Szerző Téma: Kingpin Képregények  (Megtekintve 356076 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1600 Dátum: 2019. Szeptember 13. - 14:54:59 »
Csak szólok, hogy 16-án nem jelenik meg semmi. :)
A 17 az tök rendben van a Batmannél, a 18 ML meg technikai probléma volt a Stan Lee csere miatt.
Nem mi akartuk így, de nem gondolnám, hogy kapitális probléma lenne. Egyszerre csak akkor tudnánk kiadni mindent, ha mindegyikkel megvárnánk a legutolsónak a határidejét, de az butaság lenne.

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1601 Dátum: 2019. Szeptember 13. - 15:06:38 »
Szerintem ilyenkor célszerűbb megvenni egyben a hármat.
Kivéve, ha nem tudod kivárni a három napot, bár akkor meg nem értem,
mi zavar, az lenne a logikus, hogy örülsz neki, hogy van olvasni való. :-)

Már ha addig el nem fogy. :)

kaine
Akkor kérlek javítsátok.

+

Basszus de benéztem, az a HC kiadás, nem az újságosoknál kapható, mea culpa. :D
« Utoljára szerkesztve: 2019. Szeptember 13. - 21:13:12 írta Sepi »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1602 Dátum: 2019. Szeptember 13. - 16:41:46 »
Igen, tényleg az.  :)

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1603 Dátum: 2019. Szeptember 14. - 11:35:06 »
Már ha addig el nem fogy. :)

Ez egy gyakori dolog?

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1604 Dátum: 2019. Szeptember 14. - 19:44:45 »
Már ha addig el nem fogy. :)

Ez egy gyakori dolog?

Jobb félni mint megijedni. A Marvel és a DC gyűjtőiből pl. mostanában már csak 1-1 darabot kapnak, nem tudom miért, és legtöbbször az is hibás, megnyomva a gerinc, összekaristolva a borító, stb., szóval azt már nem is nézem ott, hanem inkább a Szukitstól rendelem meg.
A Kingpin kiadványokat is egyesével szoktam átnézni, mind a 3-4 darabot, mert már azok is néha úgy néznek ki, mintha a padlón rúgdosták volna el a pultig... ma pl. az Y 03-ból a legjobban kinézőnek van egy alig észrevehető törés a gerincén, nem vészes, de napfényben látszik, ennél csak rosszabb minőségűek voltak. Pedig annyira nem jellemző ez a hanyagság, de egyre többször fordul elő.
« Utoljára szerkesztve: 2019. Szeptember 14. - 19:49:36 írta elge76 »

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1605 Dátum: 2019. Szeptember 15. - 10:07:29 »
Rendeltem a mycomicscentertől fóliákat. Tegnap a kingpines képregényeim kb. felét át is raktam azokba. Egész jók. A alap kingpin méretűbe néhány vastagabb különszámot leszámítva belefér az összes rendesen, a kötetek, meg a nagyobb különszámok pedig a zárható-leragaszhatóba kerültek, ami nagyon kicsit nagyobb csak,  viszonylag jól beleférnek. Ott meg csak a két nagyobb mega marvel volt, amit sehogy nem lehetett beleszuszakolni. De sokkal jobban megállnak így a polcomon. Az egyetlen baja az alap kingpin méretűnek, hogy nincs visszahajtható teteje, de ezt leszámítva bőven megérte megvenni őket.
This is a joke. A real practical Joke.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1606 Dátum: 2019. Szeptember 15. - 15:57:58 »
A Mega Marvelt szerintem nem is kell fóliába tenni. Én legalábbis a TPB-ket nem teszem abba.

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1607 Dátum: 2019. Szeptember 17. - 09:54:22 »
Rendeltem a mycomicscentertől fóliákat. Tegnap a kingpines képregényeim kb. felét át is raktam azokba. Egész jók. A alap kingpin méretűbe néhány vastagabb különszámot leszámítva belefér az összes rendesen, a kötetek, meg a nagyobb különszámok pedig a zárható-leragaszhatóba kerültek, ami nagyon kicsit nagyobb csak,  viszonylag jól beleférnek. Ott meg csak a két nagyobb mega marvel volt, amit sehogy nem lehetett beleszuszakolni. De sokkal jobban megállnak így a polcomon. Az egyetlen baja az alap kingpin méretűnek, hogy nincs visszahajtható teteje, de ezt leszámítva bőven megérte megvenni őket.

De ugye vettél hozzá kartont is? Ezeknek pont az a lényege, hogy a karton az ami mereven tartja a füzeteket, mert ha karton nélkül rakod őket egymás mellé, akkor a saját súlyánál fogva meg fognak hajolni, görbülni, és nagyon csúnya lesz úgy. Nekem még egy vastagabb keménytáblás képregény borítója is meghajlott, azóta használok könyvtámaszt is. :)
« Utoljára szerkesztve: 2019. Szeptember 17. - 11:31:58 írta elge76 »

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1608 Dátum: 2019. Szeptember 17. - 18:37:08 »
Eddig volt ez probléma a Marvel+oknál, nagyobb fóliába, de most hogy át vannak rakva kingpin méretűbe, egész jól állnak a polcon. Nem vettem amúgy kartont, előre megfontolt szándékkal azért, mert nem fogom az összes képregényemet kartonos fóliában tartani, utólagosan meg azért, mert sokkal rosszabbul fértek volna el a kingpin-sized fóliákban.
This is a joke. A real practical Joke.

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1609 Dátum: 2019. Szeptember 18. - 14:04:10 »
Eddig volt ez probléma a Marvel+oknál, nagyobb fóliába, de most hogy át vannak rakva kingpin méretűbe, egész jól állnak a polcon. Nem vettem amúgy kartont, előre megfontolt szándékkal azért, mert nem fogom az összes képregényemet kartonos fóliában tartani, utólagosan meg azért, mert sokkal rosszabbul fértek volna el a kingpin-sized fóliákban.

Nálam nem Kingpin-size a fólia, így karton nélkül beleférnek a Legendák is meg a Mega-Marvelek is, Kingpin-size fóliával gondban lennék, mert az kicsi lenne utóbbi kettőnek, de az meg nem zavar hogy ez a fólia nagyobb mint egy Kingpin füzet, mert azt meg a karton tartja a helyén. :)
« Utoljára szerkesztve: 2019. Szeptember 18. - 14:06:22 írta elge76 »

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1610 Dátum: 2019. Szeptember 20. - 06:58:46 »
Elolvastam most a napokban A PPP 47-et és a Póknőt is. Amilyen jó a ML borítója, annyira rossz peter parker póké. Leginkább a feliratok nem tetszenek rajta, hogy az van rajta, hogy vér testvérek 2. rész, holott ez a történetfolyam van benne végig az elsőtől nem pedig csak a második rész, meg hogy az olvasztár van a borítón egy nagy "olvasztár markában" felirattal, aztán meg a 96 oldalból a végén végén tűnik fel, összesen kb. két oldalon. És az előző rész borítóján van az, ami ebben történt, mintha el lennének csúszva egy számmal a borítók. És a legjobb, hogy most veszem észre, hogy ezeket nézem, hogy 46. rész nekem nem jött meg belőle. :(
A Marvel Legendákhoz meg egy apró megjegyzés, Bendis munkái közé az Aliast is oda lehetett volna írni.
This is a joke. A real practical Joke.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1611 Dátum: 2019. Szeptember 20. - 15:36:22 »
Leginkább a feliratok nem tetszenek rajta, hogy az van rajta, hogy vér testvérek 2. rész, holott ez a történetfolyam van benne végig az elsőtől nem pedig csak a második rész,
De a borítóra nem az amerikai számozás kerül, hanem a miénk.  ;) Az, hogy mi 4 részt teszünk egy számba, megváltoztatja az összhangot. Nálunk az a 2. rész. Belül mutatjuk csak az eredeti számozást.
Idézet
meg hogy az olvasztár van a borítón egy nagy "olvasztár markában" felirattal, aztán meg a 96 oldalból a végén végén tűnik fel, összesen kb. két oldalon.
Ez meg azért van, mert a 4-5 közül ki kell választani a legjobb borítót, és bár ez a szám felezve került be, ez volt az egyetlen, ami mutatott is valamit.
Idézet
Bendis munkái közé az Aliast is oda lehetett volna írni.
Igaz, ez a mi sarunk. Ez egy pár évvel ezelőtti összeállítás, amit Petshop csinált még, most "jutott be" egy hivatalos kiadványba, de előtte frissítettem, beleírtam azokat, amik azóta jelentek meg. Azt kifelejtettem belőle.

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1612 Dátum: 2019. Október 07. - 17:38:15 »
A Börzés megjelenések mikor lesznek kaphatóak újságosnál?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1613 Dátum: 2019. Október 07. - 22:09:44 »
Hát, össze-vissza. Van ami megjelenik előtti napon szombaton, van ami utána kedden.

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1614 Dátum: 2019. Október 08. - 12:45:40 »
Hát, össze-vissza. Van ami megjelenik előtti napon szombaton, van ami utána kedden.

Gondolom úgyis lesz róla infó ezek szerint.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1615 Dátum: 2019. Október 08. - 15:50:11 »
A főoldalon mindig kinn van, amikor már biztos.

mutkacsaba

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 277
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1616 Dátum: 2019. Október 10. - 19:51:36 »
A Holtak között - Venom - Végső harc újrakiadása nincs tervben? Úgy látom, elég vad áron mozog a régi kiadás.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1617 Dátum: 2019. Október 10. - 21:17:28 »
Nem, hisz a 3. rész még mindig kapható.

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1618 Dátum: 2019. Október 11. - 17:49:31 »
Holnap menjek az újságoshoz új megjelenés miatt, vagy ráérek jövő héten? :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1619 Dátum: 2019. Október 11. - 21:11:14 »
A HP és a Prédikátor jelenik meg holnap csak.