Szerző Téma: TV Műsorok  (Megtekintve 690434 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #100 Dátum: 2007. Július 18. - 17:34:46 »
Ez a DVD megjelenés kezd az agyamra menni...ilyen nevenincs filmek is megvannak már, de pl. egy Hetedik azóta sincs kiadva...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re: TV Műsorok
« Válasz #101 Dátum: 2007. Július 18. - 18:11:13 »
Na igen. Én pl a Sárkány közbelép és a Nagyfőnök c. Bruce Lee filmeket nem látom sehol. Pedig annyiszor adták már tv-ben... :roll:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #102 Dátum: 2007. Július 18. - 19:40:06 »
A Sárkány közbelép kétszer is megjelent már DVD-n. Elsőre egy szimpla verzió, másodikra 2 lemezes, tele extrákkal és kihagyások nélkül.  ;) Az elsőt a börzén adtam el, amikor megvettem a másodikat.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: TV Műsorok
« Válasz #103 Dátum: 2007. Július 19. - 11:07:17 »
Én a Jack és Sarah c. filmre vadászom már idestova 10 éve. A húgom látta anno az HBO-n és az lett a kedvence, de sehol sem lehet kapni. Pedig nagyon jó kis film.

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re: TV Műsorok
« Válasz #104 Dátum: 2007. Július 19. - 11:59:25 »
Hát a múlt heti Hősök fórummegmozgató része után az eheti kissé laposra sikeredett.
Szájler gonosz (Szájler gyerek kérjél bocsánatot, mert nem mutatom meg a kacsámat ott. ;D) Hiro gyáva (bár teleportálni már egyre jobban tud) a többiek meg csak lézengenek ebben a részben.
Viszont az kiderült, hogy Sylar honnan örökölte az elmebajt :hehe:
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: TV Műsorok
« Válasz #105 Dátum: 2007. Július 19. - 13:02:36 »
Én a Veszedelmes viszonyokat keresem már mióta... igaz, hogy 89-es film, de sehol egy dvd megjelenés... még neten sem találtam meg. :(

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re: TV Műsorok
« Válasz #106 Dátum: 2007. Július 19. - 14:29:01 »
Én meg a Jay és Néma Bob filmeket. Nagyon ritkán látok egyet, de annak az ára aranyban mérhető.
A félelem nélküli

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: TV Műsorok
« Válasz #107 Dátum: 2007. Július 19. - 14:34:31 »
Én Jay és Néma Bob filmek közül pont a Shop Show-t nem tudom megszerezni. Igaz feliratosan megjelent már, de szeretném ha lenne rajta szinkron is.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #108 Dátum: 2007. Július 19. - 17:19:57 »
Szinkronosan nem jött ki, az a kakukktojás. A többi nekem megvan, a Jay és Néma Bob kétszer is, mert előbb megjelent feliratosan boltban drágán, majd kiadták újságmellékletként olcsón szinkronnal.  :roll:

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re: TV Műsorok
« Válasz #109 Dátum: 2007. Július 19. - 18:11:44 »
Egy kis hősök: a tegnapi rész után tudjátok min gondolkodtam? Peter ugye átveszi mások képességeit és Sylertől is átvette a telekinézist. Na most akkor a többi képességét miért nem vete át? Elvégre ezt a képességét is úgy szerezte Syler, hogy leütött egy pasit és kiette az agyát. Akkor nem kellett volna az össze többi képességét is átvennie?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: TV Műsorok
« Válasz #110 Dátum: 2007. Július 19. - 18:14:19 »
Lehet, hogy átvette, csak még nem tudott rájönni, hogy hogyan is használja.

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re: TV Műsorok
« Válasz #111 Dátum: 2007. Július 19. - 18:24:42 »
Esetleg csak azután szerezte meg, hogy találkoztak. Bár a wiki szerint (ahol fel vannak sorolva gyilkosságai és képességei) nincs ilyen. Azaz műsoridőn kívül szerezte.
Illetve Telekinézis, Gyorstanulás, és három ismeretlen képesség, amiket Sylar a Peterrel való találkozás előtt szerzett meg (filmben vagy képregényben) Ez alapján Peternek még van 4 képessége amit nem is használt még :D

"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #112 Dátum: 2007. Július 19. - 18:53:33 »
Szerintem  egyszerű: mivel Peter egyszerre csak egy képességet tud felvenni, Sylartől az alaplépességét, a telekinézist vette el...

Amúgy szeintem meg tök jó volt ez a rész most. Egyedül az volt benne hülyeség, hogy Sylar "felülírta" Hiro képességét...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re: TV Műsorok
« Válasz #113 Dátum: 2007. Július 19. - 19:00:50 »
Szerintem  egyszerű: mivel Peter egyszerre csak egy képességet tud felvenni, Sylartől az alaplépességét, a telekinézist vette el...
Szájlernek az alapképessége, hogy ránézésre megérti a dolgok működését. (Hoppá, akkor Peternek 5 olyan képessége van amit még nem használ ;D) A telekinéziis már rabolt képesség.

Egyedül az volt benne hülyeség, hogy Sylar "felülírta" Hiro képességét...
Na ezt én sem értettem. Hacsak nem rezelt be Hiro annyira, hogy kihagyott a koncentráció.
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #114 Dátum: 2007. Július 19. - 19:23:19 »
Idézet
Szájlernek az alapképessége, hogy ránézésre megérti a dolgok működését. (Hoppá, akkor Peternek 5 olyan képessége van amit még nem használ Vigyorog) A telekinéziis már rabolt képesség.
Aznem hiszem, hogy képesség lenne...inkáb az a képessége, hogy ő is elveheti és használhatja őket. Az alapképességet az első megszerzett képeségre írtam...szerintem, ha a képességeit törölnék, az akkor is megmaradna.
Idézet
Na ezt én sem értettem. Hacsak nem rezelt be Hiro annyira, hogy kihagyott a koncentráció.
Lehet, de akkor nem úgy kellett volna megcsinálni, hogy Gabriel oldalra néz...mert így totál úgy tűnik, mintha a megállított idő ellenére mozogna. Folytatnia kellett volna a mozgását, nem egyből elkpni a pengét...meg mé mondja is, hiogy hallotta a szívverését...mintha a megállított időben hallotta volna. Ezt simán megoldhatták volna, hogy Hiro nem tudta megölni, és hogy ne valljon kudarcot, kiképezteti magát...nem kellett volna ez a kavarás.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re: TV Műsorok
« Válasz #115 Dátum: 2007. Július 19. - 19:35:32 »
Igen...hát egész pontosan az a képessége, hogy megérti a dolgok működését, és "meg tudja szerelni" ami nem úgy működik. (Itt a saját agyát "szereli" át úgy hogy képessége legyen.
Ami meg Hirot illeti, az előző részek alapján ez már csak egy nagyon kicsi kis írói hiba. :hehe:

Amit még nem értettem pár része, hogy mikor Petert megölte, hazavitték a holttestét, aztán Claire elindult le a lépcsőn, majd Nathan hazaért (pár óra (?) múlva) majd Claire leért a lépcső aljára -----pár óra alatt?????
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #116 Dátum: 2007. Július 19. - 19:52:21 »
Na ezt most nem értem. :headscratch:
claire nem pár óra alatt lépett le a lépcsőn biztos.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re: TV Műsorok
« Válasz #117 Dátum: 2007. Július 19. - 20:22:38 »
Oké lehet hogy csak tíz perc volt, de az is sok.

Mohinder meghozza Petert, az anyja elküldi, Claire a lépcső közepén, az anya sír...reklám....Nathan hazaér, bőg majd odaér Claire is.
Mire Nathan hazaért már tudta, hogy Peter meghalt, ergó az anyja felhívta. Õ valószínűleg úton volt haza Las Vegasból(Még ha épp taxizott is hazafele, és pont a ház előtt volt, akkor is lassan ér le Claire a lépcsőn, bár már nagyon nem érdekel... :D
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #118 Dátum: 2007. Július 19. - 21:27:57 »
Biztos visszament valamiért. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: TV Műsorok
« Válasz #119 Dátum: 2007. Július 20. - 09:34:57 »
Sylarnek az a képessége, hogy tudja hogyan működnek a dolgok, így tudja "kielemezni" a többiek agyából a képességeiket. Peter nem csak ezt, hanem a rabolt képességeket is átveszi tőle, hiszen a jövőben ő is használ pl TK-t. Szerintem azért nem használta még a többit, mert egyszerűen nem tudott róla, hogy vannak.