Voltam ma a komikonba. Először kinéztem egy F4 premier HC-t. Kisebb is volt, vékony is volt, gondoltam olcsó lehet. Megkérdztem mennyibe kerül. 4000Ft
Vissza is raktam szó nélkül a polcra. valami elfogadhatóbb árat reméltem. Aztán láttam egy zap magazint, amibe elég szép történetek voltak. Azt is megvettem volna, de megnéztem az árát. 2500.

Egy ilyen vékony kiadásért, amibe van kb 6-7 marha rövid történet? hááát.
Aztán felmentem a holdfénybe, mert láttam a kiraktban egy marha jól kinéző fekete pókembert. Megkérdeztem mennyi. Nem szoktam figurákat venni, de az annyira tetszett, hogy valami normális áron megvettem volna...
20000Ft.
Ezek után szó nélkül kimentem a boltból.

De az alexandrában vettem még előtte egy kázmér és hubát, szóval azért nem jöttem haza üres kézzel.

Az 5-et vettem meg, de szerintem nem volt valami nagy szám.