Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 641848 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Pókember
« Válasz #820 Dátum: 2009. Június 07. - 20:58:22 »
Persze persze, és ha lejár a határidő, akkor ugye nem lesznek a Sony sok oylan genyók, hogy meghosszabítják és nem adják vissza, vagy uyge ezt a marvel engedéje nélkül ne mtehetik meg?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #821 Dátum: 2009. Június 07. - 20:59:08 »
amúgy ez szerintem is nagy köcsögség, hogy nem tudják visszaadni a jogokat a marvelhez  se a pókemberesek se az x-menesek... és ahelyett hogy nézhetnénk az ironman szintű profi képregényhű adaptációkat... nézzük a marvel karakterekről szoló meséket átalakított karakterekkel és pocsék színészekkel...  :drying:
Hmm... ez nem köcsögség, hanem üzlet. Bár néha nincs sok különbség. Te se adnál oda senkinek milliárdokat csak úgy, nem?
Mellesleg a Vasembernél minden Pókember és X-Men film jobb volt, szerintem...

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Pókember
« Válasz #822 Dátum: 2009. Június 07. - 21:00:34 »
Uh nállam a vaspofa vezeti a sort ;) de mind különbözőek vagyunk

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #823 Dátum: 2009. Június 07. - 21:13:38 »
Idézet
Mellesleg a Vasembernél minden Pókember és X-Men film jobb volt, szerintem...
Tyű. Néha tényleg nem értem, hogy a fenébe döntöd el, melyik film tetszik, meg melyik nem. :) Nem azt mondom, hogy a Vas olyan hűdeszuper, de az egyik legkorrektebbül összerakott képregényfilm. Pók3-tól, Farkastól azért ezerszer jobb.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #824 Dátum: 2009. Június 07. - 21:23:10 »
Teljesen megértem Kaine álláspontját. Persze nem értek vele egyet, de megértem és sokban igaza is van.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Pókember
« Válasz #825 Dátum: 2009. Június 07. - 21:44:21 »
Persze persze, és ha lejár a határidő, akkor ugye nem lesznek a Sony sok oylan genyók, hogy meghosszabítják és nem adják vissza, vagy uyge ezt a marvel engedéje nélkül ne mtehetik meg?
Nem, mivel ezt nem lehet meghosszabbítani. Csak úgy ha a Marvel eladná újra a jogokat, de ők megmondták, hogy nem fogják újra eladni. Ezért csinálják már ők a filmeket, egy jogot sem adnak már el, csak az a gondjuk, hogy nagyon sokat eladtak már korábban, és azok még nem jártak le.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #826 Dátum: 2009. Június 07. - 22:04:30 »
Tyű. Néha tényleg nem értem, hogy a fenébe döntöd el, melyik film tetszik, meg melyik nem. :) Nem azt mondom, hogy a Vas olyan hűdeszuper, de az egyik legkorrektebbül összerakott képregényfilm. Pók3-tól, Farkastól azért ezerszer jobb.
Oké, a farkasnál rezeg a léc.  :) De a Pókember 3-ban voltak olyan részek, amik önmagukban emelték a filmet annyira nálam, hogy nem tudja elrontani az a néhány hülyeség sem.
A Vasemberben voltak jó poénok, de én sose szerettem a robotos filmeket, így inkább a sok klisét és butaságot láttam meg benne (amit alighanem elnézek egy olyan filmben, amit azért szeretek).

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Pókember
« Válasz #827 Dátum: 2009. Június 08. - 08:02:15 »
A Vasnál szerintem csak az volt a baj, hogy az összes akció jelenetet ellőtték a trailerben, és semmi új nem volt benne, meg mondjuk kevés is volt.
De minden más nagyon rendben volt.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Pókember
« Válasz #828 Dátum: 2009. Június 08. - 15:34:55 »
Én a Vasember filmet jónak tartom, de valahogy a végén nagyobb durranást vártam volna. Nem hagyott olyan mély nyomot bennem a film, mint anno a Pókember 1, vagy mint legutóbb a Dark Knight. Kicsit olyannak érzem, mint anno a Batman Beginst, ami jó volt, bemutatta a karaktert, de a második rész köröket vert rá. De egyértelműen látszik, hogy Favreau-nál jó kezekben van a projekt, úgyhogy a Vas 2-től is azt várom, hogy lepipálja az első részt. :)

A készülő Póki filmekkel a 3. rész óta kicsit szkeptikus vagyok, na meg a főellenfelekkel kapcsolatos pletykák miatt is, remélem letesznek Morbiusról és Vérontóról... :roll: Meg jó volna már egy kicsit felnőttesebb Pókembert látni, bár erre nemtom mennyi esély van. Azért remélem, Raimi-ék tanulni fognak a 3. rész hibáiból, és a folytatások jobbak lesznek.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #829 Dátum: 2009. Június 21. - 21:55:45 »
Most olvasom a Hype-on, hogy Michael Papajohn visszatér a Pókember 4. részében.  :o Oszt hogy a lótúróba amikor az egyben a nyakát szegte, és a 3.-ban is már csak flashback jelenetben szerepelt? :stupid:
Bár Raimi amilyen hülye, még megcsinálja hogy ő legyen Carnage.  :stupid:

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Pókember
« Válasz #830 Dátum: 2009. Június 21. - 22:04:05 »
az ötök gyülésén felélesztette egy benszülött polipimádó szekta, és ezután visszatér a secret sinister sixxel.
This is a joke. A real practical Joke.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #831 Dátum: 2009. Június 21. - 22:05:05 »
Mi köze Papajohn-nak a polipokhoz?  ;D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Pókember
« Válasz #832 Dátum: 2009. Június 21. - 22:05:50 »
Most olvasom a Hype-on, hogy Michael Papajohn visszatér a Pókember 4. részében.  :o
Ő kicsoda? Ő volt a betörő?
Bár Raimi amilyen hülye, még megcsinálja hogy ő legyen Carnage.  :stupid:
Na ne... :omg:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #833 Dátum: 2009. Június 21. - 22:06:58 »
Most olvasom a Hype-on, hogy Michael Papajohn visszatér a Pókember 4. részében.  :o
Ő kicsoda? Ő volt a betörő?

Jaja.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Pókember
« Válasz #834 Dátum: 2009. Június 21. - 22:08:25 »
Nagyon remélem, hogy nem akarják Carnage-nak.  :drying: Nagyon, de nagyon nem kéne ezt meghúzni.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Pókember
« Válasz #835 Dátum: 2009. Június 21. - 22:08:37 »
belőle lesz a zöldoktopuszmanó
This is a joke. A real practical Joke.

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Pókember
« Válasz #836 Dátum: 2009. Június 21. - 22:11:35 »
legyen inkább ő a Fekete Macska és Gwen Carnage.  :P

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Pókember
« Válasz #837 Dátum: 2009. Június 21. - 22:18:55 »
Hát elég hülyeség lenne rendes szerepet adni neki. Én inkább azt tudnám elképzelni, hogy lesz egy flasback amiből kiderül hogy ő volt Cassidy cellatársa vagy ilyesmi... :headscratch: Bár tök fölösleges lenne így is.
Tényleg, arról van valami hír, hogy Gwen fog-e szerepelni a következő részben is? Kiváncsi vagyok, mi lehet Raimi terve a karakterével, most hogy Kirsten is visszatér mint M.J.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #838 Dátum: 2009. Június 21. - 22:24:01 »
Az a baj, hogy a forgatókönyv részleteiről szinte még semmi biztosat nem tudni, ami infó csepeg az képregényes eseményeken történt bejelentésekből származik, kivéve ezt a legutolsót mert ezt Raimi és a Stúdió is megerősítette. Azonban a jelenlegi állás szerint Gwen nem lesz benne.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Pókember
« Válasz #839 Dátum: 2009. Június 21. - 22:26:07 »
Akkor marha sok értelme volt beletenni az előző részbe. :roll: