Szerintem nagy melléfogás lett volna a klasszikus Amazonnal kezdeni. (Konkrétan MINDENBŐL melléfogás klasszikussal kezdeni. Amikor egy bizonyos karaktert annyira megkedvelünk, hogy érdekelni kezdenek a régebbi történetei is, akkor lehet a klasszikusokhoz nyúlni. Addig csak riasztóan hatna, hisz már idejétmúlt, sokkal több mindent kell "elfogadni" benne. TÖKÉLETES példa rá a Fenegyerek, hogy milyen bukta lehet abból, ha egyből klasszikussal nyitunk). Byrne Amazonja legjobb esetben is közepes. Szórakoztató, de nem több. Ennél azért többet szeretnék a Marvel+-ba.

Valami kozmikusnak én sem lennék ellene, de a legnehezebb választani. Ezüst Utazó csak régi van, nem jó minőségben, Thanoshoz kéne némi előismeret, mint az első két Infinity, de azok meg túl hosszúak. Nova szóba sem jöhet (bár a PPP-be bekerült egy 7 oldalas belőle 2 év múlva).
Fenegyerek biztosan lesz, Megtorló is. F4-gyel pedig ugyanaz a baj, hogy túl hosszú. Ami meg rövid, az nem annyira jó. GoG is elég valószínűtlen.