Szerző Téma: Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)  (Megtekintve 596834 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3140 Dátum: 2011. Január 09. - 18:30:03 »
Idézet
Ezek a történetek már meg fogják érdemelni.

Én a helyedben ezt azért jól átgondolnám mielőtt leírom  ;D Az Ultimate sztorik is megérdemelték volna a normális papírt azokban legalább történt is valami nem úgy mint a mai 616-os pókban...

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3141 Dátum: 2011. Január 09. - 18:31:36 »
Mostantól amúgy is úgy terveztem hogy az előfizetés mellé mindig veszek még egyet, főleg ha esetleg javul a papír minősége. Ezek a történetek már meg fogják érdemelni.
Az a baj, hogy az ár is emelkedik, így még húzósabb lesz két példányt venni.  :-\

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3142 Dátum: 2011. Január 09. - 18:47:48 »
Mostantól amúgy is úgy terveztem hogy az előfizetés mellé mindig veszek még egyet, főleg ha esetleg javul a papír minősége. Ezek a történetek már meg fogják érdemelni.
Én is vennék még egyet, de az előfizetést is csak becsületből teszem, mert kettőt kapok a Semictől úgyis azért, hogy dolgozom benne (ha meg hirdetésem is van benne, akkor még hármat). :)
Az Ultimate sztorik is megérdemelték volna a normális papírt azokban legalább történt is valami nem úgy mint a mai 616-os pókban...
Kicsit kevered a legújabb történetekkel. A Polgárháborúban történnek dolgok - főleg Pókemberrel.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3143 Dátum: 2011. Január 09. - 18:52:14 »
Nagyon nagy a lelkesedés csak nehogy meggondoljátok magatokat.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3144 Dátum: 2011. Január 09. - 18:52:50 »
Történnek persze nem is azon van a hangsúly hanem hogy mik történnek nyomorult Pókkal? Manapság alig tudnak normális sztorikat írni és ha választani kéne akkor inkább Ultimate-et olvasnék mint oldschool spidey-t.

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3145 Dátum: 2011. Január 09. - 18:58:48 »
Senki nem kényszerít, hogy 616-os pókot olvass. Az ulti pók is megy folyamatosan, ergo van választásod.  :nemtudom:
"Live for nothing or die for something, your call."

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3146 Dátum: 2011. Január 09. - 19:01:27 »
Az ulti pók is megy folyamatosan, ergo van választásod.  :nemtudom:
Hát most már nem nagyon  :roll:

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3147 Dátum: 2011. Január 09. - 19:02:18 »
Igazából arra akartam kilyukadni hogy a 616-os semmivel sem jobb az Ultimate verziónál. És különben is hátra van még a brendnyúdéj  :lol:

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3148 Dátum: 2011. Január 09. - 19:04:36 »
Igazából arra akartam kilyukadni hogy a 616-os semmivel sem jobb az Ultimate verziónál.
Kapásbol mondok neked 2 embert(én&Ben)aki minimum karóba húzna ezért a mondatért :fatestapolo:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3149 Dátum: 2011. Január 09. - 19:06:29 »
Az ulti pók is megy folyamatosan, ergo van választásod.  :nemtudom:
Hát most már nem nagyon  :roll:

De igen. Ha annyira csipázod, akkor lehet rendelni amcsiból. Én is így olvasom az Ult X-Men-t.  ;)
"Live for nothing or die for something, your call."

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3150 Dátum: 2011. Január 09. - 19:09:12 »
Vagyunk itt többen is, nosza álljunk sorba, mint az Airplane-ben, pofozzuk észhez Mr.Sinister-t!  :hehe:
616-osban sokkalta akciódusabb törénetek vannak, nem tökölődik Peter évekig, még kinyög egy mondatot, és sokkalta szerteágazóbb a világa, mint az ultimate verzióé volt!

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3151 Dátum: 2011. Január 09. - 19:14:05 »
Mellesleg a polgárháborús szakasz szerintem a legjobbak között van Pókemberben.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3152 Dátum: 2011. Január 09. - 19:19:14 »
Mr.Sinister-nek viszont abban igaza van, hogy a Brand New Day utáni szoriline nagyon leamortizálta a Pókot, nekem legalábbis azóta valahogy nem a kedvencem már annyira!

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3153 Dátum: 2011. Január 09. - 19:19:26 »
Ezen kár vitázni főleg mert mindenki másképp látja. A 616-os Pókot sokáig szerettem,de nekem aztán jött az Osborn gyerekei történet ami nálam már nem volt nyerő és ezt később még tetézte a BND is! Ezek után pedig nem vagyok hajlandó ezzel a verzióval foglalkozni...
Aki szerint ez eseménydús és izgalmas vagy álomvilágban él vagy túlságosan fanatikus Pókember rajongó  ;) Egykor én is ilyen voltam,de most már csak a régi sztorik érdekelnek az újakra rá sem merek nézni.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3154 Dátum: 2011. Január 09. - 19:30:35 »
most már csak a régi sztorik érdekelnek az újakra rá sem merek nézni.
Várd meg a CW  ;)
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3155 Dátum: 2011. Január 09. - 19:35:57 »
Attól tartok igen csak kiverné nálam a biztosítékot  :hehe: Meg egy ilyen event-nek semmi súlya nincsen mert amilyen gyorsan csak lehet visszacsinálnak mindent...
Így meg mi értelme van az egésznek?

Anathema

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 94
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3156 Dátum: 2011. Január 09. - 20:00:31 »
Idézet
Ezek a történetek már meg fogják érdemelni.

Én a helyedben ezt azért jól átgondolnám mielőtt leírom  ;D Az Ultimate sztorik is megérdemelték volna a normális papírt azokban legalább történt is valami nem úgy mint a mai 616-os pókban...
Akkor úgy fogalmazok hogy a BND-ig biztosan meg fogják érdemelni.
Az Ultimate  sztorikról (mármint Pókember vonalon) nekem elég lesújtó véleményem van sajnos, és elsősorban pont azért mert elég eseménytelenek voltak. Talán 2-3 sztori volt ami tetszett és a rajzok is igazából csak az elején voltak jók, egy idő után szerintem Bagley már nem nagyon erőltette meg magát. Immonen munkája meg a papír minősége miatt nem volt értékelhető nálunk. Bendis igazából az eleje óta egy adott stílusban írta ezt a sorozatot, és ez is vitte sikerre, így hát miért is változtatott volna rajta. Látványos, pózolós divatos képregény volt mindig is az Ultimate Spider-Man, de maradandó történetek szerintem nem igazán születtek. Bár persze ízlések és pofonok. :)

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3157 Dátum: 2011. Január 09. - 20:16:41 »
Ja hát az idei termés még rendben van,de a BND-tól kezdve búcsút mondhattok neki. Az Ultimate-ben tényleg nem voltak olyan bazi nagy sztorik,de annak nem az volt az erőssége hanem hogy bemutassa a fiatal Pókembert  ;) És ahhoz képest azért történt egy s más mint mikor Norman tombolni kezdett Manóként jött Venom ja és a klónok ugye...

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3158 Dátum: 2011. Január 09. - 20:19:47 »
Attól tartok igen csak kiverné nálam a biztosítékot  :hehe: Meg egy ilyen event-nek semmi súlya nincsen mert amilyen gyorsan csak lehet visszacsinálnak mindent...
Így meg mi értelme van az egésznek?
Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy többé nem olvasol képregényeket, mert a nagy része úgysem történik meg a valóságban, így nincs értelme az egésznek. :D
« Utoljára szerkesztve: 2011. Január 09. - 20:21:59 írta benya11 »

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3159 Dátum: 2011. Január 09. - 20:23:10 »
Az eléggé durva kijelentés lenne nem gondolod? XD Én azért elvárom hogy egy nagy eseménynek maradjanak nyomai mert máskülönben semmit sem ér a a nagy hajcihő körülötte!
Már várom hogy az Ultimátum halottait mikor fogják visszahozni  ;D