Még csak átfutottam, de tényleg rengeteg benne a szöveg. Ez persze nem baj,

csak attól tartottam nem végeztek vele időre, illetve a postai káosz miatt, amit ez a black friday okozott ( állítólag, bár a postán mindig is nagy kupleráj volt, az elosztó jut eszembe belőle a régi CSP 12-ből, ahol eldurrant Greg agya, kb így képzelem el a postát

), de már nem érdekel, hisz itt a cucc.

Ha barbár lennék, már ki is tettem volna a falra a posztert, de így inkább csak nézegetem néhanapján...

Azt láttam, hogy nem mind te fordítottad, de nem félek, eddig is nagyon jók voltak a fordításaik.

THX (1138)

a szép karácsonyi ajándékot! Jeeee......!