Szerző Téma: Régi képregényfilmek  (Megtekintve 347216 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #440 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 23:09:31 »
Lehet, hogy akrobatikus, de hogy úgy mondjam, itt dobott egy hátast. A ruha meg golyóálló, azaz páncélozott, az nemhogy nem tompít, de még kemény is.  ;D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #441 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 23:28:21 »
De lehet hogy a ruha hátában van valami speciális bélés vagy ilyesmi. Mint a motorversenyzőknél a gerincvédő, vagy valami hasonló. :hehe: Plusz hozzávesszük hogy ez nagyon hi-tech gerincvédő, mert Fox tervezte Batmannek, egyedülálló a világon. :hehe: Több ötletem nincs. ;D Illetve mégegy van: a hátán kis rekeszekből előugrottak és felfúvódtak légzsákszerű párnácskák, és azok tompították az esést. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #442 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 01:02:10 »
Idézet
Ahogy Pepo írta a blogján, tényleg erős volt Dent motivációja, hisz közel se tűnt ez akkora lamúrnak, de sebaj.
Nem a saját blogom, többen csináljuk. De van ott több írásom is, utoljára az egyik kedvenc filmemről, a 12 majomról írtam. ;)
Amúgy második nézés után sokkal jobb lesz a  film, jobban tudsz majd figyelni a részletekre...mert eza  film azért is többszörnézős, hogy minden apró mozdulatnak jelentősége van, tényleg nem dörgölik a dolgokat az orrod alá, sőt talán már az az érzésem van, hogy kicsit már túlzásba estek ezzel a visszafogottsággal..második nézésre Dent és Rachel kapcsolata is sokkal komolyabbnak tűnt.

Hát ha Batman túlélt egy 20 emeletes zuhanást, karjaiban Rachellel, akkor azt ne mondjátok már, hoyg a film végi megkottyanhatna neki..inkább az a furcsa, hogy itt fájdalmat érzett, amikor meg Rachelt mentette semmi baja se lett...túlzás.
Amúgy a film végén nem estek oylan túl nagyot egyáltalán...simán túl lehet élni mindenféle ruha nélkül is. Meg ha valaki úgy esik, hogy kitörik a nyaka, az esés után nem háttal fekvő pozícioban lesz az biztos...ezért is gyanús nekem Dent halála. Max a gerince törhetett el, leszakadt a tüdeje vagy ilyesmi...
Idézet
Ami Kétarc fájdalmát illeti, nem lehet hogy elhaltak az idegek a megégett bőr alatt és ezért nem érez fájdalmat az égett arcfelén? Én erre tippelek. Bár erre szerintem Pepo tudna inkább valami jó magyarázatot adni...
Hát ez egy Nolantől szokatlanul hiteltelen, de cool megoldás volt, jelezve, hogy azért ez mégiscsak képregényfilm. Az arca jól néz ki, de teljesen hiteltelen..egy égett seb nem így néz ki. Plusz nem volt szemhéja, régen kiszáradt volna a szeme meg s etudta volna mozdítani...plusz a szeme körüli izom is károsodtak ahohz képest elég virgonc volt az a szeme is. A másik meg, hogy olyan fájdalmai lettek volna, hogy napokig eszméletlen lett volna, nemhogy beszéljen ilyen arccal, meg igyon vele...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #443 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 16:37:10 »
Mi a blogotok címe-, Megnézném?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #444 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 16:45:17 »
http://filmuniverzum.avpuniverzum.hu/
És nagyon jó dolgok vannak rajta.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #445 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 16:52:51 »
Nézzétek szorgalmasan. :D
Ben, kiteszem a hírt amit a Watchemről írtál, de oda írom a nevedet. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #446 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 16:50:36 »
Megtisztelsz. :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #447 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 16:51:28 »
Inkább csak lusta vagyok. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #448 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 16:56:46 »
Jól néz ki. ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #449 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 17:04:50 »
Inkább csak lusta vagyok. :D


Ha átvennél még valamit csak bátran. Tényleg nagyon szívesen. :D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #450 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 17:21:37 »
Ju: azért anniyra nem volt félelmetes így a kényelmes fotelből nézve. Számos jelenet volt, amikor az egész mozi röhögött:
a ceruzás, amikor megigazítja a haját, természetesen a  kórházas, vagy amikor ő is tapsolja Gordont.
Igen, a ceruzáson én is röhögtem. ;D Ugyanakkor pont ott látszott először, hogy ez a Joker mennyire kívül van a szabályokon és mennyire nem ismer határokat.
Azért volt sztem félelmetes, mert beleéltem magam a filmbe és Ledger ahogy volt, lehengerelt. ;)
Jövő héten megnézem megint, kíváncsi vagyok, hogyan változik a véleményem ezután.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #451 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 21:36:50 »
Eddig mindenkinke javult második nézésre. ;)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #452 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 00:40:08 »
Hát a ceruzás trükknél megállt bennem az ütő. Innentől már tudtam: ez a Joker k**** jó lesz. ;D
« Utoljára szerkesztve: 2008. Szeptember 02. - 00:44:07 írta Tom Fireheart »
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #453 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 00:57:09 »
Már amikor bejött és adta azta fura szaggatott, lassított nevetést, már felfigyeltem rá. Nagyon el lett találva.
Talán ez a múlttalanság zavar benn egy nagyon picit.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #454 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 09:36:25 »
Én a múlttalansággal úgy vagyok, hogy csak hozzáad ahhoz az érzéshez, hogy itt egy alak, akit semmi emberi szabály nem köt. Éppen ezért bármire képes. És az ijesztő, ha ezt rosszra használja.


Tom: jaja, én is így voltam. :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #455 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 10:02:25 »
pepo, azért ne feledd, hogy az eredeti Jokerről is annyi a biztos, hogy egy vegyi baleset miatt néz ki úgy, ahogy, egyébként semmi sem biztos nála, eddig volt vagy háromféle eredettörténete, és mindegyik valószínűsége ugyanakkora.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #456 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 10:23:48 »
Vagy nem  ;D és ettől válik csodálatosan rejtélyessé.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #457 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 11:05:57 »
Igaz gaby, de ott azért legalább kaptunk valamiféle eredettörténetet, mégha a fele elég sötét is. Itt meg semmi...a sebhelyes meséit sem lehetett elhinni onnantól kezdve, amikor  már másodjára máshogy mesélte el.
Idézet
hogy itt egy alak, akit semmi emberi szabály nem köt. Éppen ezért bármire képes. És az ijesztő, ha ezt rosszra használja.
Igen, ezzel egyetértek. De ő is csak egy ember..neki is volt anyja, apja, fel kellett nőnie valahol ilyenekre gondolok.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #458 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 11:28:39 »
neki is volt anyja, apja, fel kellett nőnie valahol ilyenekre gondolok.
Valószínűleg ezek mind semmit sem jelentenek neki, egyszerűen nem érdekli a múltja. Persze én is kíváncsi vagyok, hogy eddig mit csinált, hogy nőtt fel, stb, de az még egy másik ember élete volt, nem a Jokeré. Az övé már itt kezdődik.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #459 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 12:37:47 »
Szerintem is tök jó hogy titokzatos volt a múltja. Ez rejtélyesebbé tette a karaktert, még veszélyesebbnek hatott a vásznon. Mint egy szellem, megfoghatatlannak tűnt.
Amúgy az óvodában biztos bohóc volt a jele...  ;D :hehe:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.