Olvass vissza a képregényes események és a kártyás topikban, ott minden le van írva. De röviden, azért nem lesz lefordítva, mert egyszerűen úgy döntött a kiadó, hogy nem adja ki tovább. Csak erre jöttek páran (pl Péter is) egy olyan ötlettel, hogy akkor folytassák angolul, hiszen akkor semmi munka nincs vele, nem kell fordítani, szerkeszteni, stb, hanem az angliában kiadott számokat adnák ki itt, hiszen azokból van raktárkészlet odakint. Erre a lehetőségre pedig úgy néz ki, hogy rábólnit a magyarországi kiadó. Az ára pedig nem az eredeti angol ár átszámított változata lesz, hanem ugyanúgy 2500 forint, mint a korábbi számoknál. Így azért valljuk be, jóval olcsóbb, mert ha a borítóárat számolnánk át, akkor jóval 3000 felett lenne az ára. És azt is elmondta, hogy azok számok jelennének meg első körben, amik a magyar kiadásból kimaradtak, az angol kiadáshoz viszonyítva.