Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 732258 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3980 Dátum: 2014. Július 19. - 20:13:30 »
Még nem olvastam, de én is azt hallottam, hogy Whedon után nagyon gyenge lesz.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #3981 Dátum: 2014. Július 19. - 21:24:44 »
Sosem értettem miért kell a többiek után menni.  :nemtudom: Szerintem olvasd el, legalább a Ghost Box-ot!
Nem veszítünk vele semmit, utána felőlem ugrálhatunk az Uncanny-ra! ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #3982 Dátum: 2014. Július 19. - 21:41:05 »
A Ghost Box az egyik kedvencem
Kíváncsi vagyok akkor, hogy el tudnád-e mesélni koherens módon a fórumnak, miről szólt az a történet? És mi köze volt a legelső részének a legutolsóhoz.
Már csak azért is kérdem, mert tudomásom szerint erre a mutatványra senki sem volt még képes.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3983 Dátum: 2014. Július 19. - 21:46:14 »
Sosem értettem miért kell a többiek után menni.
Nos, elsősorban azért, mert nem magamnak adok ki X-Ment...

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #3984 Dátum: 2014. Július 19. - 21:57:04 »
Nem magadnak, de ami neked tetszik azt csak kiadod. ;)
Szóval nem olvastad, ha elolvastad és azt mondod hogy pfuj, akkor oké, megértem.
Talgaby, lényegében Ellis jól hasznosította a karaktereket a sztoriban, pl. (nem akarok lelőni minden poént) de az olyan apró dolgok mint Vihar feltűnése és Emma véleménye minderről, plusz majd Forge.....
A csapattagok egymáshoz való viszonya, adja azt, amitől szeretem ezt a címet, sose bírtam a csak üsd vágd sztorikat, amiken nem lehet sokat gondolkodni.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3985 Dátum: 2014. Július 20. - 21:00:58 »
Nem magadnak, de ami neked tetszik azt csak kiadod. ;)
Ha mindenki más azt mondja, hogy nem kéne? Azért széllel szemben...

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #3986 Dátum: 2014. Július 20. - 21:29:22 »
A Ragadozók elégé felborzolták a kedélyeket a Batman-ben a többségnek, nem tudom azt hányan akarták..... :roll:
De rossz az össze hasonlításom lehet, mert azért egy DC és egy Marvel szerződés között, ahogy mondtad is egy videóban, azért van különbség. :headscratch:
De mindegy, csak arra kérlek, mielőtt lemondasz egy sztoriról, amit még nem olvastál, előbb olvasd el, hogy ki tudjon alakulni benned egy képnek róla. Ha nem tetszik üsse kő, akkor jogos hogy nem fogod kiadni. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3987 Dátum: 2014. Július 20. - 22:21:55 »
A Ragadozók elégé felborzolták a kedélyeket a Batman-ben a többségnek, nem tudom azt hányan akarták..... :roll:
Különböztesd meg kérlek a kettőt: kiadok valamit, és nem tetszik valakiknek / nem tetszik valakiknek és mégis kiadom.  ;)
Idézet
De mindegy, csak arra kérlek, mielőtt lemondasz egy sztoriról, amit még nem olvastál, előbb olvasd el, hogy ki tudjon alakulni benned egy képnek róla. Ha nem tetszik üsse kő, akkor jogos hogy nem fogod kiadni. ;)
Ez jogos, mindenképpen elolvasom, mielőtt véleményt, vagy ítéletet nyilvánítanék.

Bat-mite

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 103
Re:Marvel +
« Válasz #3988 Dátum: 2014. Július 21. - 12:13:56 »
Az Astonishing belekezdett egy egész érdekes Dimenziók közötti történetszálba amit Ellis után Greg Pak kerekített ki (először az Astonishingban később meg az X-treme X-men V2 ben) és az M nap után elég fontos lesz az Uncanny történetszálaiban is. A lényeg köb az hogy van egy a Ghost Box amit Forge talál és lehet vele a dimenziók közt utazni + átalakítani embereketz mutánnsá de egy párhuzamos dimenzió szabályi szerint (emiatt pl nem stimmel hogy hol van az X-gén a kromoszómákon) megpróbálja felhasználni új mutánsok léterhozására de balul sül el...közben az xmen meglátogat néhány párhuzamos univerzumot és egyéb nyalánkságok

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Marvel +
« Válasz #3989 Dátum: 2014. Augusztus 02. - 17:24:31 »
A Ragadozók elégé felborzolták a kedélyeket a Batman-ben a többségnek, nem tudom azt hányan akarták..... :roll:
Habár én nem vettem részt abban a szavazásban, vagy vélemény nyílvánításban, hogy mi legyen a Batman mellett a füzetben, én kifejezetten örülök, hogy a Ragadozók állandó lett, mert nekem hihetetlenül bejött a TPB-s történet.
SD. EJC.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Marvel +
« Válasz #3990 Dátum: 2014. Augusztus 02. - 18:55:35 »
A Ragadozók elégé felborzolták a kedélyeket a Batman-ben a többségnek, nem tudom azt hányan akarták..... :roll:
Habár én nem vettem részt abban a szavazásban, vagy vélemény nyílvánításban, hogy mi legyen a Batman mellett a füzetben, én kifejezetten örülök, hogy a Ragadozók állandó lett, mert nekem hihetetlenül bejött a TPB-s történet.

Ha jól emlékszem arról nem volt szavazás... ;D
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Marvel +
« Válasz #3991 Dátum: 2014. Augusztus 02. - 23:15:47 »
Az teljesen mindegy, a lényeg, hogy nekem bejön.  :lol: Ha volt szavazás, ha nem volt.  :hehe:
SD. EJC.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3992 Dátum: 2014. Augusztus 15. - 20:52:47 »
Főoldal, most!  :spidey:

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Marvel +
« Válasz #3993 Dátum: 2014. Augusztus 15. - 21:03:37 »
Postára, most!  :spidey:

rheinfuss

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 213
Re:Marvel +
« Válasz #3994 Dátum: 2014. Augusztus 15. - 21:08:24 »
Ide vele, most!  :oh: :spidey:

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Marvel +
« Válasz #3995 Dátum: 2014. Augusztus 15. - 21:45:31 »
Nagyon király! Számomra a két legjobban tetsző Fallen Son borító így ki is lesz pipálva, szóval engem ismét csak megvettetek! :D

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel +
« Válasz #3996 Dátum: 2014. Augusztus 16. - 11:38:28 »
Jó ég! Mekkora borító! Egész egyszerűen fantasztikus! Az embert szinte magával ragadja! Mennyi fájdalom, mennyi érzelem! A hős, akire felnézek--elment--, ez köszön vissza a képről. Imádom, számomra ez az év borítója! Köszönöm, hogy ilyen borítóval lesz kiadva!  :bravo:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3997 Dátum: 2014. Augusztus 16. - 11:49:54 »
Egyszer még csinálunk belőle miniposztert. :)

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Marvel +
« Válasz #3998 Dátum: 2014. Augusztus 16. - 12:25:18 »
Jó ég! Mekkora borító! Egész egyszerűen fantasztikus! Az embert szinte magával ragadja! Mennyi fájdalom, mennyi érzelem! A hős, akire felnézek--elment--, ez köszön vissza a képről. Imádom, számomra ez az év borítója! Köszönöm, hogy ilyen borítóval lesz kiadva!  :bravo:

Dettó!
SD. EJC.

Tazi

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 130
Re:Marvel +
« Válasz #3999 Dátum: 2014. Szeptember 01. - 20:10:24 »
Ha visszamenőleg szeretném beszerezni a Marvel+ számokat, akkor melyik számtól érdemes belekezdeni?
Mármint tekintve, hogy a az első három szám már elfogyott, és hogy ne ugorjak bele már futó történet közepébe. Vagy ez elkerülhetetlen?