Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887352 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6120 Dátum: 2012. Május 01. - 10:16:30 »
A végén ez a Thalon vagy ki nem a Thor-ban szereplő kapunyitós muksó volt?
Nem.

A Hulkos kérdésre meg az a válasz, hogy LOKI! Nem vetted észre, hogy ott mindenki begolyózott? Am Kap is elkezdett pattogni, hogy vegyed fel a páncélt és húzzunk bunyózni, ép eszű ember ilyet nem mond.

Ez igaz, végülis a saját filmjében sem támadt rá a nőjére. Pl, ugye amikor a mutáns kutyák akaárják kinyírni, akkor ott pl megvédi, utána meg nem támad rá.

Ez az egyik Hulk filmben volt, de hogy melyikben azt nem tudom, mert azt tudom, hogy 2 van belőle. De melyik az igazi?
SD. EJC.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6121 Dátum: 2012. Május 01. - 10:19:47 »
A kérdésedre válaszolva...
Azért ezt jobb lett volna spoilerbe tenni, mert Mero dühöngeni fog és azt senki se szereti, amikor dühös. :hulk:
Mert akkor elkezdek zöldökölni!!! :violent:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6122 Dátum: 2012. Május 01. - 11:21:47 »
Na neee!
Azt ne mondd, hogy a 20:15-ös vetítésen voltatok az Aréna 16-os termében!
 :spidey: :spidey: Mert azon én voltam ma az öcséimmel
21:00-ás vetítésen voltunk az Allee 1-es termében.  kár. :uhoh:

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6123 Dátum: 2012. Május 01. - 11:28:52 »
Alleban volt 2D? Észre se vettem, de nem baj, az Allenak vannak elég rossz termei, inkább nem kockáztatok. A Vasember 2 másodszori újranézése egy kínszenvedés volt ott.

Szerintem felejtsétek el ezt a spoileres dolgot. A Bosszúállókban az égvilágos semmi spoileres  nincs (talán csak 1 van, de arról nem nagyon beszéltünk). A legnagyobb spoiler az, hogyha megnézed az előzeteseket meg a felrakott jeleneteket. A sztori egyszerű, mint a faék (persze csak látszólag, mert valójában piszok jól meg van írva). Meg spoilernek számíthat az is, ha olvasod a lelkes irományokat, hogy milyen király meg olyan király. Mert aztán beleéled magad, és esetleg elkezdesz valami megvilágosulás-félét várni a filmtől. Pedig azt nem fogsz kapni, csak a Transformerseknél 2-szer nagyobb zúzást, pisilő robotok helyett értelmes, szerethető figurákkal, akik még a képregényes eredetijüknek sem mondanak ellent.

Ez az egyik Hulk filmben volt, de hogy melyikben azt nem tudom, mert azt tudom, hogy 2 van belőle. De melyik az igazi?
van egy 2003-as és egy 2008-as film. a 2008-ast már a Marvel Studios készítette, tehát az számít előzményfilmnek, és abban vannak apró utalások a többi filmre. Viszont ez a film semmiben nem mond ellent a 2003-asnak, nincs újramesélve az eredettörténet, szóval egyik sem hamis.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Május 01. - 11:33:28 írta NERIDA »

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6124 Dátum: 2012. Május 01. - 12:11:41 »
Szerintem felejtsétek el ezt a spoileres dolgot. A Bosszúállókban az égvilágos semmi spoileres  nincs (talán csak 1 van, de arról nem nagyon beszéltünk).

Szerintem két spoiler értékű dolog van benne:
1. Coulson halála.
2. Thanos.
Utóbbi lényegében csak azoknak, akik ismerik a karaktert, de azért nem véletlenül nem mutatták az utolsó másodpercig az arcát. Az ő nevét szerintem illett volna spoilerbe tenni, főleg, ha mindenki más képes rá, nem tart sok időbe.
De nekem igazából mindegy, lassan úgyis mindenki látta, egyszerűbb, ha Mero-t kitiltjuk. :lol:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6125 Dátum: 2012. Május 01. - 12:35:42 »

Szerintem két spoiler értékű dolog van benne:
1. Coulson halála.


Az eléggé kérdőjeles, mert Fury valószínűleg csak ezzel akarta együttműködésre bírni a tagokat. A gyász összekovácsoló ereje.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6126 Dátum: 2012. Május 01. - 12:37:11 »
És akkor ezek az ufó predátorok és ufó kígyók csak a filmhez voltak kitalálva, és Thanos népéből származnak, vagy képregényben is feltüntek. /spoiler]
A Chitauri tudtommal az ultimate skrullok, a Különítmény első szériájában és az Ultimate Avengersben is szerepeltek, gondolom a jogi huzavona miatt használták ezt az elnevezést.

Jogi huzavona? Mert? Komolyan, miért lenne?

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6127 Dátum: 2012. Május 01. - 12:43:52 »
Az eléggé kérdőjeles, mert Fury valószínűleg csak ezzel akarta együttműködésre bírni a tagokat. A gyász összekovácsoló ereje.

Azért szerintem elég egyértelműen meghalt. Bár mostanában felmerült egy pletyka, hogy belőle csinálnak Víziót, de nekem ez elég nagy kacsának tűnik.


A Chitauri tudtommal az ultimate skrullok, a Különítmény első szériájában és az Ultimate Avengersben is szerepeltek, gondolom a jogi huzavona miatt használták ezt az elnevezést.


Elvileg nem akartak ismert fajt, hogy ne az invázión legyen a hangsúly, hanem a hősökön. Mivel nem tudtak alakot váltani, felesleges lett volna ellőni most a valódi skrullokat.

Parrosbajusz

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 92
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6128 Dátum: 2012. Május 01. - 12:55:30 »
Azért mert tudtommal a skrullok, a Fantasztikus Négyeshez tartoznak, aminek a filmes jogai a Fox-nál vannak, hogy szerepeltek-e már filmen az nem számít, az övék. (Vagy csak szerettek volna valamilyen ismert űrlényeket, de a jobbakat nem akarták elpazarolni erre)
A Marvel elég erősen törte magát a franchise visszavásárlásán, a "Bosszúállók" eredeti főgonoszának Fátumot akarták, meg egy jóideje szeretnék már elkezdeni az Ezüst Utazó filmet is
« Utoljára szerkesztve: 2012. Május 01. - 12:58:20 írta Parrosbajusz »

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6129 Dátum: 2012. Május 01. - 13:26:44 »
Ahhaa, így már érthető. Azt nem tudtam, hogy az is az F4-hez tartozik külön - Boszinál meg Pietrónál még oké, de ez nekem így fura.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6130 Dátum: 2012. Május 01. - 13:31:38 »
Angyalok Fátum ellen? Pff... nem is emlékszem, volt olyan, hogy sikerült külső segítség nélkül győzelmet aratniuk felette?

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6131 Dátum: 2012. Május 01. - 14:01:25 »
Szerintem felejtsétek el ezt a spoileres dolgot. A Bosszúállókban az égvilágos semmi spoileres  nincs (talán csak 1 van, de arról nem nagyon beszéltünk).

Szerintem két spoiler értékű dolog van benne:
1. Coulson halála.
2. Thanos.
Na jó igen, ha nagyon akarom akkor a 2. is az, de hát ez már olyan pici apróság. Egyébként én tudtam mi lesz a végén, egyébként is elég kiszámítható, de ettől függetlenül is óriásit vigyorogtam. :)

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6132 Dátum: 2012. Május 01. - 14:22:25 »
Szerintem király lenne egy olyan Avengers 2, amelyben a Masters of Evil van! És a gonoszokat mindegyik hős saját filmjéből ismerhetnénk meg: Kapiéból Zemot, Thoréból Amorát és Executionert, Tonyéból Crimson Dynamot, és így tovább. Szerintem ütős lenne.
Persze egy király Doom is remek lenne.
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6133 Dátum: 2012. Május 01. - 15:58:05 »
Én is megnéztem végre, Mammutban szigorúan 2D-ben. Minden jó volt, leszámítva persze, hogy az emberek pontosan kezdésre érkeznek és pontosan akkor ugranak fel elállva a képet, amikor elsötétül a kép. Hát ha nincs is semmi már a vége után akkor is még ülök egy pár másodpercet, legalább egy kis zenét hallgatva. Kiborító >:(

Az egyik barátom aki másodjára látta azt mondta az animált főcím utáni jelenetre, hogy az a Vörös koponya, akit amúgy nagyon vártam én is, hogy visszatérjen, mert őt a Kocka elteleportálta valahova Asgardba. Kiábrándítottam, hogy ez egy Skrull és nem ismerheti ;D De valóban piros volt a feje

Észrevettétek, hogy kétféle Shield logó szerepel a filmben? A képregényes és a filmes? A képregényes a bázison ami elpusztul az elején és akkor ott még Hawkeye dzsekijén is ez van, mert ő oda van beosztva. De Maria Hill ruháján aki a helibázison dolgozik, már a filmes van és a helibázison ez szerepel. Valószínűleg a képregényes a régi a fimes pedig az új dizájn. A helibázis már egy új cucc,a mire új logót használtak.

Ez eddig a legszebben megrajzolt Hulk! Van egy kis pocakja, szűrös, és gorillatartása van  ;D Kicsit nagy a feje, de nem vészes.
Ruffalo pedig zseniálisan játszik.

Nagyon hiányoltam amúgy Thor sisakját. De már a Thor filmből is hiányoltam. Valamint Loki új ruhája sem jött be annyira mint a régi. A régi nagyon steril, műanyag hatású páncéllal volt, most meg patinázott fém hatású.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Május 01. - 17:43:31 írta VTomi »

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6134 Dátum: 2012. Május 01. - 19:08:21 »
Tudjátok ki nem örül még a 3D-nek?

Ezzel is volt egy poén a filmben... ;)
Nem igaz! A félszeműségével volt poén, nem azzal, hogy így nem látna egy 3D-s mozit.
------------
Lényegében nincs is mit egyezkedni hiszen az eddigi X filmekben se szerepeltek (holott lett volna lehetőség bemutatni őket nem is egyszer) tehát alap hogy a Marvel filmstúdióhoz kerüljenek! Remélem így is lesz. Csak azt sajnálom hogy arra még várnom kell pár évet  :roll:
A Wolverine origins-ben egy pillanatra látszódott egy fehér hajú gyerek az egyik ketrecben, aki ki volt kötözve és ide oda rezgett. Az sztem Pietro volt.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Május 01. - 19:16:12 írta VTomi »

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6135 Dátum: 2012. Május 01. - 19:16:14 »
Nagyon hiányoltam amúgy Thor sisakját. De már a Thor filmből is hiányoltam. Valamint Loki új ruhája sem jött be annyira mint a régi. A régi nagyon steril, műanyag hatású páncéllal volt, most meg patinázott fém hatású.
Nekem tetszett a jelmeze, az meg különösen, hogy végre a "szarvas" sisakja is előkerült, egyáltalán nem nézett ki rosszul a vásznon..
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6136 Dátum: 2012. Május 01. - 19:17:32 »
Nagyon hiányoltam amúgy Thor sisakját. De már a Thor filmből is hiányoltam. Valamint Loki új ruhája sem jött be annyira mint a régi. A régi nagyon steril, műanyag hatású páncéllal volt, most meg patinázott fém hatású.
Nekem tetszett a jelmeze, az meg különösen, hogy végre a "szarvas" sisakja is előkerült, egyáltalán nem nézett ki rosszul a vásznon..
Azt a Thorban is hordta, nem féltem tőle, hogy nem hordja majd. Nekem is kedvencem amúgy

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6137 Dátum: 2012. Május 01. - 19:19:27 »
Ott is volt? Nem emlékeztem már rá, azt hittem, itt jött be először.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6138 Dátum: 2012. Május 01. - 19:24:30 »
Tudjátok ki nem örül még a 3D-nek?

Ezzel is volt egy poén a filmben... ;)
Nem igaz! A félszeműségével volt poén, nem azzal, hogy így nem látna egy 3D-s mozit.

Amelyik jelenetben Tony megkérdezi, hogy Fury hogyan látja a képernyőket és azt válaszolják rá, hogy forgolódik, ott lényegében ugyanúgy a térlátásával viccelődnek, de természetesen a 3D-s moziról konkrétan nem volt szó benne.
Amúgy ezen a képen keresd meg Fury-t:
http://29.media.tumblr.com/tumblr_m07z5oOah71qkcq53o1_500.jpg
 ;)

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6139 Dátum: 2012. Május 01. - 19:33:39 »
Tudjátok ki nem örül még a 3D-nek?

Ezzel is volt egy poén a filmben... ;)
Nem igaz! A félszeműségével volt poén, nem azzal, hogy így nem látna egy 3D-s mozit.

Amelyik jelenetben Tony megkérdezi, hogy Fury hogyan látja a képernyőket és azt válaszolják rá, hogy forgolódik, ott lényegében ugyanúgy a térlátásával viccelődnek
Nem nem azzal  :D Csak nincs a látóterében

Vicces ez a borító. a Rocky 4-et ki kapta? Happy?