Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887352 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6760 Dátum: 2013. Január 23. - 19:58:23 »
Ez amolyan Ultimate/alternatív világ lesz, mint a mostani Star Trek film esetében! ;)


Szerintem az összes eddigi képregény adaptáció egy külön kezelendő világ ;)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6761 Dátum: 2013. Január 23. - 20:00:41 »
Hát a végén még Lois féltékkeny lesz Jimmyre... amúgy remélem így nem egy szerelmi háromszöget akarnak ebből kihozni... amilyen jó haverok Supi meg Jimmy, még a végén itt átfordítják, és lesz egy szerelem... ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6762 Dátum: 2013. Január 23. - 20:04:45 »
Még az is lehet, hogy Zoddal jönnek össze.

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6763 Dátum: 2013. Január 23. - 20:08:30 »
Hát a végén még Lois féltékkeny lesz Jimmyre... amúgy remélem így nem egy szerelmi háromszöget akarnak ebből kihozni... amilyen jó haverok Supi meg Jimmy, még a végén itt átfordítják, és lesz egy szerelem... ;D

Nekem is az a problémám ezzel, hogy a karakterek közötti viszonyt megváltoztatja. Lois jobban érzi magát férfi kollégák között, nem tolerálja a többi női alkalmazottat, annak különben is ott van Cat Grant. Az Olsen - White közötti kapcsolat is módosul, bár az talán még nem olyan sokat, de a Clarkkal/Supermannel való haverság szintén problémás.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6764 Dátum: 2013. Január 23. - 20:13:38 »
Amúgy az is kérdés, hogy vajon erőltetik e majd a Lois szálat, vagy majd koncentrálnak valahogy Dianára...  :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6765 Dátum: 2013. Január 23. - 20:16:06 »
Minek ide Lois? Csinálják azt mint a New 52 után,hogy Supi összejön Wonder Womannel :D Sokkal izgalmasabb lenne,de sajnos a filmstúdió a régi alapanyagból csinálja a filmet.

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6766 Dátum: 2013. Január 23. - 20:17:25 »
Nem hinném, hogy Amy Adams kapta volna a szerepet, ha hanyagolni akarnák a Lois-szálat.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6767 Dátum: 2013. Január 23. - 20:20:25 »
Vörös hajjal amúgy is inkább Lana Lang lenne ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6768 Dátum: 2013. Január 23. - 20:22:51 »
Ja, az külön poén, hogy Jenny Olsen jobban hasonlít Loisra.

Így belegondolva, a főszereplőn kívül szinte senkit se találtak el külsőre. :headscratch:

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6769 Dátum: 2013. Január 23. - 20:25:04 »
Vörös hajjal amúgy is inkább Lana Lang lenne ;D

Még kiderül, hogy a teljes neve Lois "Lana" Lane, csak épp az apa vezetéknevét viseli! :D

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6770 Dátum: 2013. Január 23. - 20:28:19 »
Az viszont jó poén lenne, ha kiderülne, hogy mindvégig csak átvágtak minket és Amy valójában Lanát fogja játszani, Lois meg még csak alig tűnik fel. :roll:

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6771 Dátum: 2013. Január 23. - 20:34:35 »
Te még fennakadsz ilyesmin amikor a Smallville-ben simán megölték Jimmy Olsent, akinek a helyét átvette az ikertestvére... Jimmy Olsen?
Istenem, ott indult el az a sorozat igazán a lejtőn... Bár nem az ikertestvére volt, hanem a kisöccse... ami lehet, hogy még rosszabb...

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6772 Dátum: 2013. Január 23. - 20:40:09 »
Szerintem már a harmadik résznél elindult a lejtőn, ami ugyanazon a sémán alapult, mint az első 2 rész ;D jön a gonosz, gyilkol, clarkék kinyomozzák, elrabolja Lanát, pont elájul mielőtt Clark odaér, 10 mp alatt leüti az erős ellenfelet, Lana felébred, Clark eltűnik... és ez ment 6-7 évadon keresztül... :roll: (aztán kicsit javult, de azok se voltak hu de nagy cuccok...)
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6773 Dátum: 2013. Január 23. - 20:49:30 »
Amúgy nem tudom, mi a baj, rájuk nézek és tiszta White és Olsen, nem?
Ahogy a Piszkos 12-ben volt: "Anyád biztos színvak volt, amikor elnevezett, mi?"  :D

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6774 Dátum: 2013. Január 23. - 21:06:54 »
Ahogy a Piszkos 12-ben volt: "Anyád biztos színvak volt, amikor elnevezett, mi?"  :D

De különben tényleg. A White vezetéknevűből feketét csinálnak, de Buller kisasszonyra se mondanám, hogy dán/norvég vezetékneve van. Heimdall meg Fehér Isten néven is ismert volt az eredeti mitológiában. Szóval mindig jó érzékkel választják ki, melyik szereplőn változtassanak. ;)
Mondjuk Heimdall filmes verziója ettől függetlenül szerintem jól sikerült.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6775 Dátum: 2013. Január 23. - 21:11:19 »
Hát azalatt a két perc alatt, amíg szerepelt, nem nagyon lehetett elrontani ;D

bazz.. én meg most kapcsolok, hogy Perrynek a neve White... Fsihbourne meg feka... :hehe: nem tom végig gondolták e ezt...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6776 Dátum: 2013. Január 28. - 16:49:30 »
Na, végre, úgy néz ki Logan csak nem félmeztelen lesz egész film alatt, jött pár kép ahol ruhában flangál, pedig már kezdtem megijedni. ;D

De furi öltönyben látni. :hehe:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6777 Dátum: 2013. Január 29. - 17:49:50 »
Cool, idén lesz értelme várni a Valentin napot :hehe::
Február 12-én jön a The Wolverine trailere
Filmnews:
A Geekscape hozta a friss hírt, hogy a The Wolverine (Farkas) első trailere február 12-én kerül netre, és ezt követően odakint a Die Hard - Drágább, mint az életed (A Good Day to Die Hard) előtt is adják majd, azonban egyelőre még kérdéses, hogy hazai fronton mi a helyzet.


Szerk:

A WB meg a Dc pedig elkezdett kavarni:
Filmdroid:

Az Acélember bevételétől függ az Igazság Ligája film
Úgy tűnik, hogy a Warnernek fogalma sincs azzal, hogy mihez kezdjen a DC képregényhőseivel. Lehet, hogy a stúdiónál nem ártana némi vérfrissítés, jó lenne megválni néhány embertől, kreatívabb és elhivatottabb munkaerőt kellene szerződtetni. Még abban sem lehetünk biztosak, hogy az Igazság Ligája valóban megalakulhat 2015-ben.

A Variety azt írja, hogy a stúdió egyelőre várakozó álláspontra helyezkedik a DC szuperhőscsapatával kapcsolatosan. A Zöld Lámpással (Green Lantern) anyagilag befürödtek, a Superman visszatér (Superman Returns) pedig alig hozott valamit a konyhára. Így előbb megvárják, hogy miképp szerepel a kasszáknál az Acélember (Man of Steel) és a kassza szépen fog csilingelni, akkor megadják a zöld utat a Ligának.

Az új Superman  júniusban kerül bemutatásra, David S. Goyer elmondása szerint nem képregényfilmként álltak hozzá a projekthez, hanem inkább úgy próbálták megvalósítani, mintha a figura valóban létező személy lenne.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Január 29. - 17:52:05 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6778 Dátum: 2013. Január 29. - 19:47:55 »
Szerintem a JLA film 5 éven belül nem fog elkészülni. Hiányzik a tudatos építkezés a projectből, az, ami a Marvel filmjeinél megvolt. Eddig minden lehetőséget amivel előre mozdíthatták volna a JLA elkészültét, elpuskáztak, méghozzá nem is kicsit. A Batman trilógia remek felvezetője lett volna, ha Nolan nem áll hozzá a dologhoz negatívan. Ha létre is jön valami, az szerintem hamarabb lesz tv sorozat, int mozifilm. Szvsz egy Lámpás sorozatnak is nagyobb az esélye.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6779 Dátum: 2013. Január 29. - 20:58:03 »
Valahogy én kissé nehezen tudtam volna amúgy is elképzelni egy nézhető JLA-t Nolannel.