Én értem, mit akartok mondani, de itt a válasz: Amilyen áron futnak, nekem maximum a Sandman érné meg. Azt megvenném akkor is talán, ha nem lennének C. akciók, a Hellboy-t, vagy A setét tornyot viszont biztosan nem. Így, akcióval azt mondom, hogy adok érte ennyit, de ezek nélkül meg sem venném, nekem nem érnek annyit. Most akkor döntse el a kiadó, melyik éri meg neki jobban: Vagy megveszem teljes áron a Sandmant, mást meg nem, vagy megveszem mindhárom kötetet, de jelentős kedvezménnyel.
Szerintem ezért (is) vannak ezek az akciók, mert számolnak rá a kiadók, hogy a nagy fanatikusok úgysem tudnak várni fél évet hogy megvegyék a magyar kiadást, így megveszik teljes áron, vagy x kedvezménnyel a börzéken, viszont van több olyan ember, mint én, aki azt mondja, hogy annyit nem ér neki a dolog, amennyi rá van írva, viszont 40%-os kedvezménnyel viszont már megvásárolja.