Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887020 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

peti40

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 684
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7980 Dátum: 2014. április 22. - 21:19:58 »
Az a film borzasztó. Egy-két jelenetnél leizzadtam a moziban.

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7981 Dátum: 2014. április 22. - 21:43:53 »
Akkor egy összefoglalót(viszonylag részleteset)írjon valaki! :D
BATMAN,Spawn,Star Wars

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7982 Dátum: 2014. április 22. - 23:07:27 »
Nekem a prof és Raven kapcsolata volt idegen és felesleges. Ilyen sehol nem volt a képregényben és nem értettem a létjogosultságát!
Filmes univerzum.  ;)
Idézet
Aztán Magneto erőingadozása szintén fura, mivel az X1-ben akkora ereje volt,hogy simán szétszedhette volna az egész tábort nem csak a kerítést.
Hát jó, de ott akkora trauma érte, amekkora soha máskor! Persze, hogy a legerősebb volt a képessége akkor.


Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7983 Dátum: 2014. április 22. - 23:15:13 »
Nekem a prof és Raven kapcsolata volt idegen és felesleges. Ilyen sehol nem volt a képregényben és nem értettem a létjogosultságát!
Filmes univerzum.  ;)
Idézet
Aztán Magneto erőingadozása szintén fura, mivel az X1-ben akkora ereje volt,hogy simán szétszedhette volna az egész tábort nem csak a kerítést.
Hát jó, de ott akkora trauma érte, amekkora soha máskor! Persze, hogy a legerősebb volt a képessége akkor.

Felőlem legyen filmes univerzum,de ez a párosítás akkor sem működött szerintem. Maradtak volna a hagyományos Magneto & Charles párosnál, vagy legalább egy olyat mellérakni akivel működik a kettejük közti kémia!
A trauma része rendben van,de ha egyszer előjön a képesség akkor az nem szép lassan darabonként szokott. Legalábbis most egy ilyen mutánst sem tudnék mondani akinél ez a folyamat lassú lefolyású lett volna :headscratch:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7984 Dátum: 2014. április 22. - 23:16:56 »
Talán csak azt akarták mutatni, hogy még nem jött elő a képessége igazán, csak lappang.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7985 Dátum: 2014. április 22. - 23:41:40 »
A First class a legjobb X film szerintem!  ;D Nem mellesleg a kedvenc filmem. Pörgős, látványos, elgondolkodtató, hatásos. Minden megvan benne, ami egy jó filmhez kell, nagyon jól evez a karakterekkel és a viszonylag nagy történetet is tökéletesen szorítja bele a bő 2 órába. És igen, a zene is nagymértékben hozzátesz.

Idézet
Aztán Plazma mellvértje és az erejének megváltoztatása abszolút felesleges volt szvsz.

Nem változtattak rajta semmit, a képregényben is arra kellett a mellén a kis kütyü eleinte, hogy tudja mérni és fókuszálni az erejét. Az, hogy most piros színű lett nem nagy ügy, Küklopsz miatt lehetett. (mellesleg az X: Evo-ban is piros színű)

Idézet
Aztán Magneto erőingadozása szintén fura, mivel az X1-ben akkora ereje volt,hogy simán szétszedhette volna az egész tábort nem csak a kerítést.

Ezt nem teljesen értem. Miféle erőingadozás?  :headscratch: Pont azt mutatták be, ahogyan megtanulja fokozatosan kihasználni az erejét, koncentrálni az irányítására. Az X1-ben már tapasztalt vén róka volt. :)

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7986 Dátum: 2014. április 23. - 09:34:39 »
A First class a legjobb X film szerintem!  ;D Nem mellesleg a kedvenc filmem. Pörgős, látványos, elgondolkodtató, hatásos. Minden megvan benne, ami egy jó filmhez kell, nagyon jól evez a karakterekkel és a viszonylag nagy történetet is tökéletesen szorítja bele a bő 2 órába. És igen, a zene is nagymértékben hozzátesz.

Idézet
Aztán Plazma mellvértje és az erejének megváltoztatása abszolút felesleges volt szvsz.

Nem változtattak rajta semmit, a képregényben is arra kellett a mellén a kis kütyü eleinte, hogy tudja mérni és fókuszálni az erejét. Az, hogy most piros színű lett nem nagy ügy, Küklopsz miatt lehetett. (mellesleg az X: Evo-ban is piros színű)

Idézet
Aztán Magneto erőingadozása szintén fura, mivel az X1-ben akkora ereje volt,hogy simán szétszedhette volna az egész tábort nem csak a kerítést.

Ezt nem teljesen értem. Miféle erőingadozás?  :headscratch: Pont azt mutatták be, ahogyan megtanulja fokozatosan kihasználni az erejét, koncentrálni az irányítására. Az X1-ben már tapasztalt vén róka volt. :)

A piros színű lézer több mint valószínű,hogy Küklopsz miatt lett ilyen. Viszont ezzel az a baj,hogy Alex nem lézert hanem plazmát "állít elő"! De ez még hagyján,mert nem ezzel a karakterrel voltak a legnagyobb gondok.

Magneto erejével kapcsolatban meg nem az volt a baj,hogy zöldfülű és nehezen irányítja, hanem az a jelenet ahol a prof mondja neki,hogy gondoljon valami szépre és az majd kellő löketet ad neki :stupid: Ez akár működhetett is volna,ha nem az anyjára gondol hanem arra a sok szörnyűségre ami őt érte a lágerben. Hiszen a film elején is a harag volt az ami táplálta.:
A másik nagy facepalm az Darwin volt, aki nem elég,hogy átlagos emberi külsővel mászkált,de könnyűszerrel ki lehetett nyírni :roll: Érted egy olyan mutánst aki sosem hal meg,meg mert folyton evolválódik és nincs semmi a földön ami képes lenne elpusztítani!

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7987 Dátum: 2014. április 23. - 10:33:53 »
Felőlem legyen filmes univerzum,de ez a párosítás akkor sem működött szerintem. Maradtak volna a hagyományos Magneto & Charles párosnál, vagy legalább egy olyat mellérakni akivel működik a kettejük közti kémia!

Igen, Raven helyett lehetett volna az nő Gabriell Haller, mert őt meg így kihagyták
« Utoljára szerkesztve: 2014. április 23. - 10:35:34 írta grey gargoyle »
This is a joke. A real practical Joke.

Carnor

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 195
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7988 Dátum: 2014. április 26. - 20:46:20 »
Ma PlayIT-n voltam, volt egy maradj talpon játék és nagy Amkap 2 posztereket lehetett kapni a többieknek olyan kérdéseket tettek fel hogy mitől nő Mario(jelzem nem tudták) meg mitől lő tüzet(szintúgy nem tudták) aztán még a Zelda-ból Link nevét se tudták bár én meg mindig mellétrafáltam a kérdésekben (most honnan tudjam hogy ki találta ki az mmorpg-szót meg hogy ki fejlesztett először Commodore 64-re) szóval indult a vonatunk így nem maradhattam tovább próbálkozni. Amúgy furi hogy egy videójátékhoz kapcsolódó rendezvényen osztanak ilyeneket :headscratch:

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7989 Dátum: 2014. április 27. - 06:05:05 »
Én is voltam már ilyenen, ezt most elfelejtettem.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7990 Dátum: 2014. április 27. - 11:18:32 »
Amúgy furi hogy egy videójátékhoz kapcsolódó rendezvényen osztanak ilyeneket :headscratch:
Minden geek rendezvény igazából lefedi az egész szubkultúrát, max egy egy dologra nagyobb hangsúlyt fektet. Elvégre aki a videojátékokért rajong, az igen jó eséllyel (szinte egészen biztosan) csípi a képregényfilmeket is.

Carnor

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 195
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7991 Dátum: 2014. április 27. - 11:25:05 »
ja hát persze de azért előnyben lehettem volna pár emberrel szemben ha azért vmi szuperhősös kérdést tesznek fel  :P

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7992 Dátum: 2014. április 27. - 19:13:37 »
Ma PlayIT-n voltam, volt egy maradj talpon játék és nagy Amkap 2 posztereket lehetett kapni a többieknek olyan kérdéseket tettek fel hogy mitől nő Mario(jelzem nem tudták) meg mitől lő tüzet(szintúgy nem tudták) aztán még a Zelda-ból Link nevét se tudták bár én meg mindig mellétrafáltam a kérdésekben (most honnan tudjam hogy ki találta ki az mmorpg-szót meg hogy ki fejlesztett először Commodore 64-re) szóval indult a vonatunk így nem maradhattam tovább próbálkozni. Amúgy furi hogy egy videójátékhoz kapcsolódó rendezvényen osztanak ilyeneket :headscratch:

Én egyszer voltam play it-en tavaly előtt novemberben amikor egyben volt a Holdfénnyel és volt Kingpin stand (megjegyzem ezért mentem), de ahogy meghallottam hogy a sok kocka azt nézi, hogy a többi kocka hogyan kockul, akkor már tisztán láttam, hogy na igen azt a helyet több kilométeres körzetben kerülni kéne ;)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7993 Dátum: 2014. április 27. - 19:32:29 »
Én pár éve nyertem ingyen belépőt, akkor meglestem, de annyira nem jött be.
Pedig már 20 éve konzolozom lassan.

Carnor

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 195
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7994 Dátum: 2014. április 27. - 19:53:45 »

Én egyszer voltam play it-en tavaly előtt novemberben amikor egyben volt a Holdfénnyel és volt Kingpin stand (megjegyzem ezért mentem), de ahogy meghallottam hogy a sok kocka azt nézi, hogy a többi kocka hogyan kockul, akkor már tisztán láttam, hogy na igen azt a helyet több kilométeres körzetben kerülni kéne ;)
[/quote]

Bennem eldőlt hogy ezek után muszáj elmennem egy börzére ahol a "fanok"(ezt csak a PlayIt-es élmények miatt van idéző jelben) nem csak 1 évre visszamenőleg ismernek dolgokat és nem cigiző 11 évesek  :roll:

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7995 Dátum: 2014. április 27. - 21:33:39 »

Én egyszer voltam play it-en tavaly előtt novemberben amikor egyben volt a Holdfénnyel és volt Kingpin stand (megjegyzem ezért mentem), de ahogy meghallottam hogy a sok kocka azt nézi, hogy a többi kocka hogyan kockul, akkor már tisztán láttam, hogy na igen azt a helyet több kilométeres körzetben kerülni kéne ;)

Bennem eldőlt hogy ezek után muszáj elmennem egy börzére ahol a "fanok"(ezt csak a PlayIt-es élmények miatt van idéző jelben) nem csak 1 évre visszamenőleg ismernek dolgokat és nem cigiző 11 évesek  :roll:
[/quote]

Hát igen, a börze értelmesebb hely, ajánlom hogy gyere el nem fogsz csalódni ;)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Carnor

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 195
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7996 Dátum: 2014. április 27. - 22:07:14 »
most már mindenképp ott a helyem  ;)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7997 Dátum: 2014. április 28. - 06:39:31 »
Azon a "Kingpines" standoson voltam én is. Tomi még előadást is tartott, én azért mentem , nagyon jó volt.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7998 Dátum: 2014. április 28. - 16:01:19 »
Azon a "Kingpines" standoson voltam én is. Tomi még előadást is tartott, én azért mentem , nagyon jó volt.

Azt hiszem az elóadás vasárnap volt mi meg szombaton voltunk, de videoról azért láttam :)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7999 Dátum: 2014. április 29. - 10:28:34 »
For love of god...  :o


Az a szomorú, hogy lehet a filmben fele ennyit se fog szerepelni  ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL