10. - 22:22:58 »
Ezek a színészjelöltek egytől-egyig gázak voltak. Duncan, mint Lény? Nem kaptak elég kritikát Vezérként is miatta? Jessica Biel, mint Sue? Vicc.
Fenegyerek filmet viszont szívesen megnéznék még egyet, ha már folytatni amúgy se akarják...

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #218 Dátum: 2009. Március 11. - 10:30:11 »
Egyik síznészválasztás rosszabb, mint a másik... :stupid: Komolyan, borzalom...

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #219 Dátum: 2009. Március 11. - 12:06:17 »
Nem ezek a színészek alakítják majd az F4 karaktereket. Ezek a jelöltek, csak az internetes magazin cikkírója szerint lennének jó választások a szerepekre. Nehogy vérkomolyan vegyétek, hogy a Komédiás lesz Reed, vagy Michael C. Duncen a Lény.  ;D