Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887028 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7020 Dátum: 2013. Május 22. - 14:34:59 »
Bezony! Rohadt közel vannak hozzá,hogy nagyot durrantsanak ezzel az új szériával :oh: Ha pedig valaha összejön a JLA film nagyon remélem,hogy a látványvilága és a zenei aláfestése ilyen lesz mint a MoS-nek!!!

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7021 Dátum: 2013. Május 22. - 15:08:38 »
A durrantás sztem meg lesz, azért egész nagy nevek vonzák majd a jónépet, plusz Supinak is megvan a maga tábora odakint... és még azt is hozzá lehet tenni,h ogy a Warner mindenhol cikkezett a JLA-ről, hogy ez lesz a kiindulópontja (márha sikeres lesz...), és lehet még ez is vonzani fogja a népet. :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7022 Dátum: 2013. Május 22. - 15:37:49 »
Remélem összejön nekik minden ahogy eltervezték! Nem ártana az Avengers-nek odapörkölni egy kicsit mert véleményem szerint az a franchise túl van értékelve és még ezidáig nem akadt vetélytársra :P Ha pedig a Warner ezen az útvonalon marad egész biztosan jó Liga filmet fognak összekalapálni!!!

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7023 Dátum: 2013. Május 22. - 15:58:36 »
(Csak aztán nehogy pofára esés legyen belőle... :D )
Nézd a jó oldalát, ha mégis pofára esés lesz belőle, akkor megint el lehet sütni poénként a Ted 2-ben.  ;D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7024 Dátum: 2013. Május 22. - 16:02:16 »
ja, és kapunk egy újabb rebootot ;D
Azért kemény,hogy van egy halálra ítélt Zöld Lámpás franchise, egy lezárt Batman sorozat, lehet egy befulladt Supi...  :hehe:

és, hogy a meg se született WW sorozat ne is említsük ;D
Nagyon nem akar összejönni ez a DC-nek... de vhogy én nem is érzem rajtuk azt, hogy megerőltetnék magukat... :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7025 Dátum: 2013. Május 22. - 16:04:40 »
ja, és kapunk egy újabb rebootot ;D
Azért kemény,hogy van egy halálra ítélt Zöld Lámpás franchise, egy lezárt Batman sorozat, lehet egy befulladt Supi...  :hehe:

és, hogy a meg se született WW sorozat ne is említsük ;D
Nagyon nem akar összejönni ez a DC-nek... de vhogy én nem is érzem rajtuk azt, hogy megerőltetnék magukat... :headscratch:


Gondolom majd eztán jön az igazi fellendülés náluk. Bebukni szerintem nem fognak :D Annyit biztos összeszed a film világszerte mint a Vas 3! Az meg már jónak számít.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7026 Dátum: 2013. Május 22. - 16:17:47 »
Hm, épp példálozni akartam,hogy azért a SUpi Returns se hozott olyan rosszul, 200 milla csak otthon, másik 200 milla világszerte... kérdezni akartam volna magamtól miér volt ez bukta... aztán látom, hogy 270 milla volt a büdzsé... atyagatya... mi a fészkes fenére tapsoltak el ennyi lóvét... :o még giga sztárok se voltak benne... (sztem Spacey se lehetett olyan hű de drága....)
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7027 Dátum: 2013. Május 22. - 16:18:44 »
Szerintem Batmant már ismeri mindenki annyira, hogy nem kell neki egy új önálló rebootfilm, ami illeszkedhet a JLA világba. Egyszerűen a film után egy bónuszjelenetben találkozik Supi Batsivel és kész, fel van dobva a labda a folytatáshoz.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7028 Dátum: 2013. Május 22. - 16:29:31 »
Remélem összejön nekik minden ahogy eltervezték! Nem ártana az Avengers-nek odapörkölni egy kicsit mert véleményem szerint az a franchise túl van értékelve és még ezidáig nem akadt vetélytársra :P Ha pedig a Warner ezen az útvonalon marad egész biztosan jó Liga filmet fognak összekalapálni!!!

De így is lépéshátrányban vannak, mert mire összeizzadják a JLA-t, addigra már az Avengers 2 lesz a konkurencia. És miután az első Avengers filmben a csapatépítés már megvolt, a második részben már sokkal jobban rákoncentrálhatnak a sztorira. Egyénként a franchise szerintem nincs túlértékelve, lehet hogy klisés, de attól még állat jó film. :P 
Amúgy ha tényleg a Marvellel akartak volna versenyezni, akkor a DC-nek már réges régen lépnie kellett volna JLA ügyben, mert így a versenyt már bukták. Szóval szerintem nem kéne kapkodniuk, inkább lassan, de biztosan kéne haladni, és a minőségre törekedni. Így se lesz könnyű dolguk, mert a Marvel már kijátszotta az ufóinváziós kártyát. ;D Viszont a JLA is valami hasonló sztorival működhetne leginkább... Gondolom, Darkseid-et akarnak bele.

Nézd a jó oldalát, ha mégis pofára esés lesz belőle, akkor megint el lehet sütni poénként a Ted 2-ben.  ;D
Miért, volt Szupis poén a Tedben? ;D Nem is emlékszem rá. :D De a Big Bang Theory-ben tuti oltani fogják, ha rossz lesz a film. ;D

ja, és kapunk egy újabb rebootot ;D
F*szom a rebootokba... ;D Már így is tartok tőle, hogy a pók-trilógia után is megint reboot jön... :hehe:

Idézet
Azért kemény,hogy van egy halálra ítélt Zöld Lámpás franchise, egy lezárt Batman sorozat, lehet egy befulladt Supi...  :hehe:
Jah... Erőlködnek, csak elb****ák. Tényleg, már csak jóindulatból is drukkolok nekik, hogy összejöjjön valami... :D Mondjuk a Batman legalább bejött nekik, tudjuk hogy képesek f*sza filmet gyártani belőle, és a Szupi is nagyon ígéretes... Tehát úgy tűnik, a kettő külön-külön megy, a kérdés az, hogy együtt is menni fog-e egy Liga filmben... ;D Mert az Avengers előtt is az volt a para, hogy a külön-külön sikeres karakterek együtt is működőképesek lesznek-e a vásznon.
De különben le a kalappal a Marvel előtt, mert az Avengers előkészítő filmjei is kurta jól sikerültek. Persze a DC pont a Zöld Lámpást cseszte el, ami a JLA egyik alapköve lehetett volna...

Szerintem Batmant már ismeri mindenki annyira, hogy nem kell neki egy új önálló rebootfilm, ami illeszkedhet a JLA világba. Egyszerűen a film után egy bónuszjelenetben találkozik Supi Batsivel és kész, fel van dobva a labda a folytatáshoz.
Ez oké is lenne, csak az a baj, hogy Batman pont a JLA előtt tette parkolópályára magát, ezt valahogy meg kéne oldaniuk. Nem véletlenül tárgyal a DC Bale-el, az lenne a legjobb, ha őt tudnák visszahozni a projekthez. De ha Bale nem vállalja, akkor valami kurta jó színészt kéne találniuk a helyére, és még így is rizikós lenne a dolog. Bale legalább annyira összeforrt Batmannel, mint Downey Vasemberrel.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7029 Dátum: 2013. Május 22. - 16:34:24 »
Állítólag vmi rohadt nagy bejelentésre készül a Warner, legalábbis a filmdroidon erről írtak... gondolom a Liga film már a spájzban van, csak most tárgyalnak, csiszolnak a dolgokon...  :headscratch:

Amúgy a bats film újra kezdését a JLA film után lőtték be, nem is lenne rossz... sztem rohadt korai lenne egy új cucc ilyen gyorsan a Nolan film után... lehet olyan felemás fogadtatása lenne, mint az új Póknak. :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7030 Dátum: 2013. Május 22. - 16:34:45 »
Szerintem Batmant már ismeri mindenki annyira, hogy nem kell neki egy új önálló rebootfilm, ami illeszkedhet a JLA világba. Egyszerűen a film után egy bónuszjelenetben találkozik Supi Batsivel és kész, fel van dobva a labda a folytatáshoz.
Ez oké is lenne, csak az a baj, hogy Batman pont a JLA előtt tette parkolópályára magát, ezt valahogy meg kéne oldaniuk. Nem véletlenül tárgyal a DC Bale-el, az lenne a legjobb, ha őt tudnák visszahozni a projekthez. De ha Bale nem vállalja, akkor valami kurta jó színészt kéne találniuk a helyére, és még így is rizikós lenne a dolog. Bale legalább annyira összeforrt Batmannel, mint Downey Vasemberrel.
[/quote]
Értem. Én arra gondoltam, hogy az új Batman és JLA világ már egy reboot, tehát semmi köze az előző történethez, csak épp nem kap önálló filmet. Viszont ezt egy hétköznapi néző aki nem olvas utána, hogy most mi lesz, nem bírná feldolgozni, nem is várható el, ha pl látta a TDKR. Ezt kéne valahogy feloldani, ha elhatárolódnak a Nolan trilógiától.
Valahogy végül is az ASM is átment, hogy ez nem folytatás.

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7031 Dátum: 2013. Május 22. - 16:35:24 »
áááá csak ne Gordon Lewitt legyen Batman. :oh:
Tejet kérek! Csokisat!

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7032 Dátum: 2013. Május 22. - 16:46:22 »
áááá csak ne Gordon Lewitt legyen Batman. :oh:
Az mondjuk egy ügyes csúsztatás lenne.

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7033 Dátum: 2013. Május 22. - 16:54:49 »
Az mondjuk egy ügyes csúsztatás lenne.

A történet szempontjából igen, de nem vagyok vele kibékülve. Nem illik hozzá a szerep.
Tejet kérek! Csokisat!

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7034 Dátum: 2013. Május 22. - 16:57:59 »
Hm, épp példálozni akartam,hogy azért a SUpi Returns se hozott olyan rosszul, 200 milla csak otthon, másik 200 milla világszerte... kérdezni akartam volna magamtól miér volt ez bukta... aztán látom, hogy 270 milla volt a büdzsé... atyagatya... mi a fészkes fenére tapsoltak el ennyi lóvét... :o még giga sztárok se voltak benne... (sztem Spacey se lehetett olyan hű de drága....)
Ha emlékszel, volt valami olyasmi, hogy még bele se fogtak az előkészületekbe, már elment vagy 100 milla. Nem tudom, mire, de a régi 4 résszel volt kapcsolatos.  :headscratch:

Én inkább azt nem értem, miért nem Tom Welling a Superman. Állítólag legutóbb is csak azért maradt le, mert kötötte a szerződése a Smallville-hez. Most nem köti.

peti40

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 684
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7035 Dátum: 2013. Május 22. - 17:16:12 »
A Smallville-ben is hisztizett, hogy hordania kellett a ruhát. Ebben a filmben nem tudták volna olyan pofátlanul kispórolni az ilyen jeleneteket mint a Smallville sorozatfináléjában. Amúgy én bírom Wellinget, egyáltalán nem olyan rossz színész mint sokan mondják. Állítólag akkor azért nem vállalta mert lebeszélték róla.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7036 Dátum: 2013. Május 22. - 17:17:39 »
Azért úgy gondolnám, hogy ha Superman film szerepére jelentkezik, akkor tisztában van vele, hogy rajta lesz a jelmez. :) A SV más, ott egyikükön sem volt, kivéve talán Supergirlt, de még rajta sem.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7037 Dátum: 2013. Május 22. - 18:03:40 »
Ha emlékszel, volt valami olyasmi, hogy még bele se fogtak az előkészületekbe, már elment vagy 100 milla. Nem tudom, mire, de a régi 4 résszel volt kapcsolatos.  :headscratch:
Akkor biztos licensz problémákat oldottak meg vele... Elvégre is a Renturns nyíltan a Donner-filmek folytatása, lehet, hogy emiatt kellett jogokat vásárolniuk.

Idézet
Én inkább azt nem értem, miért nem Tom Welling a Superman. Állítólag legutóbb is csak azért maradt le, mert kötötte a szerződése a Smallville-hez. Most nem köti.
Azért mert az ő arca már a Smallville-el forrt össze. Gondolj bele, a Smallville-ben tiniként kvázi minden nagy ellenfelét lezúzta... Mennyire lenne hiteles, ha a moziban Supermanként újra szembekerülne velük? Az meg még kevésbé lenne hiteles, ha újra eljátszana egy eredetsztorit (mert arra nem lehet alapozni, hogy úgyis mindenki látta a Smallville-t). Ha már alternatív univerzumként kezeljük a Smallville-t, akkor valóban ne legyen semmi köze a mozifilmhez. Tinifilmet meg pláne ne csináljanak Szupiból.

Különben én már csak azért sem bánom, hogy nem Welling kapta a szerepet, mert Cavill testalkatilag is sokkal jobban passzol a karakterhez. Az előzetesek és a képek alapján eddig ő ígérkezik a legjobb Supermannek az ÖSSZES eddigi színész közül. Kellően kigyúrt és karakteres, pont, mint a képregényben. És az új jelmez is nagyon tetszik.

áááá csak ne Gordon Lewitt legyen Batman. :oh:
Az mondjuk egy ügyes csúsztatás lenne.
Engem nem nagyon zavarna, mert én bírom Lewittet, de valóban jobban illene hozzá mondjuk Éjszárny szerepe. Amúgy nem hinném, hogy Lewittel fognak trükközni, mert a fanok ízekre szednék a filmet, ha ő lenne Batsy. Ezért is nagyon kényes a helyzet, mert szinte mindenki Bale-t szeretné látni a híres köpenyben. Ha másik színészt kell keresni a szerepre, akkor nagyon necces lesz a fogadtatás.

Valahogy végül is az ASM is átment, hogy ez nem folytatás.
Hát miután újra végig kellett szenvedni az eredetsztorit, nem csoda, hogy felfogta a jónép...
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7038 Dátum: 2013. Május 22. - 19:48:56 »
A SV más, ott egyikükön sem volt, kivéve talán Supergirlt, de még rajta sem.
Oliveren mindig volt. :) És lényegében Clarkon is az utolsó évadban, csak nem a jól megszokott. :D Én amúgy nem bánom, hogy nem ő lesz Supi, a Smallville-ban kb. övé volt a leggyengébb színészi teljesítmény, a többiek mellett jóformán labdába sem rúghatott azzal a kemény három arckifejezésével, amit a 10 év alatt elsajátított. :\

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7039 Dátum: 2013. Május 22. - 19:57:44 »
Ugyan, akkor tök jó párost alkothatnának Bale Batmanjével.