Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887100 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1380 Dátum: 2008. Augusztus 07. - 20:57:22 »
Mike
Gordon is eléggé halottnak tűnt, gondolom neki is rendeztek ál temetést. Batmant nem Harvey miatt körözik, hanem azoknak a halála miatt, akiket Harvey Dent ölt meg miközben Daws gyilkosain állt bosszút. Azért, hogy Gotham hősének, Harvey Dent-nek a nevén a gyilkosságok miatt ne essen csorba, és az emberek ne veszítsék el a törvénybe vetett hitet, Batman megkérte Gordont, hogy állítsa be úgy a dolgokat, mintha ő lenne a felelős a halálokért. Így Gotham Fehér Lovagja, Harvey, tiszta maradhat.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1381 Dátum: 2008. Augusztus 07. - 21:01:00 »
Ja, tényleg, azt elfelejtettem. :-[ De remélem, a kövi részben akkor megmagyarázzák.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1382 Dátum: 2008. Augusztus 07. - 21:06:53 »
Szerintem úgy fogják, hogy szanatóriumba tették titokban oszt jónapot.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1383 Dátum: 2008. Augusztus 07. - 22:39:20 »
De mintha már korábban mondták volna, hogy Kétarc szerepelni fog a folytatásban. Mintha azt olvastam volna (valószinűleg itt tőletek), hogy a harmadik részben Rébusz és Kétarc lesz benne.

Talán azért nem érezted annyira fantasztikusnak, mert Nolan szándékai szerint valóságszerű volt és szinte teljes egészében mentes a mai filmekre annyira jellemező és túlerőszakolt CGi-től.
Nem hinném, ehez a CGI-nak semmi köze. Én egyáltalán nem nyavajgok, ha egy filmben nincs benne CGI, hiszen én főleg a vígjátékokat szeretem, amikben azért a legtöbb esetben semmi digitális trükk nincs. ;) Sokat tesz hozzá egy filmhez a trükkök, de az nem minden, hiszen sok film annak ellenére, hogy fullosra van megcsinálva, még közel sem jelenti azt, hogy az automatikusan jó is. Tehát semmi bajom nincs Nolan realizmusával, egyszerűen azt mondom, hogy ez a Batman film inkább volt egy középszerű maffiafilm, mint egy képregényfilm. Valahogy egész végig nem éreztem azt, hogy egy képregényfilmet nézek. Helyette azt éreztem, hogy van pár maffiózó, akiket el kellene kapni, és akik közül némelyik eléggé pszichopata. Olyan volt, mint mondjuk a Tégla, csak itt az egyik szereplő jelmezt viselt. Nekem főleg a hangulatával volt bajom. Alfred csak az árnya volt, az első részhez képest, Fox szintén elsikkadt, annak ellenére, hogy itt most sokkal fontosabb szerepe volt, mint az előző részben. És mint mondtam, maga Batman is inkább mellékszereplő volt, mint főszereplő. Ezért mondtam, hogy már Harveynak drukkoltam, nem Brucenak, mert inkább ő volt a főszereplő, mint Batman.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1384 Dátum: 2008. Augusztus 08. - 07:03:13 »
Igen igazad van nekem is teljesen olyan érzésem volt hogyDent az igazi főszereplője a filmnek, Batman pedig az ő eszköze. De erre pont azért volt szükség, hogy drámain lehessen bemutatni hogy mekkorát tud bukna az aki magasra jutott. Harvey Dent-nél mélyebbre szó szerint és átvitt értelemben nem zuhant még senki. A harmadik részben ő lesz Rébusz társa, de én már azt a lehetőséget is számolom, hogy annyi szerepe lesz, mint most a Madárijesztőnek, és inkább Rébusz-Pingvin kettőse dominál.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1385 Dátum: 2008. Augusztus 08. - 07:16:03 »
Nocsak, a Pingvint is előszedték már. Eddig őróla nem hallottam. Remélem megint Danny DeVito fogja játszani (bár erre kb annyi esélye van, mint Jack Nicholsonnak a Joker szerepre).

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1386 Dátum: 2008. Augusztus 08. - 07:19:00 »
Philip Seymour Hoffman, a vicces fiú szerepére pedig Johnny Depp van leszerződtetve. DDV-t meg sem keresték.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1387 Dátum: 2008. Augusztus 08. - 07:25:27 »
Philip Seymour Hoffman. DDV-t meg sem keresték.
Áh, a Capote srác. Na majd meglátjuk. Mondjuk Pingvin volt az a negatív szereplő akit sohasem bírtam.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1388 Dátum: 2008. Augusztus 08. - 07:28:18 »
Negatív karaktereknél ez gyakran előfordul, de értem hogy érted. Pingvin már valahogy anti-realisztikus, úgy mint Killer Croc. Ha elég jól megmagyarázzák a tudományos hátterét akkor őt is jól fogadják a nézők. Én Mr. Freeze-t nem tudom hova tenni, de már a Swarczi féle alakítás előtt is utáltam.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1389 Dátum: 2008. Augusztus 08. - 12:06:57 »
Nolan nyilvánosságra hozott pár elképzelést, amit Joker kinézetéhez találtak ki de végül nem választottak.








Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1390 Dátum: 2008. Augusztus 08. - 12:12:26 »
Jobb is, hogy nem ilyen lett. :D Hétfőn végre megnézem magamnak az új Jokert. ;D

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1391 Dátum: 2008. Augusztus 08. - 13:02:52 »
Ezek a képek túl zombisok, tényleg jobb a mostani.
Ju: Jó szórakozást a filmhez! ;)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1392 Dátum: 2008. Augusztus 08. - 13:06:08 »
Az első pláne olyan, mintha Bőrpofa lenne rajta.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1393 Dátum: 2008. Augusztus 08. - 16:07:37 »
Egy apró kérdésem lenne. Páran mondtátok, hogy mintha lenne valami a stáblista után, ez igaz? Tényleg van valami?
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1394 Dátum: 2008. Augusztus 08. - 16:09:59 »
Igen, jégkrémosztás és Bob Kane sírjának nyilvános exhumálása hogy megnézzük mennyit forgott a sírjában.
Nem, ez nem egy Marvel film, itt semmi sincs a lista után. :D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1395 Dátum: 2008. Augusztus 08. - 16:13:07 »
Oké, köszi a gyors választ!
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1396 Dátum: 2008. Augusztus 08. - 20:32:50 »
A Sötét lovag újabb rekordja
Christopher Nolan legújabb filmje egyszerűen megállíthatatlan. Legutóbb a Múmia: A Sárkánycsászár sírja szenvedett tőle vereséget, míg az eddigi meglévő rekordok mellé egy újabb került.
A legutóbbi box office beszámolóban már felmerült, hogy A sötét lovag hamarosan átlépi a 400 millió dolláros amerikai bevételt. Nos, ez végül augusztus 5-én sikerült is neki és ezzel újabb rekordot könyvelhet el a 204 ezer szavazat után is a minden idők legjobb filmje címet birtokló alkotás.
Az eddigi rekorder, a Shrek második része 43 nap alatt lépte át a 400 milliós határt, Nolan filmjének ez csupán 18 (!!!) nap alatt sikerült. A hazánkban csütörtökön debütált film összbevételét tekintve már 600 millió dollár felett jár és továbbra is 6-8 milliót szed össze hétköznaponként.
Ha minden ilyen ütemben halad, akkor bizony a legtöbb bevételt hozott filmek listáján hamarosan ezüstérmes lesz. Érdemes megemlíteni, hogy a listát vezető Titanic 18 nap alatt "mindössze" 160,5 millió dollárt szedett össze, ám az infláció miatt ez az összeg természetesen jóval magasabb..
Időközben utolérte a Pókembert is, így jelenleg A sötét lovag minden idők legtöbb bevételét hozó szuperhős- és képregényfilmje.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1397 Dátum: 2008. Augusztus 08. - 23:25:19 »
Be is ütemezem  ;D Mindenképp moziban nézem meg.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1398 Dátum: 2008. Augusztus 09. - 09:12:21 »
A szeptember 30-án hazánkba is érkező Iron Man borítótervét és extra-tartalmát a Paramount véglegesítette, lehet nézelődni (kép:1080p, hang:dolby truehd 5.1).

Disc 1

    * Hall of Armor -- The Invincible Iron Man (HD)
    * Origins
    * Friends & Foes
    * The Definitive Iron Man
    * Demon in a Bottle
    * Extremis and Beyond
    * Ultimate Iron Man
    * Deleted/Extended Scenes (HD)
    * BD Live: Iron Man IQ


Disc 2

    * I Am Iron Man (HD)
    * The Journey Begins
    * The Suit that makes the Iron Man
    * The Walk of Destruction
    * Grounded In Reality
    * Beneath the Armor
    * It's All in the Details
    * A Good Story, Well Told
    * Wired: The Visual Effects of Iron Man (HD)
    * Robert Downey Jr. Screen Test (HD)
    * The Actor's Process (scene rehearsal with cast) (HD)
    * The Onion "Wildly Popular Iron Man Trailer to be Adapted into Full Length Film" (HD)
    * Theatrical Trailers (HD)
    * Image Galleries




Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1399 Dátum: 2008. Augusztus 09. - 09:34:14 »
Amit értettem, az nagyon jól hangzik. Köszi! ;)