Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887145 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5180 Dátum: 2011. Május 27. - 16:55:01 »
Ráfeküdnék meghalna.
Kicsit nekem is ez jutot eszembe.
Se frizura, se nő, se ruha nem volt ilyen (kikészített) a hatvanas években.  ;)
Nekem arról az Emmárol kicsit sem a 60-as évekbeli szex-bombák ugranak be.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 27. - 16:59:37 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5181 Dátum: 2011. Május 27. - 20:46:58 »
Azért mondtam, hogy szépen megoldották, valami köztes megoldással.  ;)

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5182 Dátum: 2011. Május 28. - 16:34:52 »
Az egy dolog, hogy a színésznő túl csontos és hogy a ruhái miatt se passzol Emma a 60-as évekbe, de maga a csaj is valahogy semmilyen. Élettelen, mint egy csontváz, semmi vonzerő, hiába pakolja ki, amit kipakolhat.

Egyébként el is felejtettem... Kaine, volt egy spoilered még jóval korábban a cameo kapcsán:
Már olvastam a forgatókönyvet, úgyhogy már most is tudom. De tartom a szám.  ;)

A forgatókönyvben nem mindig írják a cameo jeleneteket, szóval az elolvasásából nem lehet tudni biztosra, hogy szerepel-e Jackman, vagy sem. Pl. lehet, hogy csak "egy férfi" van említve és később kitalálják, hogy az legyen ő, vagy egyáltalán nincs róla említés a forgatókönyvben, mert csupán a háttérbe rakták be valahol. Tehát csak akkor tudhatod biztosra, hogy szerepel-e vagy sem, ha már ott is írták egyértelműen.
Na nem mintha ez akkora titok lett volna...

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5183 Dátum: 2011. Május 28. - 17:24:22 »
És ez mitől volt spoiler. :headscratch:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5184 Dátum: 2011. Május 28. - 17:37:50 »
Az egy dolog, hogy a színésznő túl csontos és hogy a ruhái miatt se passzol Emma a 60-as évekbe, de maga a csaj is valahogy semmilyen. Élettelen, mint egy csontváz, semmi vonzerő, hiába pakolja ki, amit kipakolhat.
Egyértelműnek tűnik, hogy nem is akarták túl vonzónak csinálni. Ismétlem, a képregényes régi Emma kicsit sem vonzó, inkább egy negyvenes dáma.

Idézet
A forgatókönyvben nem mindig írják a cameo jeleneteket, szóval az elolvasásából nem lehet tudni biztosra, hogy szerepel-e Jackman, vagy sem.

Azóta kétszer láttam a filmet, úgyhogy de, biztosan tudom.  ;)

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5185 Dátum: 2011. Május 28. - 18:20:18 »
Azért volt spoiler, mert ha a forgatókönyvben nem szerepelt volna Wolvie, attól még a filmbe betehették volna, így Kaine nem tudhatta volna 100% biztosra - akkor még - , hogy lesz-e benne. De mivel biztosnak vette, ez azt jelenti, hogy a forgatókönyvbe is már bele volt írva a cameo.

Azóta kétszer láttam a filmet, úgyhogy de, biztosan tudom.  ;)


Igen, de amikor pár oldallal korábban erről volt szó, még csak a forgatókönyvet olvastad és akkor tetted a kijelentést, amire alapozok. Szóval lesz benne Jackman.  ;) :logan:

Egyébként ha itt te voltál a szakértő, akkor gondolom, a későbbi filmekhez is visszahívhatnak. Azoknál a Rozsomák / Farkas vitába lenne beleszólásod vagy már túl ismert a Farkas elnevezés a filmekben ahhoz, hogy megváltoztassák?

Hasonlóképpen majd az Avengers esetében... A "Bosszúállók" jobban hangzik, de azért a te esetedben szerintem nem mindegy, milyen néven megy majd a film, mivel "(Új) Bosszú Angyalai" néven vannak kiadva a képregények és ha valaki kedvet kap hozzájuk és mondjuk neten vagy könyvesboltban keresgél, akkor így előbb talál rájuk. Ha megtalálod a forgalmazót időben, akkor tudsz ilyen alapon reklamálni?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5186 Dátum: 2011. Május 28. - 19:00:24 »
Csak az Intercom hajlandó a rajongói véleményekkel foglalkozni. Ha ők forgalmaznák, akkor lenne rá esély.

A másik észjárásoddal csak egy hiba van: ha benne lenne Farkas, akkor nyilván nem úgy lenne benne, mint egy háttérszereplő, hisz akkor semmi értelme nem lenne. Vagyis, ha beleteszik, akkor hangsúlyos, vagyis karakteres cameónak kell lennie. Olyan nincs, hogy véletlenül nem venném észre. Láttál már forgatókönyvet?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5187 Dátum: 2011. Május 28. - 19:02:08 »
Vagyis, ha beleteszik, akkor hangsúlyos, vagyis karakteres cameónak kell lennie. Olyan nincs, hogy véletlenül nem venném észre.

Pókember 2. - Tom Jane.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5188 Dátum: 2011. Május 28. - 19:17:37 »
Én nem állítanám határozottan, hogy ott ő Megtorlóként szerepelt. Illetve nagy kicseszésnek érezném a rajongókkal szemben, ha Rozsi csak elvonulna a háttérben. Akkor inkább ne is legyen benne.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5189 Dátum: 2011. Május 28. - 19:20:55 »
Én nem állítanám határozottan, hogy ott ő Megtorlóként szerepelt.

Egyszer betettem a fórumba egy interjút Raimivel amiben ő maga mondja, hogy Jane cameoja Megtorlóként volt. De amúgy igazad van. Ha ennyi lenne Jackman cameoja az elég csalódás lenne.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5190 Dátum: 2011. Május 28. - 19:41:13 »
A Pókember 2.-ben a Megtorló?
Hol? Nekem megvan a film, de Jane-t nem láttam benne!  :headscratch:

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5191 Dátum: 2011. Május 28. - 19:54:20 »
A Pókember 2.-ben a Megtorló?
Hol? Nekem megvan a film, de Jane-t nem láttam benne!  :headscratch:
Aki keres,talál. ;)
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5192 Dátum: 2011. Május 28. - 20:00:58 »
Láttál már forgatókönyvet?

Igen. De gyakran a végleges forgatókönyv se egyezik meg teljesen a mozikba kerülő vágott filmverzióval. Abszolút elképzelhető, hogy csak annyi van leírva, hogy "sok mutáns egy helyen, az egyikük azt mondja: Manikűröshöz kell mennem", de nincs a figura megnevezve és a forgatás előtt megbeszélik Jackmannel, hogy ez lesz a cameoja.
Egyébként igen, én se egy olyan jelenetre számítok, amiben egy tömegjelenetben a háttérben elsétál egy másodpercre, de pl. Hitchcock jelenetei is ilyenek voltak és szerintem azokat se írták bele a forgatókönyvbe.
De rendben, elfogadom az érvelésedet olyan értelemben, hogy a "szereplés" az minimum egy mondat. Ettől függetlenül a magabiztosságod arra utalt, hogy Logan szerepe már a forgatókönyvben is ott volt, szóval minimum "bubozik" egyet.

Tényleg, a Stan Lee cameokat beleírják a forgatókönyvbe?

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5193 Dátum: 2011. Május 28. - 20:04:59 »
Miket észre nem vesztek :surp: Már láttam vagy négyszer a Pók 2-őt, de egyszer sem tűnt fel Jane. Bár az első részben se vettem észre Lucy Lawless-t. Nem vagyok túl jó megfigyelő. :D
Tejet kérek! Csokisat!

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5194 Dátum: 2011. Május 28. - 20:12:52 »
Én úgy tudtam, hogy az nem Jane volt, csak egy statiszta, aki hasonlít rá, de sehol se találok erről rendes infót.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5195 Dátum: 2011. Május 28. - 20:54:06 »
Akkor talán ez is érdekel titeket

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5196 Dátum: 2011. Május 28. - 21:06:34 »
A Pókember 2.-ben a Megtorló?
Hol? Nekem megvan a film, de Jane-t nem láttam benne!  :headscratch:
Aki keres,talál. ;)

Köszi, jé, észre se vettem! :)

Akkor talán ez is érdekel titeket


Ez a kedvencem! :D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5197 Dátum: 2011. Május 28. - 21:08:35 »
Egyszer betettem a fórumba egy interjút Raimivel amiben ő maga mondja, hogy Jane cameoja Megtorlóként volt.
De ez így hülyeség. Mit keresne a Megtorló J.J. Jameson fiának esküvőjén? "Na, reggel kinyírtam pár rosszfiút, kikapcsolódásként megnézek egy esküvőt" vagy mi? :headscratch: Elég logikátlan. Szerintem ez inkább amolyan filmes poén volt a képregényrajongók számára.

Ben: ezt a videót sokszor láttam, de nagyon nagy. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5198 Dátum: 2011. Május 28. - 21:11:24 »
De ez így hülyeség. Mit keresne a Megtorló J.J. Jameson fiának esküvőjén?

Semmit. Mert Tom Jane nem is az esküvői jelenetben szerepel. Hanem abban amikor MJ elszökök az esküvőjéről és egy parkon vágtat keresztül ahol Jane sétál.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5199 Dátum: 2011. Május 28. - 21:12:25 »
X- Men-es jelenet nagyon jó , régen láttam már.