Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 729655 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel +
« Válasz #1180 Dátum: 2012. Február 09. - 17:59:51 »
Alig vártam,hogy hazaérjek és megnézzem a postaládát! Számlák,reklámanyagok....és más semmi. :( Újból átnéztem,hátha nem maga a képregény jön borítékban,hanem esetleg egy értesítő. Semmi.    :nemnem:  Görbül a szám. Míg felérek a 3. emeletre,mindenféle gondolatok a fejemben: kilopták volna?--vagy a postást rabolták el a képregényemmel?      Aztán most,hogy olvasom,mások sem kapták meg,megnyugodtam és eszembe jutott,amit gondoltam a hét elején   :omg: : a mi kis Magyar Postánk nem fogja 1 nap alatt kiszállítani a cuccost (szerdai feladás-csütörtöki átvétel Bp-ről Bp-re ). A pénteket mindig szeretem,de most kifejezetten várom már.

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Marvel +
« Válasz #1181 Dátum: 2012. Február 09. - 18:16:13 »
Ha szerdán délután adták fel a "levelet", akkor minimium kell 2 munkanap, hogy az a címzetthez érjen. Ezen még az elsőbbségi sem segít, az finoman szólva is szerintem csak pénzlehúzás, mert semmivel sem ér oda hamarabb, mint az ajánlott küldemény (természetesen elsőbbségi nélkül).
Úgyhogy biztos nem lopták még ki azt a postaládádból.   
« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 09. - 18:19:33 írta D-TOX »

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel +
« Válasz #1182 Dátum: 2012. Február 09. - 19:07:19 »
Ezért nincs para.
Viszont:
Tisztelem azokat, akik képesek megvalósítani az álmaikat, és Tomi te most nagyot nőttől! Gratulálok öregem.  :kingpin:
Ebben teljesen egyet értek én is az előttem szólóval. Azért ehhez nem kis spiritusz,képregényimádat,az hogy: >>belevágok,ha más nem,majd én megcsinálom>> akaraterő és elhivatottság,vállalkozószellem kell! Minden tiszteletem! A Marvel +-t előfizettem,viszont a H.Pókot csak azért nem fizettem elő,mert ismét érezni akarom annak a varázsát,mikor egy "Pókember"-t kérek az újságárustól. Ez egy nagyon régi érzés, és köszönöm,hogy újra átélhetem majd.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Marvel +
« Válasz #1183 Dátum: 2012. Február 09. - 21:33:33 »
vagy a postást rabolták el a képregényemmel?
:lol:

Tudom, hogy itt senki nem szeret semmi negatívat hallani, de azért mégis: szerintem jó nagy blama, hogy az előfizetők semmivel nem kapják kézhez korábban az újságot, mint a újságárusi látogatók 
Szerintem meg inkább örülnöd kellene, hogy újra lehet majd havonta (ráadásul igényes minőségben) Marvel képregényeket kapni az újságosnál - ami a jelen gazdasági és képregényes helyzetben egy Kingpin-méretű kiadótól baromi nagy szó. ;)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Marvel +
« Válasz #1184 Dátum: 2012. Február 09. - 21:45:57 »
Arról nem is beszélve, hogy ez nyilván csak azért van, mert a újság alapból csúszott. A többi számot biztos időben megkapjuk.
 :kingpin:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Marvel +
« Válasz #1185 Dátum: 2012. Február 09. - 21:47:42 »
Khm, azt hittem, Sepi a tiszteletköröket futja, amikor azt írja, hogy jobb minőségű az új kiadvány, mint a Panini-s. Nem értetettem, mire céloz. De: amikor ma megláttam, leesett az állam. Csak szuperlatívuszokban lehet beszélni a nyomdai színvonalról. Így kell kiadni füzetes képregényt! A magam részéről: köszi, Tomi, és 2havi 1000 példány fogyást kívánok az M+ hoz! Gyönyörű a füzet!  :kingpin:
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1186 Dátum: 2012. Február 09. - 21:51:46 »
Köszönöm Ben és Tom.  ;) :)
Ben, nekem ez már a második életemben a Kung-Fu tanítás után. :) De tényleg ez a kettő volt az, ami életemben nagyon akartam. Azóta van még egy, szeretnék jó apa is lenni...  :spidey:
Fairlight: nincs azzal semmi baj, ha valaki negatívot mond, ha azt kulturált formában teszi. Az oltásokat senki sem szereti.  ;)

Mondták a postán is, hogy vihettem volna délelőtt is, mert sokáig tart feldolgozni, de hát délelőtt 5 órán át csomagoltam az előfizetői példányokat. A következő adag már gyorsabb lesz, mert ott már csak 1 boríték - 1 képregény, majd címke rá és kész. Most viszont úgy volt, hogy egy boríték - egy képregény - első 30 emberből egy kikeresése (kiírása) - az ő nevének kikeresése a címkék közül - ajándék képregény + apró ajándék  hozzácsatolása - ugyanazon név számlájának kikeresése és hozzácsatolása - kész. Ezt harmincszor, majd a következő 50-nél ugyanez képregény nélkül, a többieknél pedig csak a keresgélés, illetve a hétfő óta beérkezett előfizetőknek még külön-külön számlaírás is.
Ennél lényegesen egyszerűbb lesz már a legközelebbi Pókember borítékolása is. :)

A magam részéről: köszi, Tomi, és 2havi 1000 példány fogyást kívánok az M+ hoz! Gyönyörű a füzet!
:) Köszönöm! Most, hogy mondjátok, tényleg nem jelent még meg ilyen jó minőségű képregény nálunk. :)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Marvel +
« Válasz #1187 Dátum: 2012. Február 09. - 23:26:37 »
Nekem sincs semmi bajom a negatív kritikákkal, de Fairlight némely hozzászólása számomra inkább tűnik rosszindulatú kötözködésnek, szőrszálhasogatásnak, mintsem értelmes kritikának.

Most, hogy mondjátok, tényleg nem jelent még meg ilyen jó minőségű képregény nálunk. :)
Basszus, most már tényleg nagyon várom a holnapot! :D Remélem, nem maradok le róla. :D

Egyébként én csak azért nem választottam az előfizetést, mert az itteni postásokban nem bízom. Kinézem belőlük, hogy még az atombiztos csomagolás ellenére is úgy begyűrnék a postaládába, hogy ihaj... :-\
Plusz, nálam is nosztalgiafaktor újságosnál keresgélni a képregényt. :)

Azóta van még egy, szeretnék jó apa is lenni...  :spidey:
Tuti az leszel, biztos vagyok benne. :superman:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #1188 Dátum: 2012. Február 09. - 23:37:19 »
Ugyan, ha zavar a hozzászólása, dobd meg néhány vesszővel (,), régi ősellenségei. ;D (Ugye, Fairlight? ;))
Ha a postásban nem bízol, lehet kérni a postán, hogy csak értesítőt kapj. Otthon-otthon most ezt csináltuk, miután a postás sikeresen elérte, hogy egy szabvány postaládába belegyűrte egy 240 oldalas, buborékfóliás könyvet, de úgy, hogy a gerincénél szakadt félbe (soha életemben nem láttam még ilyet). A postásunk jó erőben van, és ez kissé sokba fájna nekem hosszú távon (és sajna azt a küldeménysorozatot kénytelen voltam az ottani címre rendelni).

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Marvel +
« Válasz #1189 Dátum: 2012. Február 09. - 23:50:18 »
miután a postás sikeresen elérte, hogy egy szabvány postaládába belegyűrte egy 240 oldalas, buborékfóliás könyvet, de úgy, hogy a gerincénél szakadt félbe (soha életemben nem láttam még ilyet).
Úristen. :o :surp: Ez alapján az IQ-ja fordított arányban áll az erejével... Mini Hulk? ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Marvel +
« Válasz #1190 Dátum: 2012. Február 10. - 00:01:10 »
Szerencse, hogy az én ládám elég tágas. A város összes előfizetőjének küldeménye elférne benne.  :hehe:

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel +
« Válasz #1191 Dátum: 2012. Február 10. - 07:24:48 »
Én is azt kértem a postán , hogy ne hozzák ki csak szóljanak ha megjött a csomag. Amúgy én minden nagyobb küldeményemmel így teszek.
Ma megyek és érdeklődöm újfent, mondjuk nekem könnyű mert a mellettem lévő utcában , tőlem 50m-re van a posta.
Szerintem ,nincsen semmi blama abban , hogy az első szám kicsit csúszva érkezik meg az előfizetőknek.

gapap

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 21
Re:Marvel +
« Válasz #1192 Dátum: 2012. Február 10. - 07:36:31 »
És igeeeeeeen, itt a kezemben az újság.:) Csak megerősíteni tudom az előttem szólókat, nagyon szép, igényes kiadás lett. Köszönöm!

(ja, és jó újra 15 évesnek lenni)
« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 10. - 10:50:38 írta gapap »

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel +
« Válasz #1193 Dátum: 2012. Február 10. - 08:31:24 »
Ma én is átvettem , nagyon király !!

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Marvel +
« Válasz #1194 Dátum: 2012. Február 10. - 09:09:38 »
Cool nekem is megvan, reggel berobogtam meló előtt az újságoshoz, olyan jó, hogy végre lehet megint menni minden hónapban ;D
Eszméletlen csodaszép lett télleg, percekig csak nézegettem a lapok minőségét, gyönyörű... :o
Nagy köszönet érte Kainek és a Kingpin minden dolgozójának :worship: reméljük nagyon sokáig élvezhetjük még ezeket a kiadványokat.

És egy kis Vásárhelyi jelentés: az egyik újságosnál reggel csak két darab volt, nem tom, hogy annyi jutott, vagy valaki már volt előttem, de az utsó két darabot megvettem, az egyiket a munkatársamnak, így jelentem, hogy az egyik újságos készlete kifújt :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Hoby

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 619
Re:Marvel +
« Válasz #1195 Dátum: 2012. Február 10. - 11:31:29 »
Én is beszereztem! Még jó, hogy időben mentem, a Szekszárdi újságos csak 1 darabot kapott. Egy kicsit beszélgettem is róla az újságos nénivel. ;) Látszott, hogy nem igazán van otthon a témában, de legalább lelkes volt. Most pedig szépen elolvasom. ;D

El is olvastam, iszonyatosan tetszett. ;)
Kivitelezés: csillagos 5-ös, mint minden Kingpin kiadványnál.
Történet: szintén nagyon jó volt, nem akarok sokat írni róla, gondolom sokan vannak, akik még nem olvasták. Mindenesetre örültem, hogy ennyi mindent hozzá tett Tony drámájához.
Köszönet kaine, hogy újra érdemes újságoshoz járni, csak így tovább! :kingpin:
« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 10. - 12:05:07 írta Hoby »
“Hard work pays off, dreams come true. Bad times don’t last, but BAD GUYS do.”

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Marvel +
« Válasz #1196 Dátum: 2012. Február 10. - 12:44:46 »
Mindenkinek megvan már, csak az én postaládám üres? :)
This is a joke. A real practical Joke.

zsolt1014

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 43
Re:Marvel +
« Válasz #1197 Dátum: 2012. Február 10. - 13:19:26 »
Én meg nem is vagyok otthon a mai nap folyamán ,így nem tudom megnézni ,hogy hozta e a postás!
De holnap már otthon leszek remélem ott vigyorog majd a postaládába!

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Marvel +
« Válasz #1198 Dátum: 2012. Február 10. - 13:40:28 »
Engem is otthon vár, de még mire hazaérek addig ötször megőrülök.  :haj:
« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 10. - 13:42:09 írta Fantomex »
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Marvel +
« Válasz #1199 Dátum: 2012. Február 10. - 14:22:00 »
Én is megvettem ma, nagyon szép lett, bár picit lehetne nagyobb is. Mázlim volt, mert az utolsó kirakatba tett példányt csíptem meg. :)
Tejet kérek! Csokisat!