Szerző Téma: Peter Parker Pókember  (Megtekintve 673758 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #260 Dátum: 2012. április 11. - 13:44:24 »
Nem mondom, hogy soha, de most a Marvel+ sorozat bőven viszi azt a vonalat, amit könyvben tudnék kiadni belőle.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #261 Dátum: 2012. április 11. - 14:24:11 »
Ok, én csak apránként gyűjtöm az infókat, mert már most az év végi Kingpin lapértékelőre gyúrok! Bár az is lehet, hogy türelmetlen leszek, és fél év lesz belőle :)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #262 Dátum: 2012. április 11. - 17:15:12 »
ÁÁá, én már nem merek álmodozni, ebben az országban
Miért, mi van ebben az országban? :o
Én mostanában ha a polcomra nézek, vagy keresem Kaine füzeteit az újságárusoknál, mindig elönt az öröm, hogy legalább ezért biztos megéri "magyarnak lenni", hogy van néhány ember, aki ennyire szívén visel bizonyos dolgokat. Nem sok ez, amit kapunk, viszont annál jobb érzés megbecsülni. Nem tudom elképzelni, hogy egy amcsi srác annyira tud örülni az épp megjelenő Amazingnak, mint mondjuk mi.

És akkor hozzá kell tenni, hogy szerencsére nincsen már vasfüggöny, ha valami miatt nagyon sajog a szívem, akkor meg tudom rendelni.

Más: azt hiszem mindent felsoroltál, ami anno a levrovatban előjött, kivéve egyetlen egy történetet... :D Amit nem olvastam, de hogy még a MC-nél is vállalhatatlanabbnak tartod, az már tényleg erős! :)

Egyébként jól emlékszem, hogy eddig egy marvel kötet sem okozott csalódást? (csak a Vertigok és a Vampirella). Mennyire igaz ez a két "külön kiadványra", a Marvel Extrára és a Vadász lelkére?

Lee-Romita, na az nincs pl. és rohadtul zavar, hogy ami az Új Marvel Extrában lement sztori, az alapáján ítélik meg ezt a korszakot! Szeretem Pókember történeteit, és ami megjelenik klasszikus meg fogom venni, szó se róla, de elmondhatatlanul örülnék, ha a Lee-Romita időszak kaphatna, egy ütős kis kötetet!

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #263 Dátum: 2012. április 11. - 21:04:50 »
Lee-Romita, na az nincs pl. és rohadtul zavar, hogy ami az Új Marvel Extrában lement sztori, az alapáján ítélik meg ezt a korszakot!
Csak halkan jegyzem meg, hogy az adott korszak egyik legjobb része volt a megjelent Amazing 47, legalábbis legjellegzetesebb, amire a legtöbbet utaltak vissza. Nekem például nagy kedvencem. Pont azért, mert időtálló, mert Mary Jane benne még nem drámakirálynő, mint a házasság után nem sokkal, mert Harry még Peter barátja volt, és így tovább.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #264 Dátum: 2012. április 11. - 21:14:58 »
Egyetértek. Abban az egy füzetben gyakorlatilag benne van a Lee-Romita éra nagyja. Vannak jobbak, de kifejezőbb nem nagyon.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #265 Dátum: 2012. április 17. - 14:08:03 »
Nyertek a 80-as évek, a továbbiakért kérek mindenkit, látogasson el a Kingpin Facebook oldalára.
Ha nem vagytok bejelentkezve oda, azt jelezzétek itt. Köszönöm.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #266 Dátum: 2012. április 17. - 14:17:34 »
Nem lenne egyszerűbb megoldani, hogy a főoldali hírek automatikusan menjenek a pofakiadványra ???

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #267 Dátum: 2012. április 17. - 15:09:45 »
Elolvastam az FB-t, de nincs oda user-em, így itt jelzem a 2 db előfizetésemet megvalósulás esetén (bármi is legyen ;))
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #268 Dátum: 2012. április 17. - 15:19:31 »
tg: sajnos a főoldalon a szavazás nem mérvadó, mert időlimit után újra lehet szavazni - ráadásul névtelenül.  Ugyanez a baj a sima hsz-okkal is. Ha pontos felmérést szeretnék, a FB a legjobb megoldás. Márpedig most ehhez pontosra van szükségem.

mikka: 2 db jegyezve.

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #269 Dátum: 2012. április 17. - 15:20:33 »
Egyet sajnálok csak, hogy előbb lesz Marvel Fan Comics a tervek szerint, mint pl. Y... :(
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #270 Dátum: 2012. április 17. - 18:29:46 »
Nyertek a 80-as évek, a továbbiakért kérek mindenkit, látogasson el a Kingpin Facebook oldalára.
Ha nem vagytok bejelentkezve oda, azt jelezzétek itt. Köszönöm.

Ez az őszi megjelenés?Vagy mit kell jelezni?Nekem nincs facebookom,valaki felvilágosítana?


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Peter P

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 120
    • Hálózsák
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #271 Dátum: 2012. április 17. - 18:44:56 »
Üdv!

Én se vagyok fent az FB-n. Így én is szeretnék valami infót...  :brow:

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #272 Dátum: 2012. április 17. - 19:11:19 »
Én bemásolom .

Kingpin kiadó Úgy tűnik, a klasszikus Pókember szavazósdin a 80-as évek nyertek. Ez behatárolja a lehetőségeket, hogy milyen történetek jöhetnek szóba.
Alapból az Inferno a 80-as évek vége, a Kozmikus Kalandok a 90-es eleje, de van a Spectacular címen is Pókember és Fekete Macska a kezdeti ismeretségből, illetve egy Bandaháború is.
A lényeg, hogy a Marvel nem enged össze-vissza válogatást (ahogy eredetileg szerettem volna egy éve), csak sorban, egy bizonyos időszakot. Vagyis kilőve, hogy sorban minden magyarul kimaradt Amazing-történet megjelenjen - ellenben a párhuzamos címekről mehet bármi (amiből van már digitalizált verzió, persze).  Ezek azok a történetek, amelyek párhuzamosan futottak a megjelent Amazing-történetekkel a Web és a Spectacular sorozatokban. Például a Jean DeWolff halála is benne van, vagy a Bűnölő visszatér.
Könyvben nemigen lehetne kiadni őket, de a tavaly emlegetett Fan Comics verzióban még elképzelhető lenne. Ha emlékeztek, 300 példányban megjelenő, 48 oldalas képregényről van szó, 1500 ft körüli áron - akár évente 6 szám is, vagyis kéthavonta. Azaz 9000 ft körüli összegért (egy évben).
Ha összejön hozzá nagyjából 200 előfizető, belevágunk. Kit érdekelne a dolog?

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #273 Dátum: 2012. április 17. - 19:41:19 »
Nekem sincs FB-m, de valószínűleg engem igen. Sajnos viszont ez kérdőjeles, ennyire előre nem tudok tervezni. Mindenesetre érdekelne.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #274 Dátum: 2012. április 17. - 20:13:38 »
Köszi,venom75!

Kaine engem érdekelne a dolog,előfizetnék rá!
Kérlek titeket,ha van valami fejlemény ez ügyben,ossza meg valaki itt a fórumon is!Köszönöm!


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Peter P

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 120
    • Hálózsák
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #275 Dátum: 2012. április 17. - 20:51:19 »
Én is köszönöm az infot!
Engem is felírhatsz előfizetőnek.  :nezze:

sztyopa01

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 28
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #276 Dátum: 2012. április 17. - 21:49:21 »
Nekem is 100% az előfizetés. A Pókember és a Marvel+ is elő van fizetve, ez sem maradhat ki :)

vidcap

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 16
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #277 Dátum: 2012. április 17. - 22:05:41 »
Nekem is 100% az előfizetés. A Pókember és a Marvel+ is elő van fizetve, ez sem maradhat ki :)

Szintén, 1 példány nekem is jöhet.

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #278 Dátum: 2012. április 17. - 22:19:55 »
A Marvel+ és Pókember mellé én is előfizetnék rá, amint erre lehetőség nyílik. Nekem is fel lehet írni egy példányt.  :kingpin:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #279 Dátum: 2012. április 17. - 22:37:51 »
Köszönöm a hozzászólásokat. Annyi kérésem lenne, hogy aki komolyan gondolja, az írjon nekem egy privit a rendes nevét megadva, hogy rendszerezni tudjam, számolni az előfizetőket. Köszke.  :)