ettől a digitális színezéstől nem vagyok elájulva.
Szerintem pedig nem rossz. Sőt, jó, hogy nem a tipikus digitális színezés.

Digitális ja, nekem picit Image Comics utánérzésem van tőle. 
Hát McFarlane minden rajzától Image Comis utánérzése van az embernek.

Amúgy milyen jó lehet egy ilyen táblával rajzolni.

Na majd ha gazdag leszek.
Következő képregényemből a Testvérekből már csak 5 oldal hiányzik, hogy kész legyen, így nem kérdéses, hogy készen lesz a börzére. Viszont ha minden jól megy, a börzén meg fog jelenni még egy rövidebb képregényem is, egy antológiában, de erről még nem árulok el semmit!

Hamarosan csöpögtetek pár előzetes oldalt, és egyéb infókat.
http://peterszebeni.deviantart.com/gallery/47142798/Brothers-Testverek