0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Á, a jelleme biztos Merós lesz. Állandóan a Pastramiba akar majd menni.
Nem is tudom, ez nemigen hasonlít Meróra. Ez a panda tök aranyos.
Ne bántsátok Merót, friss házas, meg minden.