Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 886439 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1280 Dátum: 2008. Július 31. - 20:06:16 »
Hú, ez durva. :surp:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1281 Dátum: 2008. Július 31. - 20:57:21 »
Kicsit előbb is kapcsolhattak volna, nem akkor, amikor bemutatja a kész filmet!  :stupid:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1282 Dátum: 2008. Július 31. - 22:15:15 »
Nem lehet, hogy ez kacsa, és csak a filmre akarják felhívni a figyelmet? Mert igazából senki sem beszél a Megtorló filmről, annak ellenére, hogy ez lesz a következő Marvel film a mozikban, és már elindult a kampány. Mindenki inkább már a Rozsomák (Farkas) filmre koncentrál és figyel, a Megtorlót pedig senki nem veszi komolyan.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1283 Dátum: 2008. Július 31. - 23:31:11 »
Hát nemtom, de ha ez komoly akkor elég hülyék voltak a producerek... :stupid: Meg egyáltalán, miért olyan rendezőt neveznek ki akinek fingja nincs az akciófilmekről?

Amúgy egyből az jutott eszembe hogy a Macskanőnél vajon látták a producerek a filmet a bemutató előtt? :stupid:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1284 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 08:39:13 »
Nem kacsa. Megnéztem a rendező oldalát, ahol leírták épp hol tartanak a filmmel, és vezetett egy blogot, amit azóta írt, hogy megkezdték a forgatást. Az oldalról törölték az összes hírt és egy az egyben eltűnt a film blogja.
http://lexialexander.com/home.html
http://www.movietome.com/people/295522/lexi-alexander/blog/show_blog_entries.html

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1285 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 10:29:53 »
Ha a producerek ennyire hülyék, akkor nem megérdemlik? Legalább tanulnak. ;) :stupid:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1286 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 10:39:54 »
Mindenesetre gratulálok nekik, már reménykedtem, hogy lesz egy jó Megtorló film.

talán nem véletlenül tűnt nekem a film egy gyenge B, Steven segal szintű akciófilmnek.
Most őszintén, mit vártok egy Megtorló filmtől? A képregény is igazából másról sem szól, mint hogy bűnözőket lövöldöz tonnaszámra. Az alkotók nem tehetnek róla, hogy ez a téma mára már lerágott csontnak és B kategóriának minősül. Ha meg totál átreformálják, akkor meg a rajongóktól kapnak hideget-meleget, hogy a filmnek köze sincs a képregényhez (mint pl a Macskanő).

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1287 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 10:41:34 »
Ha már itt tartunk, én alapból nem értem, mi a jó a Megtorlóban. Lövöldözik, kinyír mindenkit, és? :headscratch:

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1288 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 10:41:56 »
Én meg azt, hogy mi nem tetszett mindenkinek a Megtorlóban. Egy jó kis modern western volt, jópofa humorral meg brutalitással.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1289 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 10:48:27 »
Ha már itt tartunk, én alapból nem értem, mi a jó a Megtorlóban. Lövöldözik, kinyír mindenkit, és? :headscratch:
Azért van a Megtorló, hogy hidegre tegye azokat az alvilági figurákat, akikkel már nem tudnak értelmes sztorikat kitalálni, és akiket a többi hős nem képes/hajlandó megölni.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1290 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 10:54:41 »
Szóval ő a Marvel univerzum takarítónője.  :lol:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1291 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 13:43:45 »
Idézet
Most őszintén, mit vártok egy Megtorló filmtől? A képregény is igazából másról sem szól, mint hogy bűnözőket lövöldöz tonnaszámra. Az alkotók nem tehetnek róla, hogy ez a téma mára már lerágott csontnak és B kategóriának minősül. Ha meg totál átreformálják, akkor meg a rajongóktól kapnak hideget-meleget, hogy a filmnek köze sincs a képregényhez (mint pl a Macskanő).
Ebben teljesen igazad van.Én nem is olyan értelemben írtam, hogy nagyon sirály film lehetne, de csak egy sima b filmnek néz ki...alpaból nem lehetne más, így alapból nem nagyon érdekel. A trailerek sem győztek meg, hogy lenne benne valami plusz, erre írtam amit.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1292 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 13:51:07 »
Viszont Fűrész jól néz ki benne, én rá vagyok a legjobban kiváncsi ebben a Megtorló filmben.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1293 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 14:21:14 »
Én is csak miatta fogom megnézni.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1294 Dátum: 2008. Augusztus 02. - 21:22:38 »
Nem sokkal a magyar premier előtt a Warner összehozott nekünk is egy TDK oldalt, ahol magyar felirattal megnézhető a trailer.

http://wwws.hu.warnerbros.com/thedarkknight/

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1295 Dátum: 2008. Augusztus 03. - 22:02:23 »
Jöjjön egy kis hétvégi box office és kalkulálgatás  ;D

A sötét lovag (The Dark Knight) továbbra is jól hoz a kasszáknál, hamarosan beléphet a 400 millión túliak klubjába, ahol nem túl nagy a tolongás, eddig csak 5 film található itt (Titanic, Karib-tenger kalózai: A holtak kincse, Shrek 2, Pókember, Star Wars: Baljós árnyak) azok közül akik vetítés alatt, nem pedig utóéletükkel érték el ezt. Az imdb-n még mindig első helyen tanyázik, valószínűleg nem is mozdul ki onnan egy darabig. A Shrek 2 441 millióját lehagyja, ez nem kétséges, de hol lesz a vége? A 600 milliót szerintem nem éri el, a Titanicnak nem kell aggódnia, de a Pókembernek igen, mivel kiderült, hogy Batman a legnépszerűbb hős a képregények világában a Wizard legutóbbi felmérése szerint. Megerősítést nyert továbbá, hogy Johnny Depp lesz Riddler a harmadik részben, míg Philip Seymour Hoffman pedig Pingvin.

A Hancockban (amiről nekem elsőre még mindig a koreai gumigyár ugrik be  ;D ) még van erő, Will Smith még tovább hozza a milliókat, készíthet bármit abból siker lesz. Jelenlegi összbevétele 216 milliónál áll, a hétvégén pedig 5.2-t hozott.

Bár nem tartozik a képregényfilmek közé (de mindkettőhöz megjelent képregényes kiadvány is a filmről) itt említeném még meg a
A Múmia - A Sárkánycsászár sírját (The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor). A kritikák szerint a film rossz és gyenge, az imdb-n is 6,1-en áll, ami szintén nem túl jó indulás, a rottentomatoeson pedig 10 %. A második helyen kezdett, ő se tudta legyűrni a sötét lovagot. Az első rész 43,3 millióval indult útjára és 155,3 milliónál volt a vége, míg a második rész 202 millióval zárt 68,1 milliós kezdés után. Szóval ez a leggyengébb kezdés a sorozatban és ha a közönséget nem rettenti el a sok negatív vélemény, akkor a gyártási költsége szintjén végezhet.

Az X-Akták: Hinni akarok (X-Files: I Want to Believe) bukás, kritikák lehúzták szépen, a nézők többségének meg nem tetszik, bár az imdb-n még 6,7-en áll. A 10 évvel ezelőtt bemutatott mozifilm ¼-ét éri el. Chris Carter egy harmadik részt is elkészítene, de ezt a sikertől tette függővé. A nemzetközi bevételeken fog múlni minden tehát.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1296 Dátum: 2008. Augusztus 03. - 22:16:52 »
He, én most néztem meg a Boxofficemojo-t és ott úgy nézz ki a Dark Knight leverte a Mummy 3at, de csak éppen éppen. De azért ez tök jó, hogy egy ekkora nagyágyú mellett is talpon tudott maradni ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1297 Dátum: 2008. Augusztus 04. - 06:08:11 »
Most már megvan a hivatalos DVD megjelenésének a dátuma is, november 25-én fog megjelenni nálunk, kétlemezes lesz, és előreláthatólag 3990 forintért fogják vesztegetni az új Batman filmet.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1298 Dátum: 2008. Augusztus 04. - 06:26:27 »
Én már annak is örülnék ha hazai moziban láthatnám. Emberfeletti önuralom kellett hozzá, hogy nehogy "máshol" nézzem meg.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1299 Dátum: 2008. Augusztus 04. - 06:35:31 »
Az én gépemen is itt van már a premier előtti vetítésre betárazva, de eddig csak az első 10 percet néztem meg.  :-[ Az is igaz, hogy időm nincs megnézni a teljes a filmet, de már nagyon birizgálja a csőröm.