Amennyire én tudom gipszből (nem a mi általunk ismert porhanyós sz*rból, hanem attól kicsit jobb minőségűtől), faragják ki az eredeti verziókat, előre legyártott csuklópontok felhasználásával (McFarlane figurák esetében ilyen nyilván elég kevés van), majd ezek alapján készülnek az öntvények.
Én egyébként most a Neca figuráit csípem a legjobban. Már majdnem McFarlane toys szinvonal, és a player Select sorozattal azonnal belopták magukat a szívembe (Hát még ha végre befejeznék a Devil May cry figurákat, akkor más isteníteném őket).
