Üdvözlünk,
Vendég
. Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Főoldal
Súgó
Keresés
Naptár
Bejelentkezés
Regisztráció
Vissza a pokember.hu-ra
Kingpin kiadó
»
SpiderTom fórum
»
Egyéb
»
Alkotók
« előző
következő »
Nyomtatás
Oldalak:
1
...
37
38
[
39
]
40
41
...
114
Le
Szerző
Téma: Alkotók (Megtekintve 431679 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
VTomi
Pókfej
Hozzászólások: 6418
Re:Alkotók
«
Válasz #760 Dátum:
2012. december 27. - 14:02:40 »
Sztem ez még a realisztikus kategória.
Naplózva
balogh44
Thanos
Hozzászólások: 4826
Re:Alkotók
«
Válasz #761 Dátum:
2012. december 27. - 14:13:00 »
Van pár rajzoló akiket én csak "classic-year one" rajzolóknak nevezek: Ilyen Darwyn Cooke, Steve Rude, David Mazzucchelli, Matt Wagner, Ed Hannigan, Bruce Timm.
«
Utoljára szerkesztve: 2012. december 27. - 14:27:49 írta balogh44
»
Naplózva
balogh44
Thanos
Hozzászólások: 4826
Re:Alkotók
«
Válasz #762 Dátum:
2012. december 29. - 15:32:31 »
Egy újabb olyan rajzoló, akiről eddig még nem is halottam, Brett Booth:
Valamint Philip Tan Superior Spider-man-je:
Naplózva
VTomi
Pókfej
Hozzászólások: 6418
Re:Alkotók
«
Válasz #763 Dátum:
2012. december 29. - 17:07:58 »
Szépek. jó karakteresek a formák. mondjuk a standard szuperhőszsáneren belül, de én ezt szeretem. az első képen a filmes Pókinak is tök jó a fejformája.
Naplózva
balogh44
Thanos
Hozzászólások: 4826
Re:Alkotók
«
Válasz #764 Dátum:
2012. december 29. - 17:13:10 »
Mike Deodato Jr. is ez a kategória, remélem a Kingpin jóvoltából, előbb-utóbb találkozunk még e három úriember munkáival!
Naplózva
VTomi
Pókfej
Hozzászólások: 6418
Re:Alkotók
«
Válasz #765 Dátum:
2012. december 29. - 17:29:52 »
Jó ötlet az utolsó képen a tabi szerű cipő Pókemernek. Kérdés, hogy neki zokni van a lábán, vagy cipő? de akkor hogyan mászik falat? A filmben az a futócipő ezért fura látvány nekem (az első filmben is az első falmászásánál). Én valami ilyesmiben képelem el Pókembert szívesen:
Naplózva
balogh44
Thanos
Hozzászólások: 4826
Re:Alkotók
«
Válasz #766 Dátum:
2012. december 29. - 19:20:05 »
Ez olyan nindzsa szerű!
Naplózva
VTomi
Pókfej
Hozzászólások: 6418
Re:Alkotók
«
Válasz #767 Dátum:
2012. december 29. - 21:58:40 »
Idézetet írta: balogh44 - 2012. december 29. - 19:20:05
Ez olyan nindzsa szerű!
Nem csak szerű. ez az. vagy a Pókemberre mondod? az viszont "szerű".
Naplózva
balogh44
Thanos
Hozzászólások: 4826
Re:Alkotók
«
Válasz #768 Dátum:
2012. december 30. - 00:03:16 »
Pókemberére, na meg nem értem, minek az a nagy lencse, biztos lesz valami funkciója Oki/Póki maszkján!
Naplózva
zozi56
Adminisztrátor
Pókfej
Hozzászólások: 7415
Őrszem
Re:Alkotók
«
Válasz #769 Dátum:
2012. december 30. - 00:28:02 »
Szemlencse? Az egyáltalán nem nagy, sőt, szerintem többen rajzolják nagyobbal, mint legfeljebb ekkorával.
Naplózva
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?
balogh44
Thanos
Hozzászólások: 4826
Re:Alkotók
«
Válasz #770 Dátum:
2012. december 30. - 14:28:27 »
Igen, most ez az új koncepció!
Lényegében nem értem miben fog különbözni tudásban, mint a régi maszkja, talán azért kell mert Okinak romlik a látása!
Naplózva
VTomi
Pókfej
Hozzászólások: 6418
Re:Alkotók
«
Válasz #771 Dátum:
2012. december 30. - 14:30:23 »
Mik azok a karmok?!!!
Naplózva
Fantomex
Vérontó
Hozzászólások: 1723
Re:Alkotók
«
Válasz #772 Dátum:
2012. december 30. - 14:33:25 »
Igen, ezek spéci lencsék lesznek.
Naplózva
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was
literally
made for the work.
VTomi
Pókfej
Hozzászólások: 6418
Re:Alkotók
«
Válasz #773 Dátum:
2012. december 30. - 14:36:24 »
Idézetet írta: Fantomex - 2012. december 30. - 14:33:25
Igen, ezek spéci lencsék lesznek.
Mármint, hogy tud is valamit? vagy csupán jobban ki van dolgozva, mint az eddigi fehér és fekete formák. Plasztikusabb a keret, meg van egy csík az üvegen. Na meg egy éreleműen lencse, míg máshol akár textil is lehetne.
Naplózva
Fantomex
Vérontó
Hozzászólások: 1723
Re:Alkotók
«
Válasz #774 Dátum:
2012. december 30. - 14:52:28 »
Tudnak valamit, de még nem mutatták be rendesen.
Naplózva
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was
literally
made for the work.
Ben Reilly
Pókfej
Hozzászólások: 16535
Re:Alkotók
«
Válasz #775 Dátum:
2013. január 01. - 19:09:03 »
Na gyerekek az idei év első rossz híre be is futott. Peter David stroke-ot kapott, a teljes jobb oldala lebénult és elvesztette a látását.
Naplózva
Fantomex
Vérontó
Hozzászólások: 1723
Re:Alkotók
«
Válasz #776 Dátum:
2013. január 01. - 19:12:12 »
Még tegnap történt, csak nem akartam sokkolni senkit. Az agyát szerencsére nem érte károsodás, poénkodott az ápolókkal. Reméljük a legjobbakat.
Naplózva
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was
literally
made for the work.
VTomi
Pókfej
Hozzászólások: 6418
Re:Alkotók
«
Válasz #777 Dátum:
2013. január 01. - 19:33:54 »
Ő írta, vagy rajzolta a Jean deWolf halálát?
Naplózva
Fantomex
Vérontó
Hozzászólások: 1723
Re:Alkotók
«
Válasz #778 Dátum:
2013. január 01. - 19:42:46 »
'Csak' írta.
Naplózva
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was
literally
made for the work.
VTomi
Pókfej
Hozzászólások: 6418
Re:Alkotók
«
Válasz #779 Dátum:
2013. január 04. - 18:53:03 »
Ezeket böngésztem a ffffound.com-on:
szeretem robotokat
Naplózva
Nyomtatás
Oldalak:
1
...
37
38
[
39
]
40
41
...
114
Fel
« előző
következő »
Kingpin kiadó
»
SpiderTom fórum
»
Egyéb
»
Alkotók