Bocs nem láttam amikor írtad, és mivel ilyen friss vagy a fórumon, időm sem volt megtanulni a korodat.
13 évesen szerintem ez egy jó szárnypróbálgatás, unaloműzés.
Nem teljesen egyértelmű, főleg az eleje, de azért nagyjából kikövetkeztethető a lényeg, még akkor is ha ez egy belsős poénra épülő képregény.
A figurák aranyosak, 1-2 Pádi korai rajzaira emlékeztet.